Da li su žene isuviše kritične i zahtevne prema muškarcima u sexu?!

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.522
Da li su žene isuviše kritične i zahtevne prema muškarcima u sexu?!
Da li se ne trude dovoljno?
Da li su muškarci tolerantniji u sexu i opraštaju dosta pripadnicama lepšeg pola?

Šta mislite da li je ovaj meme istinit?

1716300979067.png

Stvar je takva da ili se partneri pale jedno na drugo ili ništa.

Ako se ne pale, ako nema tog nečeg, niko ženu ne može zadovoljiti, može ne znam šta da radi. U tom smislu ne radi se o zahtevnosti već preklapanju. Ako ona želi grublje, a on voli da se mazi, ili obrnuto, tu je onda nepoklapanje želja i temperamenta. I nema šta da bude zahtevna, neko jednostavno ne može da pruži to što ona želi. Isto je i kod muškaraca. Ne vidim razliku. Ni muškarci nisu daj šta daš.

Kad smo i zaljubljene, i volimo, muškarac može samo da sedi preko puta nas ili negde daleko, ali da vidimo.
Ne mora doći do intimizacije, ali to je to. Samo sedi i budi mi na vidiku, zauvek!
Nevidljivo je, kao igra "kamene face", ko prvi pokaže neku emociju-izgubio je, a naiđemo na osobu koja ne voli da gubi, isto koliko ni mi sami.
Ok, seksualni odnosi su normalnost, ali neki imamo istorijat posmatranja, ne-diranja. Posmatraš me, posmatram te. Nekad me je bilo sramota da gledam u njegovom pravcu, ali me je brinulo kad god sam primetila da je gledao u nekog drugog duže od 10 sekundi.

Back