Zašto su sve žene šalteruše tek poneki muškarac?

Постоје само послови за које је потребно више физичке снаге, мушки и женски не постоје.
Неки су прљавији, за неке нема интересовања, неки су слабије плаћени...али нису мушки и женски.
da li bi ti mogla da vučeš dzak cementa na leđima ili ja?
to se zove muški posao, nikako drugačije

I onda se zapitaš dokle ide ovo? Pa dotle dokle imaju sagovornike i zapravo osobe koje rade isto to samo su drugog pola.

Evo, sedim i čudim se kako pljujete jedni druge i na šta liči to, a zreli ste ljudi u godinama kad bi ovakve stvari trebale biti nepotrebne i izlišne.

Evo i sad, ja te nisam ni sa čim uvredio doslovno, nema nikakve potrebe da se odmah prebacuješ u odbrambeni mod, niko te ne napada i nisam ti neprijatelj, samo sam primetio da se pitaš dokle ovo, a doprinosiš raspirivanju.
Hajde ovako:
Ovo što si boldovao i odgovaraš na moju sprdnju o otvorenim temama, imam 0 otvorenih tema, toliko o tome koliko me zanima da rasplamsavam i produbljujem jaz koji se ovde neće premostiti, koliko me zanima.

I ja, kao i ti, godinama a naročito poslednjih meseci, ne mogu da se načudim kuda vode ova pisanja, posebno na ljis-u.

Naravno da me nisi uvredio, niti sam pomislila na to, htela sam da kažem da, isto kao i ti, čitam i uključujem se u temu.
E sad, ako nam se stilovi pisanja razlikuju to nužno ne znači da nam se mišljenja razlikuju.

da li bi ti mogla da vučeš dzak cementa na leđima ili ja?
to se zove muški posao, nikako drugačije
Radio ja neku fensi restauraciiju zgrade s 3 ribe,to je vise umetnicki nego malterisuci posao pa mogu i one,posto sam imao uplaceno letovanje predlozim da uradim svoj deo 4 sprata i bi tako za 4 dana,one su njihov radile jos mesec dana,kako boga pitaj

Radio ja neku fensi restauraciiju zgrade s 3 ribe,to je vise umetnicki nego malterisuci posao pa mogu i one,posto sam imao uplaceno letovanje predlozim da uradim svoj deo 4 sprata i bi tako za 4 dana,one su njihov radile jos mesec dana,kako boga pitaj
hahaha, sad će da te napadnu zbog poslednje rečenice
ja se stvarno ne mešam u to ko će šta da radi, ali imam osećaj da se žene danas takmiče da budu kao muškarci, da budu jednake, a to nije mudro :)

ja se stvarno ne mešam u to ko će šta da radi, ali imam osećaj da se žene danas takmiče da budu kao muškarci, da budu jednake, a to nije mudro :)
Kunem se da su mi par puta govorile da usporim da im ne diktiram tempo,a placeni smo djuture ne vremenski,posao od 3-4 meseca gulili 7,idi bre

Hajde ovako:
Ovo što si boldovao i odgovaraš na moju sprdnju o otvorenim temama, imam 0 otvorenih tema, toliko o tome koliko me zanima da rasplamsavam i produbljujem jaz koji se ovde neće premostiti, koliko me zanima.

I ja, kao i ti, godinama a naročito poslednjih meseci, ne mogu da se načudim kuda vode ova pisanja, posebno na ljis-u.

Naravno da me nisi uvredio, niti sam pomislila na to, htela sam da kažem da, isto kao i ti, čitam i uključujem se u temu.
E sad, ako nam se stilovi pisanja razlikuju to nužno ne znači da nam se mišljenja razlikuju.

Iskreno, nisam od onih koji manično prate forumaše ili čuvaju njihove postove, slike i slično, tako da kad si ti napisala "lično sam..." ja sam to uzeo kao tako.

Hoću reći samo da sam i kod tebe na ovoj temi video i post u kom ti objašnjavaš da su muškarci uglavnom za političare jer neće i nisu za posao gde se mora ne znam ni ja šta... Kapiram ja i tebe, isprovocira te neki narativ, ali onda moraš da shvatiš da je za rov potrebno dvoje.

I kad vidiš neki loš narativ ka ženama, onda prosto ostaviš tu ekipicu da izbaci iz sebe sve loše što ima, onda ostanu sami u toj žabokrečini i hajmo dalje. Ovako, oni popune te rovove koje su iskopali i onda se oči povade, nepotrebno skroz.

Zato sam i primetio sa onim "pitaš dokle, a odgovaraš u istom tonu", prosto, dokle ovako, pa dotle dokle ima sagovornika na tu temu.

Nemam ja problem što se ti uključuješ u temu, forum i jeste za to, nego sa "tonom" koji produbljuje to i sad na pljuvanje odgovorimo pljuvanjem i tome nema kraja...

Nemam ja problem što se ti uključuješ u temu, forum i jeste za to, nego sa "tonom" koji produbljuje to i sad na pljuvanje odgovorimo pljuvanjem i tome nema kraja...
Sve je ok
Pogledaj moj prvi postnu temi, možeš i otale.
Pišem tako u svakoj temi: direktno, jasno, glasno.
E, sada, možda nekome ne odgovara moj stil, ne umem drugačije, niti hoću.

Требало би само да имамо право избора, то је све. Да нам се ништа не намеће и не одузима.

Mene zanima samo jedno. Od kud vam tolika mržnja prema zenama? Ko vas je toliko povrijedio? Zar je svaka zena u vasem zivotu bila loša? Ukoliko je tako možda da se zapitate zasto? Ne srecem ovakve muskarce van foruma.
Možda je to ona stara priča, ne smijem kod kuce da pisnem pa cu ovde medju nepoznatim zenama da se raspojasam i budem muskarcina.
Kako je moguce da vas niko nije naucio sta je sustina jednog muskarca?
Ljudi na forum dolaze trolati i pisati gluposti, nije mi jasno što se čudiš?

Pogotovo forumaš koji je otvorio temu, mislim da nema ni jedan ozbiljan upis, osim možda kada je riječ o nekakvom prčkanju oko auta u stilu Mad Max serijala.

Znači kada na auto treba montirati avionsku turbinu na kerozin, tu je Mario jedino ozbiljan.

Требало би само да имамо право избора, то је све. Да нам се ништа не намеће и не одузима.
Odavno imamo pravo izbora, mnogo žena je na direktorski pozicijama, u politici, u pravosuđu, primetila sam dosta po gradu da voze tramvaje, kamione, obavljaju fizički teže poslove.. Ostalo je sve kako se ti postaviš, tako ćete tretirati
Pogledajmo malo kako žive žene u Saudijskoj Arabiji

Back