Žega li je?

Manastirka

Buduća legenda
Poruka
27.360
Drage žene i devojke (ko se tako oseća, ofc),...kako preživljavate tropske vrućine?
Tema je više za žene u ozbiljnim godinama (kojima je žega i kad nije 😁),ili ko celo leto provodi na poslu,... pa nam tek predstoji pakao od vrućina, radijacije, sparine i sl.
P.S. Ja sam od onih "mimo sveta", koji idu na zatvoreni bazen, dok se ostali svet priprema za letnji godišnji odmor na otvorenim.
Budući da žegu ne volim ni na slici da vidim,...svaki savet je dobrodošao.
Unapred hvala i prijatni vam letnji godišnji odmori!

Drage žene i devojke (ko se tako oseća, ofc),...kako preživljavate tropske vrućine?
Tema je više za žene u ozbiljnim godinama (kojima je žega i kad nije 😁),ili ko celo leto provodi na poslu,... pa nam tek predstoji pakao od vrućina, radijacije, sparine i sl.
P.S. Ja sam od onih "mimo sveta", koji idu na zatvoreni bazen, dok se ostali svet priprema za letnji godišnji odmor na otvorenim.
Budući da žegu ne volim ni na slici da vidim,...svaki savet je dobrodošao.
Unapred hvala i prijatni vam letnji godišnji odmori!
Pitam se kakve veze imaju Milena Dravić i tvoja ova poruka...
Ali, eto, ima!
"Pis, mačko!" :zcepanje:☕☕
Volim bazene... i more... i nebo... i šumu... i reku... i planinu... Sve!
I tebi želim srećno leto! :cvet:
Ovo je prvo na MetaVersu, pa onda tebi.

Откад сам у климаксеријуму и мени сметају врућине преко 30 степени.
Климам се, туширам, разгаћујем, код куће наравски, и оно што ме баш фино расхлади: поквасим марамицу и прелазим њоме преко врата и зглобова, преко руку...стварно ради.

Pa dobro,...nekome je možda i 'ladno na ovoj vrućini. Kad vidim da i na bazen idu u patikama, mene automatski izbija žega i kad ih vidim.😁
Ја сам касно почела да носим сандале, раније или патике, или ципеле...онда сам одједном пожелела да ослободим ноге, да дишу мало.

Откад сам у климаксеријуму и мени сметају врућине преко 30 степени.
Климам се, туширам, разгаћујем, код куће наравски, и оно што ме баш фино расхлади: поквасим марамицу и прелазим њоме преко врата и зглобова, преко руку...стварно ради.
Satenska posteljina i donji veš. Spas od noćnih žega, provereno. Iako debilski izgleda,...koga briga! Važno da se noću spava.😁

Meni nije, volim toplo kao što ni njemu nije..isti sistem rashladjivanja koristimo..vodu :)
981853_10151775534904483_439743796_o.jpg

Back