Like a virgin

...`ajd ne zezajte....
...mislim... gleda vas kao boga, obozzava te, kazze ti "voli me"... a vi na to... "nevina si... fuj, bezzi..."...
...kazzu stari "niko se nauchen nije rodio".... uporedite sebe sada i pre 5 godina i videcete veliki napredak....
 
latica:
Ljudi vole da prave veliku halabuku oko toga.
e bas to...ne kazem da se kao i sve tehnika vodjenja ljubavi kod pojedinca ne usavrsava s vremenom i iskustvima ali ne treba praviti od toga ne znam sta...zna to svako...pa kako su oni neandertalci nisu oni citali nabudzene casopise i skidali s neta "upustva za vrhunski uzitak" pa im opet bilo lepo ;) a tek ako je sex iz ljubavi (a to se ovde izgleda ne sme spomenuti :roll: ) ne igra uopste neku ulogu dal si pre ili nisi...
 
Evo ja sam prvi put spavala sa tipom pre 3 meseca...Inace imam 19.On je tip bio u soku.Nije mogao da veruje.Mislio je da ga zavlacim 2 meseca???E sad je druga prica skroz...Ja sam za njega najposebnije bice na svetu,bas zbog toga..A meni je to tako fujjjjj...Samo zbog toga???Inace,on je od mene stariji 7 god.
 
Sajuri-San:
Evo ja sam prvi put spavala sa tipom pre 3 meseca...Inace imam 19.On je tip bio u soku.Nije mogao da veruje.Mislio je da ga zavlacim 2 meseca???E sad je druga prica skroz...Ja sam za njega najposebnije bice na svetu,bas zbog toga..A meni je to tako fujjjjj...Samo zbog toga???Inace,on je od mene stariji 7 god.
...eto... cool... a koji je tebi deo fuj, `leba ti?
 
latica:
Pa kako ne bi znacilo..ako je nevina nema pojma ni o cemu, nema sa kim da ga uporedjuje, i sve joj je super, i misli da sve tako treba. Ihaa milina :lol:
Onda mora biti dragi najbolji si.. posto si jedini :twisted:
za to si apsolutno u pravu.zato meni licno odgovara da ne bude nevina,mozda za neku ozbiljnu vezu pa da imam vremena i strpljenja da je ucim polako.mada ima i onih koje nisu nevine pa opet nista ne znaju.a posle ni hvala da kazu.

ali ima i ona fora,svi bi da pojebu sto vise devojaka a onda da ozene nevinu! 8) :lol:
 
despot stefan:
za to si apsolutno u pravu.zato meni licno odgovara da ne bude nevina,mozda za neku ozbiljnu vezu pa da imam vremena i strpljenja da je ucim polako.mada ima i onih koje nisu nevine pa opet nista ne znaju.a posle ni hvala da kazu.

ali ima i ona fora,svi bi da pojebu sto vise devojaka a onda da ozene nevinu! 8) :lol:

Ne znam koji to svi....Ja ne bih anyway....
 
Sajuri-San:
Evo ja sam prvi put spavala sa tipom pre 3 meseca...Inace imam 19.On je tip bio u soku.Nije mogao da veruje.Mislio je da ga zavlacim 2 meseca???E sad je druga prica skroz...Ja sam za njega najposebnije bice na svetu,bas zbog toga..A meni je to tako fujjjjj...Samo zbog toga???Inace,on je od mene stariji 7 god.



Која случајност...и ја сам први пут спавала са дечком са 19 и он је био старији 7 година.
 
MA ne bih cekao ribu da mi da duze makar da je nevina.

Inace cekam nedelju dana a nevinu do mesec ali SAMO ako u medjuvremenu ima nekog nepretka, pa da znam cemu se nadam.
 

Back
Top