Šta vam pokazuje da vas žena ne poštuje?

Je l mogu da te zovem Sladja? Gulas te je tako imenovao na drugoj temi. Lakse mi je.

Okej, hvala Sladjo :lol:
Ahahahahahahaha
Menjam misljenje, Sladjo, samo je problem to sto ovakva pitanja ne mogu da uzmem za ozbiljno. Sta ti vredi moje misljenje o sebi? Nije tesko pisati hvalospeve o sebi.
Ja sam najzgodniji frajer na forumu.
I da jesi, ovdje se samo vidi kako razmišljaš :mrgreen:

Necu ako ti neces. Ali pre toga, postoji jedan veliki problem, a to je da ne znam mnogo o tebi, Sladjo. Tako da ne mogu da ti kazem KOLIKO si umisljena i preplasena. Znam samo da ponekad prebrzo donosis zakljucke, s tim sto to radis dosta redje nego neko druge clanice.
Nekad pohrlim, tačno. To mnogi ljudi rade, ali ja se za svaki svoj brzi zaključak korigujem, i lagano priznam svoju grešku. A i ako ne skontam svoju grešku sada, skontaću je nekada zato što ja funkcionišem po principima zdrave logike, trudim se biti bolja, mudrija, moralnija itd.
Otkad znam za sebe, radim na korekcijama slabosti i mana, i jačanju dobrih stvari.


U svakom slucaju, nemam zelju da te bijem. Barem ne za sad. Videcemo posle. Sve zavisi od mog trenutnog raspolozenja i da li sam ili nisam na lekovima.
Ovo je sad trik, testiraš moju preplašenost gore pomenutu:lol:
Ako se šališ tako-čudno je malo i ja bih svakako da pobjegnem od tebe haha
 
Ja poštovanje ne doživljavam kao pokornost. Za mene je to uvažavanje i poverenje u nekoga.
Pokornost je posledica straha, moranje..
Ako se pokorimo nekome iz tih razloga,ne znači da ga poštujemo.
Тачно. Поштовање и страхопоштовање није исто.
Мада одавно нисам клинка и не знам како бих ово друго уопште сада и могла да осетим.
 
Šta za vas znači da vas žena ne poštuje u međusobnoj interakciji/razgovoru (bez drugih ljudi)?

Dodatno pitanje:
Da li kada vas žena savjetuje, doživljavate za nepoštovanje? Ta žena može biti tvoja sestra, majka, partnerka, drugarica....
Da li vam to smeta?
Po meni nepoštovanje muškarca je kad mu se ne dopušta biti muškarcem a očekuje se od njega da se ponaša kao muškarac i poturi leđa tamo gdje treba.
Prava = obaveze, ovo vrijedi za oba pola.
 
I onda kad dodje do sukoba bude sta? Ili se pokoris ili se posvadjate...
U vezi/braku je neminovno da ponekad dođe do sukoba(mišljenja).To se rešava razgovorom/dogovorom/raspravom.
Ne mora svađom.Niti pokoravanjem.

Ako ne delimo mišljenje oko nečega, ne znači da se ne poštujemo.
 
Samo sto ne postoji zena koja ce da prizna da nije u pravu :hahaha:
То није тачно, ја бих исто могла да напишем за мушкарце, само што ја посматрам и друге људе па сам виђала на обе стране и да схвате, признају грешку и покушају да исправе уколико им је стало до партнера и односа уопште.
 
Ја сам у више наврата остала запањена колико мушкарац може да буде не само непоштован већ и потцењен, понижен од жене а да је воли више него већина која има разумне жене које их поштују.

Има и супротних случајева где непоштована жена воли таквог мушкарца.

Мођда је то нека СМ спрега, не знам али ми је потпуно невероватно.
 
Šta za vas znači da vas žena ne poštuje u međusobnoj interakciji/razgovoru (bez drugih ljudi)?


ako bi recimo krenula da mi objasnjava kako su zene kroz istoriju bivale ugnjetavane od strane muskaraca pa sam ja - koji nisam bio medju tim muskarcima koji su ugnjetavali - nesto duzan njoj, koja nije bila medju zenama koje su bile ugnjetavane. eto recimo to bi mi pokazalo da me uopste ne postuje misleci da sam jednako glup ko ona da se primim na ta sranjja
 
ako bi recimo krenula da mi objasnjava kako su zene kroz istoriju bivale ugnjetavane od strane muskaraca pa sam ja - koji nisam bio medju tim muskarcima koji su ugnjetavali - nesto duzan njoj, koja nije bila medju zenama koje su bile ugnjetavane. eto recimo to bi mi pokazalo da me uopste ne postuje misleci da sam jednako glup ko ona da se primim na ta sranjja
Žene koje tako razmišljaju se računaju u promilima ili još manje...
Tako razmišljaju neke popularne po internetu, aktivistkinje, itd.

Analogno tome,
crnci misle da im nešto duguju bijelci,
LGBT misle da im duguju hetero,
svako ko sebe doživljava žrtvom smatra da mu duguje nešto neko koga percipira jačim.
 

Back
Top