Kako muskarac treba da reaguje kada mu zena lupi samar?

ilustrovao sam primerom..
ljudi imaju tendenciju da u vezama I odnosima vide dokle mogu da idu..stalno testirajuci granice druge strane..narocito su zene tome sklone..guraju muskarca da vide dokle mogu da ga odguraju..rade svakakve stvari I smicalice da vide da li mogu da se izvuku s tim

znam, ima ih...
ali meni licno je to besmisleno...testiranje i guranje
postoji mnogo lepsi i prijatniji nacin da ljudi zajedno pomeraju svoje granice
 
Žena koja potegne šamar je kreten. Kao kreten - zaslužuje šamar nazad. Međutim, pošto bi prava reakcija bila - ''evo, ženo, vrata, mojne mi se više javljaš na ulici'', i muškarac je takođe ispao kreten.
Kreten naš'o kretena, sve je u redu sa univerzumom, mi neutralni posmatrači možemo da se razilazimo.

Nema koristi od fizickih samara.
 
znam, ima ih...
ali meni licno je to besmisleno...testiranje i guranje
postoji mnogo lepsi i prijatniji nacin da ljudi zajedno pomeraju svoje granice

true

medjutim ti lepsi I prijatniji nacini su obicno I tezi nacini.a ljudi ne vole teze nacine..vole lake..bar najveci deo ljudi..suoceni sa izborom tezeg I lakseg nacini ..tezeg I lakseg puta odabrace laksi put..a taj put po pravilu vodi u stagnaciju a ne u napredak..

jedna od zaista zivotnih istina je da malo sta sto je u zivotu stvarno vredno a ne da samo izgleda vredno ne dolazi lako I jeftino
 
zar cura koju neki muskarac ufati za pedu nece da to da u sebi dozivi kao compliment haha mislim ali stvarno.
I zvizdanje za njom u prloazu..mozda reaguje "uvredjeno" ali ce joj rasti usi
koja to zena ne zeli paznju muskaraca?

To je isto kao kad bi ti bio u zatvoru i kad bi ti dosao neki rmpalija i uhvatio te za dupe. E,to je takav osecaj za njih.
To se ne radi.
 
nijedna normalna zena nece priznati da joj prija takva paznja ")

skoro mi se desilo da decko protrci pored mene i u tom trku me onako bas svojski uhvati za doope...samo sam se nasmejala, sta drugo da radim
iskreno, to je cudna mesavina osecanja, prvo...zavisi ko to uradi, ako nije neko ko nam je odvratan, nekako i prija ta paznja, dokazuje da si jos uvek pozeljna zena
ali to je retko, zaista
ne prija u bilo kojoj situaciji, ume da bude vrlo ruzan i ljigav osecaj jer mozes da se osetis kao parce mesa

a bas me zanima kako muskarci na to reaguju? jel nekad neka devojka vas uhvatila za pozadinu?
 
Poslednja izmena:
true

medjutim ti lepsi I prijatniji nacini su obicno I tezi nacini.a ljudi ne vole teze nacine..vole lake..bar najveci deo ljudi..suoceni sa izborom tezeg I lakseg nacini ..tezeg I lakseg puta odabrace laksi put..a taj put po pravilu vodi u stagnaciju a ne u napredak..

jedna od zaista zivotnih istina je da malo sta sto je u zivotu stvarno vredno a ne da samo izgleda vredno ne dolazi lako I jeftino

izgleda da sam mazohista, uvek biram teze :lol:
 
Ja sam danas uzvratio takodje samarom instiktivno u samoodbrani.

...a onda ce ona tebi da vrati samar u samoodbrani isto tako instiktivno...pa ti njoj, pa ona tebi...k'o u crtanom filmu...cenices sebe tek posto tvoja sljapka bude poslednja! :lol:

...ukoliko ne bih bila u afektu, a svako moze da upadne u afektivno stanje, ne verujem da bih vratila, makar do sada nisam.
...udarac se u teoriji moze primiti jedanput i iznenada...za svaki sledeci smo odgovorni...talionsko razmisljanje smatram velikom greskom, od vracanja nema koristi.
 
ne znam brate sta da ti kazem, men to malo smesno, kako bre da mi lupne samar, sta ja njoj da uradim da mi ona lupne samar?

Ih, imas povoda koliko ti srce zeli: nekim budalama od zena je dovoljno da pogledas ili prokomentarises neke setajuce sise ili dupeta na ulici, nekima je povod za to neki sumnjivi sms koji si dobio, mozda te nafatala inflagranti, mozda si joj rekao da treba da smrsa...ma bezbroj stvari.
 
Ih, imas povoda koliko ti srce zeli: nekim budalama od zena je dovoljno da pogledas ili prokomentarises neke setajuce sise ili dupeta na ulici, nekima je povod za to neki sumnjivi sms koji si dobio, mozda te nafatala inflagranti, mozda si joj rekao da treba da smrsa...ma bezbroj stvari.

ja sam izgeda antitalent za to ne mogu da nadje ni jednu koja ce mi bar samar lupne :lol:
ne znam al mi nije jasno kako mozes biti sa nekim ko nije sav svoj?
 

Back
Top