Kako muskarac treba da reaguje kada mu zena lupi samar?

pravo pitanje je kako muškarac treba da reaguje kad mu se nakilavi šizofreničarka. jel da zove miliciju vatrogasce ili šta? treba uvesti neku help službu, neki 9x broj za hitne slučajeve.
- - - - - - - - - -
ima neko neki predlog hbt?
Ostavi broj da te zovu ljudi, jer tebi ne moze da se "takva" zena dogodi, a tek "pljas samar", ni slucajno. :mrgreen:
 
Ostavi broj da te zovu ljudi, jer tebi ne moze da se "takva" zena dogodi, a tek "pljas samar", ni slucajno. :mrgreen:

Uuuuu, ne...njemu se itekako moze desiti "pljas, samar":lol:, prvi je kandidat za sljapku jer nije ni glup ni povrsan, uz to mi zvuci povredljivo jos u sujetu kad mu dirne zena do koje mu je stalo, verovatno jezikom nadoknadi sve uvredjene emocije koje ima i na kraju dobije pljas!...sto je najgore, uverena sam da joj ne bi vratio i da bi se na kraju pomirili...ne zvala se ja Freya:lol:
 
Uuuuu, ne...njemu se itekako moze desiti "pljas, samar":lol:, prvi je kandidat za sljapku jer nije ni glup ni povrsan, uz to mi zvuci povredljivo jos u sujetu kad mu dirne zena do koje mu je stalo, verovatno jezikom nadoknadi sve uvredjene emocije koje ima i na kraju dobije pljas!...sto je najgore, uverena sam da joj ne bi vratio i da bi se na kraju pomirili...ne zvala se ja Freya:lol:

Na šta ti radiš, sestro ?
Pasulj, šolju, tarot ili plećku !?

Vid'er za Vronskog !
Šta stoji tom ugursuzu !?
'Oće l' nabosti nešto u narednom periodu ?
Makar i 7 - cu !
 
Zene lupaju samare onim muskarcima za koje veruju da im nece uzvratiti. Ova moja se ocigledno zajebala tj imala je pogresno misljenje o meni (ja ti mogu potpisati da me doticna nece nikada vise udariti).

Ne, nego lupaju šamare onima koje smatraju za vagine, ona te prosto poziva da budeš muško tim činom ili ti pokazuje koliko ti to zapravo nisi, pokazuje ko je glavni. Svaki tip koji je dobio šamar od devojke je bio upravo to, vagina. Na kraju krajeva ako bar ličiš na muško neće ni smeti da se zaleti tako na tebe, meni se to nikad nije desilo, čak ne mogu da se setim ni da je neka vikala nešto preterano, da se zalaufala da ona kao meni kaže i pokaže...

I opet da dodam, meni ni iz dzepa ni u dzep, da ne bude hvalim se ja nešto, glumim ne znam ni ja šta.
 
Zene lupaju samare onim muskarcima za koje veruju da im nece uzvratiti. Ova moja se ocigledno zajebala tj imala je pogresno misljenje o meni (ja ti mogu potpisati da me doticna nece nikada vise udariti).


Nije ozbiljna veza. Zajedno smo dve nedelje.
lepo ste se nasli. zena siledzija i muskarac siledzija. ne znam sto sad filozofiras kad ste realno isti profil ljudi koji olako dize ruku na onog drugog.
 
lepo ste se nasli. zena siledzija i muskarac siledzija. ne znam sto sad filozofiras kad ste realno isti profil ljudi koji olako dize ruku na onog drugog.

I onda - kriv je onaj ko je prvi poceo, kao da redosled letenja samara ima bilo kakve veze sa nasilnom crtom u karakteru. :lol:

Valjda nesposobnost da se verbalno skrene paznja na sopstvenu "velicinu" natera ljude da se razmahnu rukama i nogama. :roll:
 

Back
Top