ne kapiram

on će skuvati čaj od pomorandze, a moja kancelarija miriše na istu
bugi jel ti znaš da postoji magija
opet te je iznervirala ta tvoja sirena jubavnica
pa si prolupao?
ili si sebe iznervirao što ne možeš da uživaš kada ti se prohte u njoj?
 
važno je da je skladno...otkood to da je pravilo da žene sa malim groodioma imaju i malo doope.....onda i mooškarci sa malim doopetom imaju malu kitu....kakvi su to zakljoočci....važno je da je skladno.........i da ima dobru doošu .......... ( :
 
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
I obrnuto. Zasto muskarci kojima nije bitna velicina grudi, cak insistiraju na malim, bulje u iste? :lol:
Ne znam da li ste primetili ovo, ja jesam. :lol:
Ni ja ne kapiram. Mora da nisam ni muškarac. Šta mislite vi o tome?
Da postavim temu, da li sam ja muško. A?
 
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
I obrnuto. Zasto muskarci kojima nije bitna velicina grudi, cak insistiraju na malim, bulje u iste? :lol:
Ne znam da li ste primetili ovo, ja jesam. :lol:

svi mi volimo ekstreme...:lol::lol:
 
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
I obrnuto. Zasto muskarci kojima nije bitna velicina grudi, cak insistiraju na malim, bulje u iste? :lol:
Ne znam da li ste primetili ovo, ja jesam. :lol:
1)Grudi su u vidokrugu blize ochima u svakodnevnom zivotu,na poslu,ulici..bilo gde a da nije intimna stvar.Isturene d ashtrche,pogotovo ako su velike.To je po fori"daleko od ochiju..."Guza bliza polnom organu pa je zato u krevetu"interesantnija".
2)Ovo mi nije najjasnije...nisam od tih koje pale ultra male..neki fetish predpostavljam?
 
ja kod ribe uvek prvo snimim sise, pa kosu, onda usne, noge.....:)
ne svidja mi se kada su premale, a jos je gore kada ih izbaci "ko dzivdzan kolenca", a ne dopadaju mi se ni silikoni...
a, gooza....e, pa recimo, ne volim tipove sa tzv. "nepostojecim dupetom", a onaj kome dobro stoji 501, moze da me smanta na jedan....:)
 
koliko smo se mi uopste promenili? i koliko cemo se promeniti? bas nesto razmisljam sad... koliko smo mi, u stvari, slobodni? kad je neko, na primer, zadnji put zapevao iz sveg glasa zato sto mu je tako doslo? otis'o negde? koliko je tesko odluciti se na to? ili... dici sidro samo? i... koliko nas ljudi uopste pamte? i da li nas pamte onako kako mi zelimo da nas pamte? i da li mi njih pamtimo kako bi oni to zeleli? ili, ocekivali od nas? koliko promasenih procena... a opet... znam sta je cilj... i stici cu jednom... prazna naklapanja... stalno... iznova... pricacu vam jednom o novoj godini... kako je bila lepa... al' je plakala... pricacu vam vec...
 

Back
Top