Šta se dešava sa modnim trendovima ili zašto žene idu gole u javnosti?

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
19.033
Sve češće imam prilike da pogledam izdanja svetskih džetseterki i da primetim da su one bukvalno gole! Kreacije koje nose jako često otkrivaju sve delove tela i tako obučene se pojavljuju na raznim manifestacijama. Možda ja zvučim konzervativno, ali meni je ovo prevelika količina šunda, vulgarnosti i neprikladnosti. Te kreacije nose potpise poznatih kreatora ali mi i dalje nije jasno dokle smo to stigli kada nam žene gole hodaju :(
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali ja nikako ne prihvatam taj novi modni trend.
 
1716414977458.png


Kan, neka manekenka, model iz Letonije.
 
Sve češće imam prilike da pogledam izdanja svetskih džetseterki i da primetim da su one bukvalno gole! Kreacije koje nose jako često otkrivaju sve delove tela i tako obučene se pojavljuju na raznim manifestacijama. Možda ja zvučim konzervativno, ali meni je ovo prevelika količina šunda, vulgarnosti i neprikladnosti. Te kreacije nose potpise poznatih kreatora ali mi i dalje nije jasno dokle smo to stigli kada nam žene gole hodaju :(
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali ja nikako ne prihvatam taj novi modni trend.
To je ipak džet set, trend se ne tiče nas običnih smrtnika. A i među njima je ipak manjina.
Meni se svidela Bijosina gola haljina onomad na nekom festivalu, Kan ili neki sličan.
 
Sve češće imam prilike da pogledam izdanja svetskih džetseterki i da primetim da su one bukvalno gole! Kreacije koje nose jako često otkrivaju sve delove tela i tako obučene se pojavljuju na raznim manifestacijama. Možda ja zvučim konzervativno, ali meni je ovo prevelika količina šunda, vulgarnosti i neprikladnosti. Te kreacije nose potpise poznatih kreatora ali mi i dalje nije jasno dokle smo to stigli kada nam žene gole hodaju :(
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali ja nikako ne prihvatam taj novi modni trend.
To je modni trend prostitutki.
Normalna, kulturna žena se ne bi nikad pojavila u vulgarnoj kreaciji nečijeg bolesnog uma.
 
I ja sam to primetila al faca mu prilično zgrožena ;)
Da. Zgrožen.
Lično ne bih volela da se moja ćerka ovako gola šećka ni na plaži... Ni sestra...
Naše majke su bile uzor pristojnosti, pa takve postale uzor i nama tradicionalnim ženama.

Mislim da svet ide ka tome da se legalizuje pederastija, da se žena baci na kolena, obezvredi
i ponizi sasvim, a evo, čitam, da se pedofilija skoro sasvim legalizovala u Nemačkoj.
 
За мене ће заувек најженственије и најзаводљивије бити хаљине попут оних из 1001 ноћи или серије Сулејман Величанствени...
Лепршаве, јарких боја, сензуалне, откривају тек толико да заголицају машту.
Не мора све на извол'те.
 
Sve češće imam prilike da pogledam izdanja svetskih džetseterki i da primetim da su one bukvalno gole! Kreacije koje nose jako često otkrivaju sve delove tela i tako obučene se pojavljuju na raznim manifestacijama. Možda ja zvučim konzervativno, ali meni je ovo prevelika količina šunda, vulgarnosti i neprikladnosti. Te kreacije nose potpise poznatih kreatora ali mi i dalje nije jasno dokle smo to stigli kada nam žene gole hodaju :(
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali ja nikako ne prihvatam taj novi modni trend.
Ja ne vidim nista loše, a sve vidim dobro.
 
On mi je jasan, ali ona nije, ona je arhitekt, ne shvatam toliko ludilo mozga..
Ali on ima toliku kintu koja ona nece ni za 150 godina uspesnog bavljenja arhitekturom da zaradi. Te onda nije prevelika zrtva da glumi ludilo 3-4 godine pa da ga posle toga perioda tuzi za sexualno i psihicko maltetiranje, uzme mu pola kinte i ode da zivi svoj zivot bez njega.
 

Back
Top