A mene sramotaaa...

Lično se suzdržavam da pišem otvoreno na forumu.
A to što i napišem neki misle da je otvoreno, no to je samo delić što bi inače pisala da smo stvarno anonimni, ali nismo. Samo iz razloga zloupotrebe, a ne što bi mi bilo neprijatno...

no drago mi da @Bosiljka sad dolazi, nekako se na ljisu nakupilo onih koji osuđuju za pisanje o sexu na forumu o sexu :mrgreen:.

zapravo to se provlači, da pišu koji ga nemaju ili su opterećeni. daleko od istine, volim i da pišem i da radim. 😊
Kako bi neko zloupotrebio izrečenu informaciju?
Bosiljka je super.
Izrečeno mi jedino ima smisla kada se radi o uparivanju ili pozivu na isto, jer kreće se sa " Ja volim"..
Ja mogu pričati o omiljenim sladoledu do sutra. Ne zanima me kakav drugi vole.Sebična sam.

Kako bi neko zloupotrebio izrečenu informaciju?
Pa recimo kolega iy jednog instituta mi poslao poruku sa skeniranim postom koji sam pisala pre nekih pola godine... da li ovo prilici akademskom gradjaninu_ :mrgreen:
Naravno da imam prava na privatni zivot, ali ovde ima puno mojih fotografija. Kada ne bi bilo, tj kada niko ne bi ynao ko sam ja bih pisala sasvim drugacije. Sa foruma sam upoynla preko 30 ljudi uzivo, daleko je to od anonimnosti.

Bosiljka je super.
Izrečeno mi jedino ima smisla kada se radi o uparivanju ili pozivu na isto, jer kreće se sa " Ja volim"..
Ja mogu pričati o omiljenim sladoledu do sutra. Ne zanima me kakav drugi vole.Sebična sam.
Lako je sa udvaracima, njih niti ima nesto, niti me zanimaju.

Pa recimo kolega iy jednog instituta mi poslao poruku sa skeniranim postom koji sam pisala pre nekih pola godine... da li ovo prilici akademskom gradjaninu_ :mrgreen:
Naravno da imam prava na privatni zivot, ali ovde ima puno mojih fotografija. Kada ne bi bilo, tj kada niko ne bi ynao ko sam ja bih pisala sasvim drugacije. Sa foruma sam upoynla preko 30 ljudi uzivo, daleko je to od anonimnosti.

Lako je sa udvaracima, njih niti ima nesto, niti me zanimaju.
Колега ти је болид.

Back