Šta se dešava sa modnim trendovima ili zašto žene idu gole u javnosti?

Pogledajte prilog 1552111

Kan, neka manekenka, model iz Letonije.

3an57t.jpg
 
Sve češće imam prilike da pogledam izdanja svetskih džetseterki i da primetim da su one bukvalno gole! Kreacije koje nose jako često otkrivaju sve delove tela i tako obučene se pojavljuju na raznim manifestacijama. Možda ja zvučim konzervativno, ali meni je ovo prevelika količina šunda, vulgarnosti i neprikladnosti. Te kreacije nose potpise poznatih kreatora ali mi i dalje nije jasno dokle smo to stigli kada nam žene gole hodaju :(
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali ja nikako ne prihvatam taj novi modni trend.
Уобичајена сексуална провокација да се мушкарци нижег ранга држе у сталном узбуђењу и троше новац у секс шоповима...

Ако "nikako ne prihvatate taj novi modni trend." зашто бришете моје постове ?!
 
Sve češće imam prilike da pogledam izdanja svetskih džetseterki i da primetim da su one bukvalno gole! Kreacije koje nose jako često otkrivaju sve delove tela i tako obučene se pojavljuju na raznim manifestacijama. Možda ja zvučim konzervativno, ali meni je ovo prevelika količina šunda, vulgarnosti i neprikladnosti. Te kreacije nose potpise poznatih kreatora ali mi i dalje nije jasno dokle smo to stigli kada nam žene gole hodaju :(
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali ja nikako ne prihvatam taj novi modni trend.
pa naravno da ne prihvatas kada ne bi bila nikakva prilika da se tako pojavis obzirom na tvoje godine
 
Sve češće imam prilike da pogledam izdanja svetskih džetseterki i da primetim da su one bukvalno gole! Kreacije koje nose jako često otkrivaju sve delove tela i tako obučene se pojavljuju na raznim manifestacijama. Možda ja zvučim konzervativno, ali meni je ovo prevelika količina šunda, vulgarnosti i neprikladnosti. Te kreacije nose potpise poznatih kreatora ali mi i dalje nije jasno dokle smo to stigli kada nam žene gole hodaju :(
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome, ali ja nikako ne prihvatam taj novi modni trend.
To su ti cari radikalnog feminizma, sad ce da nam dokazu kako su one slobodne da idu i gole. A mi smo blesavi sto to ne odobravamo. Zatucani smo :aha:
A kreatori koji takve stvari kreiraju su umetnici i za to smo zatucani pa ne razumemo njihovo izrazavanje
 
Mora da postoji neka razlika između scene i ulice. Na sceni je SVE ok. Na ulici mora i muško i žensko da odgovara javnom miru i redu.
Scena je... laž, opsena, magija. Ko nema dosta ličnosti, mora da se skine što više, kao i onaj ko ima previše ličnosti-da to ne staje u garderobu.
Skini se na (srpskoj) ulici-ili ćeš biti priveden, ili hospitalizovan, ili premlaćen.
 
Meni je interesantnije kako smo kao vrsta došli do toga da nam je golo telo nepristojno?
Ја могу у своје име. Не желим да гледам туђа гола тела. Нису сва тако лепа као манекенска, зашто бих ризиковала да ми очи крваре?
 
Није ми уопште ок. Ја бирам које ћу тело да гледам голо.
Ma pitam suštinski, šta je nepristojno u golom ljudskom telu? Zašto je tebe lično sramota da se pojaviš gola pred drugima? Kako smo kao vrsta došli do toga? Dobro, ne cela. I dalje postoje plemena, kulture koji u tome ne vide ništa problematično.
 
Ma pitam suštinski, šta je nepristojno u golom ljudskom telu? Zašto je tebe lično sramota da se pojaviš gola pred drugima? Kako smo kao vrsta došli do toga? Dobro, ne cela. I dalje postoje plemena, kulture koji u tome ne vide ništa problematično.
Не знам ко је први дошао на ту идеју, врв је мислио да је цивилизованије да не шетамо около голи или је само био искомплексиран...али, хвала му.
 
Не знам ко је први дошао на ту идеју, врв је мислио да је цивилизованије да не шетамо около голи или је само био искомплексиран...али, хвала му.
Vidis, ja mislim da je to vrhunac idiotizma jedne vrste. Sopstveno telo smatra sramotom, nemoralom. I ne samo nemoralom nego i zakonom kažnjivim. I opet mogu da te pitam, šta je suštinski tu nepristojno, sramotno, nemoralno?
 
Meni je interesantnije kako smo kao vrsta došli do toga da nam je golo telo nepristojno?
Јер мушкарци и жене различито реагују на голу особу супротног пола.

Жене су углавном фригидне, голи мушкарци их не узбуђују.

А стално буљење у голо женско тело веома је штетно по здравље мушкараца...
 
Јер мушкарци и жене различито реагују на голу особу супротног пола.

Жене су углавном фригидне, голи мушкарци их не узбуђују.

А стално буљење у голо женско тело веома је штетно по здравље мушкараца...
Da, vidi se da su u plemenima gde svi idu goli muškarci stalno bolesni. A i sve ostale vrste su konstantno bolesne jer nisu obučene.
 

Back
Top