Просечне а захтевне жене

Ма, губљење времена.

Jasno je meni to, samo onda ne znam zašto se čude što ih neko ne shvata ozbiljno, što ih ne slušaju, ne daju pažnju, kad ignorantskim ponašanjem pokazuju da im se i ne treba pridavati značaj u bilo kakvoj diskusiji.

počuj ti ivana, ima iskustva čovek, kako je gubljenje vremena boriti se sa vetrenjačama :D

Ne radim ni ja to u privatnom životu, radim svoje i ne obazirem se, nego je ovo forum pa primećujem :D
 
Jasno je meni to, samo onda ne znam zašto se čude što ih neko ne shvata ozbiljno, što ih ne slušaju, ne daju pažnju, kad ignorantskim ponašanjem pokazuju da im se i ne treba pridavati značaj u bilo kakvoj diskusiji.



Ne radim ni ja to u privatnom životu, radim svoje i ne obazirem se, nego je ovo forum pa primećujem :D

Па реално, мислиш да и једну нешто посебно занима мишљење других? 🙂
 
Сигурно се сваки мушкарац бар једном сусрео са овим.
Вероватно сте бар једном чили неку жену која изгледа просечно како коментарише мушкарца нешто попут "Ма, види није нешто сладак", "Шта је добар, види како му је танак новчаник", "не би га, нема добар ауто."
Зашто неке жене мисле да мушкарац мора да изгледа врхунски, има новца, а оне са телефоном у руци дочекују пријатељице.
Као да самим тим што су жене од њих је доста, и све се подразумева.
Ko određuje šta je prosečno?
A šta klasa iznad?
Čudno mi je to svrstavanje po torovima.
😶
 
@Araon ...pa pazi, uvodni post ove teme je totalno nerealan i kako da neko prizna ono što nije tačno...uvodni post one druge teme ima osnova za razmatranje i raščlanjivanje i analiziranje iii..🤗
Ali ne shvatas da je danasnjim ljudima instagram reala
U oravu si
To nijedna normalna zena nije izgovorila
Ali to nema na instagramu
 
@Araon ...pa pazi, uvodni post ove teme je totalno nerealan i kako da neko prizna ono što nije tačno...uvodni post one druge teme ima osnova za razmatranje i raščlanjivanje i analiziranje iii..🤗
U uvodnom postu one druge teme navodi se muški komentar na ženu: 'Ma, vidi joj kosu'. Pre ću verovati u jednoroge i mir u svetu neg da je to realno.
 

Back
Top