Šta se dešava sa modnim trendovima ili zašto žene idu gole u javnosti?

Meni je interesantnije kako smo kao vrsta došli do toga da nam je golo telo nepristojno?
Kako smo došli do toga??
Prijatelju, još pećinski čovek je imao malo rezona i uljudnosti da privatne delove tela prekrije nečim. Još od tada postoji nešto što se zove pristojnost i zdrav razum. Te stvari nisam smislio ni ja ni bilo ko sa ove teme niti iko u poslednjih par stotina godina. Već su to neke stvari koje se prosto podrazumevaju u društvu u skoro svakom delu sveta. I ti se pitaš, kako smo došli do toga da se začudimo da li je normalan neko ko u javnost izađe odeven u parče celofana, bukvalno.
 
Mene džet set ne interesuje
Napisah da zgodne žene to rade zbog novca i moći

Ne interesuje ni mene džet set. Ko ga je pomenuo?
Ne znam kako je to normalno da se bilo ko ovako ponaša iz bilo kojih motiva, a ponajmanje zbog šake para ili kokaina ili mesec dana slave ali dobro. Nemamo svi iste pojmove normalnog.
 
Kako smo došli do toga??
Prijatelju, još pećinski čovek je imao malo rezona i uljudnosti da privatne delove tela prekrije nečim. Još od tada postoji nešto što se zove pristojnost i zdrav razum. Te stvari nisam smislio ni ja ni bilo ko sa ove teme niti iko u poslednjih par stotina godina. Već su to neke stvari koje se prosto podrazumevaju u društvu u skoro svakom delu sveta. I ti se pitaš, kako smo došli do toga da se začudimo da li je normalan neko ko u javnost izađe odeven u parče celofana, bukvalno.
Prosto netacno. Pećinski čovek to nije radio iz bilo kakve uljudnosti nego iz praktičnog razloga. Životinjsko krzno ga je čuvalo od hladnoće. Da, pitam se, zašto je golo ljudsko telo nenormalno, sramota, nepristojno..?
 
Ne interesuje ni mene džet set. Ko ga je pomenuo?
Ne znam kako je to normalno da se bilo ko ovako ponaša iz bilo kojih motiva, a ponajmanje zbog šake para ili kokaina ili mesec dana slave ali dobro. Nemamo svi iste pojmove normalnog.

Uvek kada ljudi žele da budu uspešni moraju nešto da istrpe, progutaju. Ili moraju puno da rade, ili neke preko kreveta to rešavaju, neki ulažu i novac da dođu do slave. A svi ovi primeri su zapravo već poznate žene koje održavaju popularnost na ovaj način, i ovo im je zapravo skoro nepostojeća žrtva, a možda čak i zadovoljstvo, da obezbede način života koje žele.
Zato su one gde jesu, a ti gde jesi, ili ja. Svako bira život kojim živi, a one su izabrale javni.
 
Prosto netacno. Pećinski čovek to nije radio iz bilo kakve uljudnosti nego iz praktičnog razloga. Životinjsko krzno ga je čuvalo od hladnoće. Da, pitam se, zašto je golo ljudsko telo nenormalno, sramota, nepristojno..?
Ako ti je potreban neko da ti objasni zašto ići go ulicom nije normalno, onda ne znam da li uopšte ima svrhe i pokušati. Izađi napolje i pogledaj od milijardu ljudi koliko njih će ići golo. Onda se zapitaju da li je do tebe ili do tih milijardu ljudi.
 
Ako ti je potreban neko da ti objasni zašto ići go ulicom nije normalno, onda ne znam da li uopšte ima svrhe i pokušati. Izađi napolje i pogledaj od milijardu ljudi koliko njih će ići golo. Onda se zapitaju da li je do tebe ili do tih milijardu ljudi.
Prijatelju, možeš se žestiti koliko hoćeš. I dalje te pitam sta je suštinski loše, nemoralno, nepristojno u golom ljudskom telu? I dalje nisi odgovorio.
 
Uvek kada ljudi žele da budu uspešni moraju nešto da istrpe, progutaju. Ili moraju puno da rade, ili neke preko kreveta to rešavaju, neki ulažu i novac da dođu do slave. A svi ovi primeri su zapravo već poznate žene koje održavaju popularnost na ovaj način, i ovo im je zapravo skoro nepostojeća žrtva, a možda čak i zadovoljstvo, da obezbede način života koje žele.
Zato su one gde jesu, a ti gde jesi, ili ja. Svako bira život kojim živi, a one su izabrale javni.
Normalizovanje ovakvih stvari je totalno pogubna stvar. Kažem, iz bilo kojih razloga, da li je zbog novca, slave ili bilo čega drugog. Ne interesuje me njihov motiv. Feministkinje će veličati ovakvu stvar a kada bi prosečan, debeljuškasti , sredovečni, ispodprosečnog izgleda muškarac uradio isto, verovatno bi bio razapet na banderi. Da nije to malo hipokrizija?
 
Vidis, ja mislim da je to vrhunac idiotizma jedne vrste. Sopstveno telo smatra sramotom, nemoralom. I ne samo nemoralom nego i zakonom kažnjivim. I opet mogu da te pitam, šta je suštinski tu nepristojno, sramotno, nemoralno?
Сопствено тело волим и не стидим га се, са туђима већ имам проблем.
А не бих баш ни волела да шетам гола, вуче промаја.
 
Zašto?

Ovo je praktičan razlog. A kada promaje nema? Na 30+'C?
Рекла сам ти, бирам ког голаћа ћу да гледам.
Ако ти треба озбиљно научно истраживање на ову тему Крста није одговарајуће место.
 
Dobro. Prošetaj se go u javnosti ako te nije sramota.
Већ сам рекао да голи мушкарци не узбуђују жене. А мушкарце узбуђују голе жене. Зато жене шетају полуголе улицама, а мушкарци не...
Женски инстинкт сексуалне провокације, жене уживају у пажњи мушкараца према свом телу...
 

Back
Top