Да ли сте увек на страни жена?

Није то баш тако редак случај.
Жене су у сталном страху да ће мушкарац у друштву испричати такве интимне детаље. Зашто? У чему је ствар? Подижу себи цену, шта?
Ne znam motivaciju. Ali znam da tu treba da radi motka po leđima.

Колико сте пута овде наишли на ситуацију да се мушкарац сложи са женама око нечега, а да са друге стране одмах стигне подругљив коментар Неш ј...

To što smo ovde naišli gomilu puta na tu situaciju uopšte ne znači da neko nije na strani žena, već na činjenicu da ima ekipa ljudi koja pati od hroničnog nedostatka žena (sami kukaju po temama) i onda pišu takve stvari koje mi muškarci proimetimo odmah da su gluposti koje su tu da podilaze i da zavrede neki poen.

Primete to i neke žene, ali mnogima se podvuče to kao "jao, ovaj je na našoj strani", ni ne uvide pozadinu toga.

Nije isto da li je na vašoj strani onaj koji je to razumom i jer smatra ispravno i onaj koji gleda preko toga da se okoristi nekako za pažnju, naklonost ili nešto drugo.

Kao što nije isto ni da li je neki čovek dobar zato što je slab i nema drugog izbora ili je dobar zato što je zaista dobar.

Bitne su to razlike.

То сам јој и саветовала. И наставила је она свој живот, баш тако, уздигнуте главе.
Лепа је, млада, образована. Нашла је скоро и дечка. Балван је отишао код њега и поновио му причу, за случај да није чуо :roll:
У почетку се прича није примила код њега, али код његове маме изгледа јесте...и почела је игранка.
Njen bivši nije normalan, takvo ponašanje nije uobičajeno.
Prevarila ga ili ne, stala bih na njenu stranu.
I, ne mislim da je devojku ocrnio već sebe čak i kod onih kojima je trač duševna hrana.

Tako je Lule!
Svako može da se ' upozna' sa svakim poslom.
Kad sam rekla da i žena može da se upozna, to znači da je i muškarac kome to nije posao isto ništa više nego - upoznat.
U životu nisam čula da se ijedna žena koja nije iz struke mešala u debljinu betona, visinu cokle, nagib krova, da li će blok na 20 ili 25, eto samo da bi se umešala. S druge strane, u sve ovo što sam navela može i da se uputi isto kao i muškarac koji nije građevinac ali je upućen u neke stvari.
Šta će žene muškarcima, naročito šta će muškarci ženama!?
To nema veze s mojim komentarom. Ali, eto recimo, zbog seksa. Ili dece.

Njen bivši nije normalan, takvo ponašanje nije uobičajeno.
Prevarila ga ili ne, stala bih na njenu stranu.
I, ne mislim da je devojku ocrnio već sebe čak i kod onih kojima je trač duševna hrana.
Јој, кад би знала на какве је реакције жена наишла...више су је оне осуђивале, чисто да исперу уста. Мени је стварно жао девојке.

ne gledam u gace. dal je to ljubaznost ili potreba da se dobro osamari

ako si zajebbao imas posledice. sta god imao u gacama
Најбоље је да до шамарања не дође. За те ситуације постоји раскид, развод...свако на своју страну и мир.

Јој, кад би знала на какве је реакције жена наишла...више су је оне осуђивале, чисто да исперу уста. Мени је стварно жао девојке.

Suštinski, ne treba stati na bilo čiju stranu tu. Svako je povukao svojevoljno poteze za koje je bio svestan da postoje određene posledice i tu ne treba žaliti nikoga, ni njega, ni nju.

Sami pali, sami se ubili.

Suštinski, ne treba stati na bilo čiju stranu tu. Svako je povukao svojevoljno poteze za koje je bio svestan da postoje određene posledice i tu ne treba žaliti nikoga, ni njega, ni nju.

Sami pali, sami se ubili.
Ок, али негде треба стати, зар не?
Поготово што њему није био повређен понос, него сујета...она је заиста била са другарицом.
Чак и да није, аман, какво је то прогањање?

Kad sam rekla da i žena može da se upozna, to znači da je i muškarac kome to nije posao isto ništa više nego - upoznat.
U životu nisam čula da se ijedna žena koja nije iz struke mešala u debljinu betona, visinu cokle, nagib krova, da li će blok na 20 ili 25, eto samo da bi se umešala. S druge strane, u sve ovo što sam navela može i da se uputi isto kao i muškarac koji nije građevinac ali je upućen u neke stvari.

To nema veze s mojim komentarom. Ali, eto recimo, zbog seksa. Ili dece.
E, baš opravdan razlog da budu zajedno, ili da imaju potrebe jedno za drugim.

Dobro je Perfi opisala ' male sredine', mada mislim da ni veliki gradovi nisu pošteđeni zluradih komentara, tračeva, 'ispiranja usta'.
Treba se ponosno izdići iznad situacije.
Svako čudo tri dana.
Istina će kad - tad izaći na videlo.

On, nesretnik, ostaće da ratuje sa svojim mislima i ko zna još koliko laži.

E, to je situacija koju sam spomenula u svom prvom postu; bolest, bezobrazluk ili nemoć.

Ок, али негде треба стати, зар не?
Поготово што њему није био повређен понос, него сујета...она је заиста била са другарицом.
Чак и да није, аман, какво је то прогањање?

Znaš kako, ovakve stvari kao što je uradio dotični ne bih uradio za tri života, prosto što se mene tiče mnogo je, takvim ljudima se uopšte ne treba baviti.

Ali, isto tako svako ko krene da se bavi prevarama, mora da shvati da time povređuje i ponos, sujetu i čoveka sa druge strane i da to može imati određene posledice. Raditi šta ti padne na pamet, a onda kriviti nekog drugog za reakciju na tvoja nedela je malo narcisoidno i licemerno. Znaš, kao, ja mogu da uradim šta god hoću, ali ako neko reaguje na to loše ili bar loše za moje standarde, onda ga/je sram bilo! Pa nećemo tako.

Ima stara izreka "nemoj pa se ne boj".

To da li je zaista bila sa drugaricom ili nije nemam pojma, niti me zanima, samo mi je uvek bilo glupo to što se uvek reakcija čoveka posmatra kao nešto loše, samo delo je kao loše ali Bože moj. Plus, ne verujem da bi tako bile blagonaklone da je obrnuta situacija, bilo bi "zaslužio je, muška svinja, tako da je vara..", malo mi je to sve bezveze.

Zato i kažem nisam ni na čijoj strani, povučeš akciju, akcija povuče reakciju, ne bih ja tu uopšte sudio bilo kome, a ako ćemo već da sudimo, onda taj koji je povukao potez prvi ima veću odgovornost. Pa čak i na sudu ako te neko prvi udari možeš propisno da ga otkineš od batina bez posledica.

Znaš kako, ovakve stvari kao što je uradio dotični ne bih uradio za tri života, prosto što se mene tiče mnogo je, takvim ljudima se uopšte ne treba baviti.

Ali, isto tako svako ko krene da se bavi prevarama, mora da shvati da time povređuje i ponos, sujetu i čoveka sa druge strane i da to može imati određene posledice. Raditi šta ti padne na pamet, a onda kriviti nekog drugog za reakciju na tvoja nedela je malo narcisoidno i licemerno. Znaš, kao, ja mogu da uradim šta god hoću, ali ako neko reaguje na to loše ili bar loše za moje standarde, onda ga/je sram bilo! Pa nećemo tako.

Ima stara izreka "nemoj pa se ne boj".

To da li je zaista bila sa drugaricom ili nije nemam pojma, niti me zanima, samo mi je uvek bilo glupo to što se uvek reakcija čoveka posmatra kao nešto loše, samo delo je kao loše ali Bože moj. Plus, ne verujem da bi tako bile blagonaklone da je obrnuta situacija, bilo bi "zaslužio je, muška svinja, tako da je vara..", malo mi je to sve bezveze.

Zato i kažem nisam ni na čijoj strani, povučeš akciju, akcija povuče reakciju, ne bih ja tu uopšte sudio bilo kome, a ako ćemo već da sudimo, onda taj koji je povukao potez prvi ima veću odgovornost. Pa čak i na sudu ako te neko prvi udari možeš propisno da ga otkineš od batina bez posledica.
Значи, пошто он нема доказа за наводну превару, најбоље да она не мрда нигде без њега, да је он не би олајавао?
Шта ти значи Немој, па се не бој?
Она каже да ништа није урадила. Он тврди другачије.
Она се повлачи, он и после много времена наставља да јој се меша у живот.
То заиста није нормално.
Чак и да је урадила, нормално је да раскинеш и наставиш живот, не да се фиксираш на њен.
Колико јадан мораш да будеш за тако нешто?

Значи, пошто он нема доказа за наводну превару, најбоље да она не мрда нигде без њега, да је он не би олајавао?
Шта ти значи Немој, па се не бој?
Она каже да ништа није урадила. Он тврди другачије.
Она се повлачи, он и после много времена наставља да јој се меша у живот.
То заиста није нормално.
Чак и да је урадила, нормално је да раскинеш и наставиш живот, не да се фиксираш на њен.
Колико јадан мораш да будеш за тако нешто?

Nemoj, pa se ne boj znači da ne radiš stvari zbog kojih bi sutra trebala ili trebao da strahuješ ako se saznaju, ako ti je već frka ako se saznaju. U smislu, nemoj varati ako ćeš sutra kukati, plakati ili biti u problemu ako se sazna.

Ona kaže, on tvrdi, niko od nas ne zna šta je bilo, niti me tačno zanima šta je bilo, samo kažem da zaista nije normalno ni varati, ni fokusirati se posle na uništenje te osobe, ali isto tako znam da ništa jadnije nije raditi tako nešto od prevariti nekoga.

I kao što rekoh već, svaka akcija ima reakciju. Ako je devojka zaista nevina u ovom slučaju onda čovek ispade stvarno ludak. Samo, treba staviti prst na čelo i kad dobiješ tako detaljne opise i tvrdnje koji je tvoj način da zaista budeš uveren u to? Možda i nije ništa od toga tačno, možda sve jeste, ajde znaj sad?

Prosto, zato ne bih ni pravdao bilo koga tu.

Seljačka izreka u društvima koja nemaju dovoljno morala snage i pameti da se izbore sa nasilnicima pa im lakše da zabadaju glavu u pesak, kriju se u svoje niše i nadaju da neće napraviti grešku ako nalete na nasilnika.
Али мени је то толико тужно...значи, довољно је да он упре прстом и готово, пуче брука.
А кад мушкарац то заиста и уради, онда је швалер, мангуп, цар...

Seljačka izreka u društvima koja nemaju dovoljno morala snage i pameti da se izbore sa nasilnicima pa im lakše da zabadaju glavu u pesak, kriju se u svoje niše i nadaju da neće napraviti grešku ako nalete na nasilnika.

Aha, ti znaš tačno šta meni znači ta izreka i još znaš šta bih ja uradio?

Prelepo.

Vidiš kako je i tema dovoljna da sve vaše projekcije istresete po nekome, a kao borite se protiv praznih priča. Sramota.

Back