Pritisak vršnjaka da se krene sa seksom

Sensei

Master
Moderator
Poruka
76.972
Da li ste imali pritisak vršnjaka (peer pressure) da krenete sa seksom, ono još kad ste bili mali?

1714197686650.png
 
Znaš šta su "vršnjaci" uvek radili sa mnom? Pozivali su me u izlaske i na žurkice da bi imali čemu da se smeju.
Uvek sam se družila sa mlađima i starijima.
"Vršnjaci" bi da se okupimo i slavimo maturu.
Bila sam more mature nego svi i sa 7 godina.
Poenta je-gledaj sebe i ne razmišljaj uopšte o očekivanjima svog društva. Svi će ionako da se razbeže uskoro, i tek ponekad ćete se sresti na ulici.
U pogledu ćeš čitati šta misle o tebi, a volela bih da čitaš da misle: "Ova osoba nikad nije bila šala."
 
P i nisam. U srednjoj sam imao opustenu ekipu. Niko nije bio u fazonu : yebach i te fore, ako na to mislis. Bilo nam je to dziberski. Ok dok nismo odrasli i shvatili da treba da budemo dziberi.
Okej je imati sex. Ali forsiranje toga preko svake mere i imati sex bukvalno sa svakom bilo kakvom i što pre meni je jako pogrešno, kontraproduktivno i štetno...
Bar ja tako mislim.
 
"Sa bilo kojom i što pre" umesto da to bude "lepo i super nadahnjujuće iskustvo" je po meni pogrešno i ono birati magarca umesto konja itd.
Da bi bio sa super nadahmjujucima, moras da bides i sa kompromisima. Jer tako pravis izbor. E sad ne kazem biko koja, biko sta, ali ako budes i mastao o pojavice se ultra deep, nece se pojaviti.
 
Da li ste imali pritisak vršnjaka da krenete sa seksom, ono još kad ste bili mali?
Или су сви уписи спам или ти не ваља наслов. Ај постави обе теме паралелно па да се раздвоје потпуно различита значења генитива множине и једнине. :rotf: А можеш то премјестити и на Језик. :lol:

Pritisak vršnjakâ da se krene sa seksom​

Pritisak vršnjaka da se krene sa seksom​

 
Или су сви уписи спам или ти не ваља наслов. Ај постави обе теме паралелно па да се раздвоје потпуно различита значења генитива множине и једнине. :rotf: А можеш то премјестити и на Језик. :lol:

Pritisak vršnjakâ da se krene sa seksom​

Pritisak vršnjaka da se krene sa seksom​

:roll:
 
Da li ste imali pritisak vršnjaka (peer pressure) da krenete sa seksom, ono još kad ste bili mali?

Pogledajte prilog 1537915
Nisam, a koliko se sjećam nije niko ni od mojih prijatelja. Mnogi su lagali da su probali sex, tamo negdje od 15-te godine. Ali to je kao i sa plivanjem. Kad smo prvi put išli na more sa školom u 2. osnovne, pa dok smo čekali polazak i planirali ko će s kim u sobi biti i sl. SVI znali plivati! Desetak dana pred polazak ih znalo tek polovina razreda, u međuvremenu su se neki "sjetili da su ipak možda zaboravili da znaju". Na dva dana pred polazak znalo nas plivati pešes. U busu do mora dvoje. Na more kad smo stigli-jedno, jedva mu život spasili, počeo se daviti :D
 
Nisam, a koliko se sjećam nije niko ni od mojih prijatelja. Mnogi su lagali da su probali sex, tamo negdje od 15-te godine. Ali to je kao i sa plivanjem. Kad smo prvi put išli na more sa školom u 2. osnovne, pa dok smo čekali polazak i planirali ko će s kim u sobi biti i sl. SVI znali plivati! Desetak dana pred polazak ih znalo tek polovina razreda, u međuvremenu su se neki "sjetili da su ipak možda zaboravili da znaju". Na dva dana pred polazak znalo nas plivati pešes. U busu do mora dvoje. Na more kad smo stigli-jedno, jedva mu život spasili, počeo se daviti :D
Blago vama... more u drugom razredu
 

Back
Top