Просечне а захтевне жене

Koje to žene tako razmišljaju?
Što bi mene zanimalo kako druge žene razmišljaju? A tek tebe

Evo, bar na ovoj temi što vidim - ogromna većina. Možda jedna nije komentarisala u negaciji, sve ostale su u fazonu "to ne postoji". A ono ne da postoji, nego...

Kao što rekoh, vaše percipiranje problema seže do društva od maks tri drugarice i vi ne vidite dalje od toga. Što se dešava u tom krugu ljudi vama je to poznato i vi tu priču gurate. Bukvalno mi je fascinantna ignorantnost žena na ovoj temi sa "ne dešava se to", jer ne da se dešava, nego na svakom koraku vidiš žene sa spiskom "moj muškarac mora da _____", a ono nemaju ni 30% kvaliteta koji traže.

Bez zaista želje da bilo koga vređam, ali i ovaj forum ti je očit primer toga. Svaka je prepi*ka, to traži ovo i ono, to sve zna, to najpametnije, to duhovito neviđeno, a ono većina prosek ili čak ni to.

Nisu ni muškarci ništa bolji, da se razumemo, samo što smo mi toga svesni i na ovakvoj temi koja je i proizvela ovu temu ti imaš dosta muškaraca koji obrazlože to, ne negiraju. Ovde žene u negaciji.

može 😊

inače, ima puno primera da neki veoma lepi muškarci su u vezama sa ženama prosečnog izgleda.

imam i objašnjenje. jednostavno nisu iskomplexirani i ne treba im žena za pokazivanje. odgovara im.
ne znam,...........mene je privukao lep, seksepilan izgled moje sadasnje zene , a kasnije, kada smo se detaljnije upoznali, zaljubio sam se "do grla".
Takav kriterijum, taj pocetni impuls , rekao bih, "prijemni ispit" , mislim da vazi za vecinu muskaraca. To je "prvi krug" selekcije, a , naravno, ne znaci da je kod dame sve dobro, kao sto je njen izgled. Cesto se razocaramo.

Svaka je prepi*ka, to traži ovo i ono, to sve zna, to najpametnije, to duhovito neviđeno, a ono većina prosek ili čak ni to.
Može biti da svako ceni sebe, ima kriterijume, želje, planove. Ljudi su retko kada objektivni. Zamisli kada bi non stop išao i ponavljao u sebi "ja sam prosečan!"
Svi su prosečni. I ti, takođe. Nije to ništa loše.

Poenta je šta ko traži.
Svako sebi želi dobro.

Može biti da svako ceni sebe, ima kriterijume, želje, planove. Ljudi su retko kada objektivni. Zamisli kada bi non stop išao i ponavljao u sebi "ja sam prosečan!"
Svi su prosečni. I ti, takođe. Nije to ništa loše.

Poenta je šta ko traži.
Svako sebi želi dobro.

Nisu svi prosečni.

I ok je da svako sebi želi dobro, ali je tema potpuna ignorancija lošeg kod žena.

Evo, bar na ovoj temi što vidim - ogromna većina. Možda jedna nije komentarisala u negaciji, sve ostale su u fazonu "to ne postoji". A ono ne da postoji, nego...

Kao što rekoh, vaše percipiranje problema seže do društva od maks tri drugarice i vi ne vidite dalje od toga. Što se dešava u tom krugu ljudi vama je to poznato i vi tu priču gurate. Bukvalno mi je fascinantna ignorantnost žena na ovoj temi sa "ne dešava se to", jer ne da se dešava, nego na svakom koraku vidiš žene sa spiskom "moj muškarac mora da _____", a ono nemaju ni 30% kvaliteta koji traže.

Bez zaista želje da bilo koga vređam, ali i ovaj forum ti je očit primer toga. Svaka je prepi*ka, to traži ovo i ono, to sve zna, to najpametnije, to duhovito neviđeno, a ono većina prosek ili čak ni to.

Nisu ni muškarci ništa bolji, da se razumemo, samo što smo mi toga svesni i na ovakvoj temi koja je i proizvela ovu temu ti imaš dosta muškaraca koji obrazlože to, ne negiraju. Ovde žene u negaciji.
Dobro, a ko si ? :D
Pusti ti ljude šta pričaju , sasvim su nebitni generalni zaključci.

Back