Da li je dolazak čoveka na Mesec istorijski falsifikat?

Razlika je minimalna, možda manje od jedne sekunde.

Kada se dešava nešto što zahvata obe kamere, gotovo u potpunosti je sinhronizovano.

kameraruka.png
 
Zanimljivo je da ovi teoretičari zavera kaliko god u svemu videli zavere i oni kukavci moraju takođe imati neki svoj stav i nešto iz čega stoje , pa kad neko pokuša ono iza čega oni stoje uvaliti teoriju zavere onda oni govore kako to nije tačno i da je obična zavera protiv istine tj.njega.:D

Jedina teorija zavere koja je možda tačna je da postoje teorije zavere.
 
Zanimljivo je da ovi teoretičari zavera kaliko god u svemu videli zavere i oni kukavci moraju takođe imati neki svoj stav i nešto iz čega stoje , pa kad neko pokuša ono iza čega oni stoje uvaliti teoriju zavere onda oni govore kako to nije tačno i da je obična zavera protiv istine tj.njega.:D

Jedina teorija zavere koja je možda tačna je da postoje teorije zavere.

evo, tebe ja da pitam, kao intelektualca i vrsnog poznavaoca cinjenica, da nas neuke cobane zatrovane teorijama zavere naucis, kao je to jedna saka beduina uspela da prevesla mocnu americku drzavu i odradi one napade tamo? Teorija zavere? da?
 
Razlika je minimalna, možda manje od jedne sekunde.

Kada se dešava nešto što zahvata obe kamere, gotovo u potpunosti je sinhronizovano.

kameraruka.png

Ma nije. Prednjačeći stream može da se vrati unazad, pa možeš tačno da nađeš momenat. Ja sam pronašao kada su prolazili iznad Japana. Kosmonaut je napolju, na "balkonu" i snima iz ruke. Sa istog mesta. E sad do kašnjenja dolazi verovatno zato što jedni preuzimaju sa zakašnjenjem od NASE. Petnaestak minuta.
 
A kak da smo mogli ići pred 40 godina na Mjesec, a sad ne možemo? :think:
I koji je razlog zašto smo prestali ići?

A Apollo 13? Je li moguće da su popravili sve na suprotnoj strani Mjeseca?

Mjesec nam je još uvijek velika nepoznanica, iako sad znamo da ima nekakvu slabu atmosferu, vodu (zaleđenu na polovima)...

Promenile su se političke okolnosti.

Ukoliko se desi neka nova svemirska trka, možda ćemo videti tako nešto opet.
 
evo, tebe ja da pitam, kao intelektualca i vrsnog poznavaoca cinjenica, da nas neuke cobane zatrovane teorijama zavere naucis, kao je to jedna saka beduina uspela da prevesla mocnu americku drzavu i odradi one napade tamo? Teorija zavere? da?

Pa tako što se protiv fanatika teško bori , jer ako neko ima takvu nameru o kojoj većina ljudi ni ne pomišlja lako je zaključiti da su napadi izvodljivi.

Ali tebi je samo rušenje blizanaca bila zavera samih Amera i Jevreja(pretpostavljam) , dok ostale terorističke napade gde su izginulo po Evropi na više stotina ljudi nisu zavere.

Mngima kad uđe klica teorija zavere teško ikad izlazi , pa zato i nemam nameru da te ubeđujem jer pretpostavljam da si mrzitelj Amerika , a pristalice teorija zavere optužuju za zavere samo one sa kojima se politički i ideološki ne slažu.

Na primer imaš onu teoriju zavere sa drugog ideološkog i politčkog spektra koji vele da su američki levičari koji su jako ojačali se infiltrirali u CIA i onda u sprezi sa mnuslimanima izvršili napad na blizance ne bi li se urušio zli kapitalističko-imperijalistički poredak vođen Amerikom.

Zašto ne veruješ u ovu zaveru?? , ona je jednako moguća kao i ova druga.
 
Pa tako što se protiv fanatika teško bori , jer ako neko ima takvu nameru o kojoj većina ljudi ni ne pomišlja lako je zaključiti da su napadi izvodljivi.

Ali tebi je samo rušenje blizanaca bila zavera samih Amera i Jevreja(pretpostavljam) , dok ostale terorističke napade gde su izginulo po Evropi na više stotina ljudi nisu zavere.

Mngima kad uđe klica teorija zavere teško ikad izlazi , pa zato i nemam nameru da te ubeđujem jer pretpostavljam da si mrzitelj Amerika , a pristalice teorija zavere optužuju za zavere samo one sa kojima se politički i ideološki ne slažu.

Na primer imaš onu teoriju zavere sa drugog ideološkog i politčkog spektra koji vele da su američki levičari koji su jako ojačali se infiltrirali u CIA i onda u sprezi sa mnuslimanima izvršili napad na blizance ne bi li se urušio zli kapitalističko-imperijalistički poredak vođen Amerikom.

Zašto ne veruješ u ovu zaveru?? , ona je jednako moguća kao i ova druga.

Ajde, ne zavrćite temu ka teoriji zavere. Ozbiljni problemi u vezi sa živim ljudima na Mesecu su opaženi, izloženi, pa molim da se usredsredimo na dokaze da je živ čovek sleteo i uzleteo sa Meseca.

Letelice bez ljudi i lunarni sateliti su stigli do Meseca i tu nije problem.

- - - - - - - - - -

Podsećaš me na Mid Healera.
 
Ajde, ne zavrćite temu ka teoriji zavere. Ozbiljni problemi u vezi sa živim ljudima na Mesecu su opaženi, izloženi, pa molim da se usredsredimo na dokaze da je živ čovek sleteo i uzleteo sa Meseca.

Letelice bez ljudi i lunarni sateliti su stigli do Meseca i tu nije problem.

- - - - - - - - - -

Podsećaš me na Mid Healera.

Sletanje na mesec je rukovodilo i radilo oko 10.000 ljudi , i da svi oni učestvuju u tolikoj zaveri da se negde u nekom studiju radio snimak je van svake pameti , a pogotovo što je prošlo 40 godina od tada , i da bar trećina tih ljudi(3000 njih) ne izađe i kaže da je sve to bio fejk.

Opet se nadovezujem na ovo što sam napisao u predhodnom postu , a to je da teoretičari zavere ovek vide zaverenike kod onih sa kojima se ideološki i politički ne slažu.
Ali opet da ponovim da teoretičari zavere i pored sve zdrave ljudske logike neće odustati od svoje priče jer to je već nivo religije.
 
Ma nije. Prednjačeći stream može da se vrati unazad, pa možeš tačno da nađeš momenat. Ja sam pronašao kada su prolazili iznad Japana. Kosmonaut je napolju, na "balkonu" i snima iz ruke. Sa istog mesta. E sad do kašnjenja dolazi verovatno zato što jedni preuzimaju sa zakašnjenjem od NASE. Petnaestak minuta.

Pa onda mene oči varaju; eno ti snapshot gore. :D

Kada je na levoj kameri astronaut odbacio jedan deo opreme, on je ušao potom u kadar u desnu kameru...

Vidi.jpg
 
Pa tako što se protiv fanatika teško bori , jer ako neko ima takvu nameru o kojoj većina ljudi ni ne pomišlja lako je zaključiti da su napadi izvodljivi.

Ali tebi je samo rušenje blizanaca bila zavera samih Amera i Jevreja(pretpostavljam) , dok ostale terorističke napade gde su izginulo po Evropi na više stotina ljudi nisu zavere.

Mngima kad uđe klica teorija zavere teško ikad izlazi , pa zato i nemam nameru da te ubeđujem jer pretpostavljam da si mrzitelj Amerika , a pristalice teorija zavere optužuju za zavere samo one sa kojima se politički i ideološki ne slažu.

Na primer imaš onu teoriju zavere sa drugog ideološkog i politčkog spektra koji vele da su američki levičari koji su jako ojačali se infiltrirali u CIA i onda u sprezi sa mnuslimanima izvršili napad na blizance ne bi li se urušio zli kapitalističko-imperijalistički poredak vođen Amerikom.

Zašto ne veruješ u ovu zaveru?? , ona je jednako moguća kao i ova druga.

O toj temi bi mogao da odrzim celovecernje predavanje, posto sam se u svoje vreme aktivno zanimao proucavanjem svih cinjenica vezanim za 911, ali ne vidim za tim potrebu na ovom mestu. Malo mi je zao takvih likova koji se olako prime na zvanicnu verziju i pri tome vredjaju sopstvenu inteligenciju.

Vise od polovine amerikanaca smatra da su u pitanju "inner works". Medjutim niko tamo ne sme da istrajava na razotkrivanju istine, posto se zna da je to veoma opasna rabota u demokratskim drustvima.

Evo ti da se zabavis sa jednim crtacem snimljenim pola godine (maj 2001.) pre famoznih "teroristickih napada". Momci su zaista bili vidoviti, zar ne? Ima jos jako mnogo takvih stvari ali to nije tema.

johnny-bravo---previsao-para-o-11-de-setembro-1506105633989_v2_956x500.jpg
 
Ajde, ne zavrćite temu ka teoriji zavere. Ozbiljni problemi u vezi sa živim ljudima na Mesecu su opaženi, izloženi, pa molim da se usredsredimo na dokaze da je živ čovek sleteo i uzleteo sa Meseca.

Pitanje teorija zavere je u najvecoj mogucoj vezi sa temom koju si pokrenuo. Kao sto sam vec rekao, ako je neko mogao da inscenira 911, onda nije iskljuceno ni da je inscenirao spustanje ljudi na mesec. Clanovi americkog svemirskog projekta itekako imaju veze sa masonerijom, ukljucujuci i sve kosmonaute is prve misije na Mesec.
 
Problem je, Kor, to što se i danas sve što su Ameri tada još ostavili na Mesecu može slobodno videti i sa zemlje bez većih poteškoća.

Ako je iscenirano, morao je neko nekada ostaviti na Mesecu ostatke...
Да ли закуп сеталита или астрономске опсерваторије сврставаш у 'веће потешкоће'? Ништа од тога није видљиво голим оком, или уз помоћ телескопа каквом просечан човек има приступ.
 
Problem je, Kor, to što se i danas sve što su Ameri tada još ostavili na Mesecu može slobodno videti i sa zemlje bez većih poteškoća.

Ako je iscenirano, morao je neko nekada ostaviti na Mesecu ostatke...

Da li je to sto je ostavljeno na Mesecu tamo moglo doci nekim drugim putem osim onim koji nam je prezentiran? Malo je sumnjivo da drzava koja je tehnoloski bila u stanju slati ljude na Mesec pre 50 godina sada kupuje mlazne motore od Rusije, zar ne? Ima tu jos dosta stvari koje su tesko objasnjive i koje navode na sumnju.
 
Да ли закуп сеталита или астрономске опсерваторије сврставаш у 'веће потешкоће'? Ништа од тога није видљиво голим оком, или уз помоћ телескопа каквом просечан човек има приступ.

Da, smatram.

Upravo su to i učinili ona dvojica iz Mythbsters; ušetali se u opservatoriju i upitali.
 

Back
Top