Kako muskarac treba da reaguje kada mu zena lupi samar?

Ja sam danas uzvratio takodje samarom instiktivno u samoodbrani.
Zavisi šta hoće da postigne.
Ako uzvrati šamar, to znači da je tu temu zatvorio i da je šamar uvrstio u legitimno sredstvo rasprave.
A ljudi se nalaze i u čudnijim vezama od tih.
Ali ako se uzdrži... onda već moze da raspravi zašto je prezren. Šamar je negdje pandan možda oslovljavanju sa **čkice.
 
Zanimljiva tema...

Zavisi i od razloga, ako te uhvati sa bivsom u krevetu ili nesto, ili sa nekom drugom pa ti lupi samar, donekle je i zasluzeno, iako nije politicki korektno odgovarati nasiljem u slucaju prevare, ali ajde....afekat pa da se donekle progleda kroz prste.
Ako ti lupi samar vredjajuci ti sve po spisku, i govoreci kako si nula od coveka, *ovno i sta ti ja znam, onda je poremecena nasilnica od koje treba bezati. Ne mora samar, realno, vecina muskaraca ima tesku ruku i njen jedan nije nista skoro u odnosu na muski samar.
Opet, ne kazem da je ok ako zena udari samar muskarcu, daleko od toga, ali sigurno nece jednim samarom da ti izbije zube i obori na zemlju, kao sto ti mozes njoj.

Lepo pokupiti stvari i oterati je u tri lepe, jer danas samar a sta ce sutra? Mozes i da vratis i tu postoje dve varijante, da se ona smiri i da skapira da niko nece da trpi takvo divljanje i fizicko izivljavanje, ili da ima sve vise i vise fizickih obracuna a pitanje je vremena dokle, i kako ce to da funkcionise, tj. kad ce neko da ugrabi nesto teze u ruku i da opali onog drugog.
 
Meni davno jedna lupila šamar . Sjedili mi goli ko od majke rodjeni a u sobi polumrak .Kad me zveknula trebalo mi je malo
vremena da mi mozak pocne funkcionisati . Ne od jakog udarca vec zbog toga što do tada nisam dobio šamar ni od koga .
Poslije kratkog vremena sam poceo razmisljati da li da joj najprije otkinem ruke ili noge . Odmah iza toga se nisam mogao
načuditi odakle joj hrabrost da me ošamari a uz to sam se počeo preispitivati dali tu ima i moje krivice . Sve te misli su mi
prolazile kroz glavu u potpunoj tišini .Bio sam svjestan da me ošamarila jer sam debelo prešao neke granice ali mi je bio
povrijedjen ponos i obukao sam se da se vise nikada ne vratim kod nje . Zgrabila me je rukama oko struka tako da uz svu
svoju snagu nisam mogao da se otrgnem . Nisam se mogao nacuditi odakle tolika snaga u takvom krhkom tijelu .
Poslije nekoliko dana smo se vjerili .
 
Ja sam danas uzvratio takodje samarom instiktivno u samoodbrani.

dobro si uradio. mislim da je tvoja reakcija jedini logican odgovor u datoj situaciji mada bi mozda bilo pametnije da si se samo okrenuo i otisao,
verovatno zauvek, jer danas te udara a sta ce ti sutra prirediti?
ne obracaj paznju na ove pacifisticke "okreni drugi obraz" prolive.
na nasilje je ponekad jedino moguce odgovoriti nasiljem da bi se necije kurcenje stavilo u kontrolu i obuzdalo.
a psihonalaze dolaze kasnije i ima ko je zaduzen za to.
 
dobro si uradio. mislim da je tvoja reakcija jedini logican odgovor u datoj situaciji mada bi mozda bilo pametnije da si se samo okrenuo i otisao,
verovatno zauvek, jer danas te udara a sta ce ti sutra prirediti?
ne obracaj paznju na ove pacifisticke "okreni drugi obraz" prolive.
na nasilje je ponekad jedino moguce odgovoriti nasiljem da bi se necije kurcenje stavilo u kontrolu i obuzdalo.
a psihonalaze dolaze kasnije i ima ko je zaduzen za to.

Dabome.
Narocito kada ti preti do zuba nauruzana noktima trideset kilograma laksa i dvadeset centimetera niza zena!
Po zivot je opasan taj nindza.
 
Ako joj je rekao da je debela, i ako je to istina, to nije razlog za samaranje.
Treba ceniti musku iskrenost.

Ne znam.... bas bi volela da znamo i razlog^^

Postoje jako lose zene,koje maltretiraju muskarca i ponozavaju ga.
Takve zaobilaziti u sirokim krugu.... a ako se desi bas neki incident,mozda su i zasluzile poneki vaspitni, cisto da ih postavi na mesto :(
 
Idi izvini joj se.

Ako neko treba da se izvini, to je ona. Moj udarac je bio samoodbrana.

Nikada ruku na zensko.

E, zbog takvog stava se ovo desava

"About two in five of all victims of domestic violence are men, contradicting the widespread impression that it is almost always women who are left battered..."
http://www.theguardian.com/society/2010/sep/05/men-victims-domestic-violence

Sigurno je mnogo veca od tebe?!

Nasilje je nasilje.

Apsolutno... Ko god oseti manjak samopoštovanja sa druge strane, pokušaće i da pregazi tu osobu sa druge strane... Ja nikada nisam čuo da je neka dobila šamar tek tako a da kod nje ima nešto da se poštuje i da ona poštuje samu sebe... I samo bez onih priča "a šta ako nema gde da ode pa trpi", uvek ima gde, znam priče gde su žene odlazile bez ičega, pa, opet uspele, nego neće da se cimaju, lakše im ostati u finansijski stabilnom i po cenu batina, jer nisu spremne za rizik...

Evo, ja ti mogu potpisati da mene neće nijedna udariti dok god sam živ, prosto to nije opcija, ne može da se desi...

Da, bitno je i reći to da većina ljudi i zasluži šamar, ima i ljudi koje biju samo zato što im se može, ali ima i onih koji debelo zasluže, pa, izvolite budite ljudi, neće vas ni šamarati. :)

Zene lupaju samare onim muskarcima za koje veruju da im nece uzvratiti. Ova moja se ocigledno zajebala tj imala je pogresno misljenje o meni (ja ti mogu potpisati da me doticna nece nikada vise udariti).

Zavisi od konteksta i radnje koja je prethodila samaru.
Ako si bio kreten i uhvatio ribu za dupe koju ne poznajes i to u javnosti i sl fore,zasluzio si samarcinu i to da je ne vratis nazad.
AKo je ona kojim slucajem zbog obicne svadje tebi zavalila samar to je znak da te ne postuje,to treba vratiti.

Bila je obicna svadja.

Zavisi od nivoa vase veze.
Ako je zena ili neka ozbiljna veza zagrlio bih je i rekao:"Sve je OK, ne ljuti se.".
A ako je vec pre toga bilo problema i ako i nemam neko mnogo dobro misljenje o njoj onda je pitanje sta bi bilo.

Nije ozbiljna veza. Zajedno smo dve nedelje.
 
Poslednja izmena:
Ako neko treba da se izvini, to je ona. Moj udarac je bio samoodbrana.



E, zbog takvog stava se ovo desava:

"About two in five of all victims of domestic violence are men, contradicting the widespread impression that it is almost always women who are left battered..."
http://www.theguardian.com/society/2010/sep/05/men-victims-domestic-violence

Nasilje je nasilje.

Zene lupaju samare onim muskarcima za koje veruju da im nece uzvratiti. Ova moja se ocigledno zajebajala tj imala je pogresno misljenje o meni (ja ti mogu potpisati da me doticna nece nikada vise udariti).

Bila je obicna svadja.

Nije ozbiljna veza. Zajedno smo dve nedelje.

Zena mora da bude bas egomanijak, naduvena i samopouzdana ako misli da moze nekom da opali samar.
Mislim da je sa vama gotovo.
 
Jako delikatna situacija u kojoj nikada nisam bio.
Udariti zenu je kretenizam,ali zena koja udari muskarca nema mozga. Da ga ima ne bi to uradila.

Normalno da nema mozga. Mora da je previse gledala filmove gde zene udaraju muskarce a oni nikad ne vrate.

- - - - - - - - - -

Prvo - nisam nepromisljena da napadam jace od sebe...

Drugo - razmisljam da me dete udari da li bih mu vratila....ne bih, znaci ne bih ni slabije

Trece - nasilje nista ne resava

Ne umem da se svadjam, ja samo kazem kada dodje do uzavrele sitacije - ja sad idem, razgovaracemo hladne glave.

Jos jedan dokaz da nema mozga.
 

Back
Top