Ко је крив за "деведесете"?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Многи медији и политичке партије сада манипулишу онима који су били деца или нису ни знали како је било живети у тим деведесетим.

Ко је био крив ?

Милошевић?

Није нас бре Милошевић поставио у конц логор и бомбардовао и убијао него Европа она иста којој данас тежите.

Затворили су нас са свих страна да поумиремо од глади ,бомбардовали ,убијали
гађали отровима и сада толико људи болује од рака и леукемије.

А ми смо преживели нико није умро од глади и шта је онда било ...Након свега тога су нам убили председинка ,генерале који су бранили земљу одвели у ропство.Окарктерисали нас као геноцидан народ ,налепили нам етикету убица
силоватеља и ратних злочинаца .

И шта даље НАКОН СВЕГА ТОГА неки несрећници желе у ту ИСТУ Европу.

:dash:
 
Krivi su matori kralj Pera i Aleksandar...plus, svi oni koji su došli kasnije, a naseli na priču o nekakvom Jugoslovenstvu. Sva se ta ''braća'' oduševljeno borila protiv nas, a pod tuđom komandom, a mi posle pravimo zajedničku državu sa svojim krvnicima, umesto da smo im zatrli trag da su ikada i postojali !?!?! Poklonimo ono što smo u ratu osvojili !?!?
Ko je glup i treba da ispašta...a mi smo tek počeli da ispaštamo...polako samo!:rtfm:
 
Mislim da je pre svega kriva Evropa i SAD,zbog onih sankicja,a zatim politicari koji nisu imali osnovni stepen transparentnosti i pragmaticnosti u vodkenju spoljne politike.Smatram da je vlast devedesetih bila neuporedivo strucnija i bolja od ove danasnje,jer je u vrlom teskim uslovima obezbedjivala gradjanima egzistenciju.Ukratko: plivali smo govnima,ali smo bar plivali.Sad se davimo na suvom
 
Eto, ja znam kako je bilo živeti tokom devedesetih. Mislim, nisam ni maloletna ni maloumna. I ne, u pravu si. Uopšte nije kriv milošević. Uneredim se u gaće kad mi kažu: to je sve zbog slobe.

Ko što se pobljujem kad nemci danas prave politički korektne filmove o nacistima, i prozivaju amerikance zbog globalističke politike i nečovečnog ponašanja spram arapa.


:eek:


NIkad nije kriv vođa, kakav god da je. Narod ima vođu (politiku? vlast?) upravo onakvu kakvu zaslužuje.


Mi smo g.ovna.
 
Многи медији и политичке партије сада манипулишу онима који су били деца или нису ни знали како је било живети у тим деведесетим.

Ко је био крив ?

Милошевић?

Није нас бре Милошевић поставио у конц логор и бомбардовао и убијао него Европа она иста којој данас тежите.

Затворили су нас са свих страна да поумиремо од глади ,бомбардовали ,убијали
гађали отровима и сада толико људи болује од рака и леукемије.

А ми смо преживели нико није умро од глади и шта је онда било ...Након свега тога су нам убили председинка ,генерале који су бранили земљу одвели у ропство.Окарктерисали нас као геноцидан народ ,налепили нам етикету убица
силоватеља и ратних злочинаца .

И шта даље НАКОН СВЕГА ТОГА неки несрећници желе у ту ИСТУ Европу.

:dash:

Manjine će te odvesti u EU, ako ti se ne sviđa šta ti mi možemo. Ćuti i uživaj, ni nas niko nije pitao kad ste pravili ratove devedesetih da li hoćemo ili ne.
 
Многи медији и политичке партије сада манипулишу онима који су били деца или нису ни знали како је било живети у тим деведесетим.

Ко је био крив ?

Милошевић?

Није нас бре Милошевић поставио у конц логор и бомбардовао и убијао него Европа она иста којој данас тежите.

Затворили су нас са свих страна да поумиремо од глади ,бомбардовали ,убијали
гађали отровима и сада толико људи болује од рака и леукемије.

А ми смо преживели нико није умро од глади и шта је онда било ...Након свега тога су нам убили председинка ,генерале који су бранили земљу одвели у ропство.Окарктерисали нас као геноцидан народ ,налепили нам етикету убица
силоватеља и ратних злочинаца .

И шта даље НАКОН СВЕГА ТОГА неки несрећници желе у ту ИСТУ Европу.

:dash:

Svaka ti je na mestu. Dodao bih još i Ameriku kao glavnog pokretača svog zla na Balkanu. A iza Amerike i Evrope se krije grupa svetskih moćnika, Soroš i ekipa.
 
Srbima,iskljucivo i jedino Slobodan Milosevic.Politicar malog kalibra izuzetno lose procene na medjunarodnom planu a osion na unutrasnjem.Koketiranje sa nacionalizmom mu se obilo o glavu i dalo alibi ustasama i balijama za svaku odsecenu srpsku glavu.
Kao najsvetliji deo njegovog zivota smatram sudjenje u Hagu gde je jedino i radio ono sto je trebalo od pocetka:branio Srbe.
 
Krivi su politicari,ko je kriv...**** se nekom Svedjaninu,Svajcarcu ili Francuzu za nas. Krivi su nasi politicari koji su nas uvukli u govna. A idalje skoro isti ti ljudi haraju na politickoj sceni..



Pa koji su to politicari ? cetnici, monarhisti, nacionalisti?
K-O-M-U-N-I-S-T-I !!!!:rtfm:

Ko su komunisti medju politicarima?
Ja se secam jedino Gligorova.
 
ma zna se to vec dobro,na prvom mestu su ameri , pa svabe,....i cela evropska unija,

nato naravno.....UN........arapi .....vatikan.....
.ko jos...da naravno jevreji.....masoni...komitet 300...vladari iz senke...

sve je jasno ko' dan .....

svi se urotise protiv male Srbije da je uniste......al sreca da smo imali slobu tad da nas zastiti......

jedino ostaje nejasno sto bas nas.....sto se ne urotise protiv bilo koje druge

zemlje:think:
 
narod srbije koji je izabrao degenerika da ih vodi krajem 80-tih

_39768631_cro_tudjman_ap.jpg


STA JE ONDA OVAJ?GENIJE.
 
ma zna se to vec dobro,na prvom mestu su ameri , pa svabe,....i cela evropska unija,

nato naravno.....UN........arapi .....vatikan.....
.ko jos...da naravno jevreji.....masoni...komitet 300...vladari iz senke...

sve je jasno ko' dan .....


svi se urotise protiv male Srbije da je uniste......al sreca da smo imali slobu tad da nas zastiti......

jedino ostaje nejasno sto bas nas.....sto se ne urotise protiv bilo koje druge

zemlje:think:

Da li si ozbiljan ili se samo salis?
Kako samo protiv nas?
Urotili su se protiv svih komunistickih zemalja u Evropi ali je samo kod nas to zavrsilo ratom.
 

Back
Top