Quantcast

ne kapiram

• Začetnik teme divlja
  • Datum pokretanja
D

divlja

Gost
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
I obrnuto. Zasto muskarci kojima nije bitna velicina grudi, cak insistiraju na malim, bulje u iste? :lol:
Ne znam da li ste primetili ovo, ja jesam. :lol:

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
Kako to da muskarci koji se kao loze vise na grudi (vece) nego na guzu (mada se loze i na guzu da se razumemo), ipak pridaju u krevetu vise znacaja guzi???
I obrnuto. Zasto muskarci kojima nije bitna velicina grudi, cak insistiraju na malim, bulje u iste? :lol:
Ne znam da li ste primetili ovo, ja jesam. :lol:
pa i ko voli male grudi i dalje voli grudi :lol: :lol:

a za guzu ne znam...
ja nisam primetila
moj BIVŠI od guze i grudi bira guzu. . .
iako imam jaku trojku lepe grudi, a guza melešna, njemu ta guza...
(dakle svima se na meni pre dopadnu grudi nego guza)
baš je obožavao

zvezdarac81

Aktivan član
Poruka
1.551
Iskreno mislim da je to kompleksna tema i da se zasniva na tome da je svako razlicit pa shodno tome ne voli svako isto....samo mozda manje ili vise slicno...:) Ja licno volim vise guzu i uopste noge nego grudi. Cak sta vise (mozda cu delovati bolesno), obracam vise paznje na izgled stopala (nije foot fetish u pitanju:)) i clanaka devojaka nego na neke druge stvari....:lol:

Poruka
4.603
Bilo je likova koji su mi rekli da vole vece grudi i zaista ih nisu ispushtali satima, ali imas pravo, ima i onih drugih koji kazu da vole .. pa smandrljaju te iste grudi i predju na drugi deo tela. A bio jedan ludak koji je voleo da gleda chmar, i to onako pod svetlom, i da me nije mrzelo da se tako guzim vise od pet minuta mislim da bi mogao pola sata ... samo gleda, gleda, pa pipne, pomazi, pa onda opet gleda .. cudo jedno :)

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
Bilo je likova koji su mi rekli da vole vece grudi i zaista ih nisu ispushtali satima, ali imas pravo, ima i onih drugih koji kazu da vole .. pa smandrljaju te iste grudi i predju na drugi deo tela. A bio jedan ludak koji je voleo da gleda chmar, i to onako pod svetlom, i da me nije mrzelo da se tako guzim vise od pet minuta mislim da bi mogao pola sata ... samo gleda, gleda, pa pipne, pomazi, pa onda opet gleda .. cudo jedno :)
jbt baš mi drago što sam te srela ovde. . .
na forumu. . .
stvarno svašta čujem od tebe. . .
:lol:

pozdravljam tvoju otvorenost po ko zna koji put

zvezdarac81

Aktivan član
Poruka
1.551
Ma sta se foliras kada si bila na pregledu rektuma:lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.