Obucen\a a sve se vidi

Poruka
16.002
Danas sam se videla sa svojim deckom. Malo smo caskali, ljubili se. I on i ja smo bili u zurbi. Ja sam zurila da se vidim sa jednom drugom sa kojim sam ranije bila u vezi. On je dosao u sorcu. Kada smo seli u kafic on se tako rasirio i videlo se da nema gace ispod.
Sta milite o tome? Meni je bilo neprijatno da gledam njegove polne organe. Da li vam se takvo nesto dogodilo? Kako ste reagovali? Da li ste nekom skrenuli paznju ili ste uzivali u prizoru?
 
Danas sam se videla sa svojim deckom. Malo smo caskali, ljubili se. I on i ja smo bili u zurbi. Ja sam zurila da se vidim sa jednom drugom sa kojim sam ranije bila u vezi. On je dosao u sorcu. Kada smo seli u kafic on se tako rasirio i videlo se da nema gace ispod.
Sta milite o tome? Meni je bilo neprijatno da gledam njegove polne organe. Da li vam se takvo nesto dogodilo? Kako ste reagovali? Da li ste nekom skrenuli paznju ili ste uzivali u prizoru?


Ti si ko Prison Break, stalno neke dogodovstine a nista konkretno. To dosadi.
 
Danas sam se videla sa svojim deckom. Malo smo caskali, ljubili se. I on i ja smo bili u zurbi. Ja sam zurila da se vidim sa jednom drugom sa kojim sam ranije bila u vezi. On je dosao u sorcu. Kada smo seli u kafic on se tako rasirio i videlo se da nema gace ispod.
Sta milite o tome? Meni je bilo neprijatno da gledam njegove polne organe. Da li vam se takvo nesto dogodilo? Kako ste reagovali? Da li ste nekom skrenuli paznju ili ste uzivali u prizoru?

smaras vise
 
Danas sam se videla sa svojim deckom. Malo smo caskali, ljubili se. I on i ja smo bili u zurbi. Ja sam zurila da se vidim sa jednom drugom sa kojim sam ranije bila u vezi. On je dosao u sorcu. Kada smo seli u kafic on se tako rasirio i videlo se da nema gace ispod.
Sta milite o tome? Meni je bilo neprijatno da gledam njegove polne organe. Da li vam se takvo nesto dogodilo? Kako ste reagovali? Da li ste nekom skrenuli paznju ili ste uzivali u prizoru?

Ima ih dva? Navali na njega....
 
Ti si ko Prison Break, stalno neke dogodovstine a nista konkretno. To dosadi.

Nije dosadno. Sta da radim kada mi se decko jos nije razveo? Eto, juce sam imala neki malo slobodniji odnos, da tako kazem sa njim, ali malo me je sramota da kazem nesto o tome, a i ja sam stidljiva i ne iznosim svoju intimu. A, sto je jos vaznije, ne zelim da se namecem mojim temama, pa da vi kazete: "Moderna Pevacica je bas moderna, ona zna da koristi internet, a jos je i zgodna i slatka. Steta sto ima decka u kog je ludo zaljubljena, a i on u nju.
 

Nije dosadno. Sta da radim kada mi se decko jos nije razveo? Eto, juce sam imala neki malo slobodniji odnos, da tako kazem sa njim, ali malo me je sramota da kazem nesto o tome, a i ja sam stidljiva i ne iznosim svoju intimu.


Ma pitaj boga da li taj lik uopste ima kitu, kad te nikako ne napada. Jel ima palicu? Mislim jer se razlikuje od tvog organa ili je isto ravan dole?
 

Back
Top