A mene sramotaaa...

Neko ima stid u društvu, ali sa partnerom nema stid i
to je sasvim ok.
Није то нужно стид. Може бити став да се о неким стварим једноставно јавно не прича. Кад је у питању секс, људи су данас превише слободни, не само на Интернету, већ и уживо.

Bitno je da ljudi u paru pričaju opušteno između sebe.
Zanimljivo je i da postoje ljudi koji naizgled opušteno pričaju o seksu a suštinski su jako zatvoreni .Ne smatram nekog generalno konzervativnim ukoliko izbegava javnu raspravu na tu temu , niti liberalnim ukoliko javno izgovori bilo šta. Naravno da to nije ni pitanje morala, niti toliko stida, možda više potrebe za tim.

Sbe to iz porodice potiče. Ja sa roditeljima nikada nisam razgovarao o seksu niti sada o tome pričam sa njima. Što me zanima bacim pogled na internetu, tamo bar o teme ma mnogo. Čak kada sam ranije o tome govorio sa drugarima, a nikada ili skoro nikada nisam navodio o kojoj devojci se radi, kasnije bih se glupo osećao. Imao sam osećaj da radim nešto pogrešno.
Јеси ли бацио поглед на најновију нетфлихову серију о легенди Року Сифредију?

Одлична серија. Хвала @Jasna што нам је овде открила серију.

:hvala:

Bitno je da ljudi u paru pričaju opušteno između sebe.
Zanimljivo je i da postoje ljudi koji naizgled opušteno pričaju o seksu a suštinski su jako zatvoreni .Ne smatram nekog generalno konzervativnim ukoliko izbegava javnu raspravu na tu temu , niti liberalnim ukoliko javno izgovori bilo šta. Naravno da to nije ni pitanje morala, niti toliko stida, možda više potrebe za tim.
Opusti se brate, sta ti je

Kakav je razlog da se neko oseća neprijatno zbog toga kakav jeste?
Као и за све, увек ће се наћи неко да осуђује, презатворене или преотворене особе.
Одраз је зрелости не осећати се непријатно због тога, мада свака тема има своје место, време и друштво.
Ја немам проблем да разговарам о сексу, мада не о личним афинитетима ( осим када је зезање у питању) већ генерално о сексу, посебно о разлици између мушке и женске перцепције секса.

Много тога сам сазнала управо на форуму о мушком доживљају и генерално погледу на секс.

Lično se suzdržavam da pišem otvoreno na forumu.
A to što i napišem neki misle da je otvoreno, no to je samo delić što bi inače pisala da smo stvarno anonimni, ali nismo. Samo iz razloga zloupotrebe, a ne što bi mi bilo neprijatno...

no drago mi da @Bosiljka sad dolazi, nekako se na ljisu nakupilo onih koji osuđuju za pisanje o sexu na forumu o sexu :mrgreen:.

zapravo to se provlači, da pišu koji ga nemaju ili su opterećeni. daleko od istine, volim i da pišem i da radim. 😊

Back