Feredzu???????? Shta je to??
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
kratko ali slatko...mada ja zelim da vidno poludim samo na kratko,a da me to ludilo drzi mnogo duze u meni...Mangup sa diplomom:i to na kratko ce da ti se osladi...a i nista kratko ne valja![]()
trudim se,sobzirom da je jedan posle ponoci,da sam sad stigla kuci i da sam mrtva umorna:?Mangup sa diplomom:znaci kratko ali dugo u tebi...lepo si to opisala![]()
bila u gradu....setala sam se,trazila muza (ovo sam slagalaMangup sa diplomom:sta si radila,gde si bila...ovo je u duhu proveravanja..one teme...![]()
I vratila se kuci ee to si slagala!!!Lusy Lusy:bila u gradu....setala sam se,trazila muza (ovo sam slagala)....
nasla sam kafic,sela popila par sokica (ovo nisam slagala) i vratila se kuci!
pa ne bih sad sigurno pisala ovde na forumu da sam slagala...Nemam:I vratila se kuci ee to si slagala!!!
Lusy Lusy:bila u gradu....setala sam se,trazila muza (ovo sam slagala)....
nasla sam kafic,sela popila par sokica (ovo nisam slagala) i vratila se kuci!
ja za svaki slucaj trazim jednog novog da ga stavim u drugi dzep,ako se ovaj predomisliCorto Malteze:ček ček Lusy, ti tražiš novog potencijanog
ili tvog muža starog....onog...![]()
Derer:Ja bih na svadbu al da se ne zenim...da vidim i to chudo jedared kako izgleda...