Да ли сте увек на страни жена?

u principu uvek sam na strani žena pogotovu u ovakvoj primitivnoj sredini gde je femicid kao dobra dan i gde je nasilje nad ženama opšteprihvaćena stvar zapravo ona da rađa on da kopa! ili kako god podeljene su tu uloge već ali sa druge strane ne treba ići ni u drugu krajnost a kolko vidim kod mnogih glava ovde je to slučaj ili je potčinjena ili je femdom yebo ga patak ništa između

u principu uvek sam na strani žena pogotovu u ovakvoj primitivnoj sredini gde je femicid kao dobra dan i gde je nasilje nad ženama opšteprihvaćena stvar zapravo ona da rađa on da kopa! ili kako god podeljene su tu uloge već ali sa druge strane ne treba ići ni u drugu krajnost a kolko vidim kod mnogih glava ovde je to slučaj ili je potčinjena ili je femdom yebo ga patak ništa između
Е, ово је поента.
Шта је старије, кока или јаје?
Жене су временом успеле да се изборе за нека основна људска права, а најважније је право избора.
Да ли ћемо се школовати, да ли ћемо радити, да ли ћемо рађати...
Како смо одједном дошли у ситуацију да толико мушкараца тежи ретроградном процесу?
Због чега то наше право избора почиње толико да смета?

To je vrlo pogresan pristup. Drzati stranu nekoga ko nije u pravu nije u redu.
Да. Али су некако мушкарци који по сваку цену држе мушку страну врло гласни и наметљиви, просто изазивају контраефекат.
Зар толико не можемо да се сложимо шта је добро, а шта не?
И како је нешто добро за мушкарце, а за жене није?

Zavisi od situacije, iskreno. Gledam ko je, po nekoj mojoj proceni, u pravu. Ukoliko sam uopšte dovoljno verziran da mogu to da procenjujem.
Колико сте пута овде наишли на ситуацију да се мушкарац сложи са женама око нечега, а да са друге стране одмах стигне подругљив коментар Неш ј...
To, ili ga optuže da »simpuje« (bože, kako mrzim taj izraz). Više puta, i ne samo na ovom forumu.

Ne dijelim svijet na muški i ženski i mene smara po malo to da su žene uvijek u pravu zato sto su žene. Generalno ne podnosim nepravdu tako da stanem na stranu (ako uopšte biram stranu) onog ko je po mom mišljenju u datoj situaciji ispravno postupio.
Pretjerana solidarnost može dovesti do toga da manipulatori to iskoriste.

Да ли сте?
Женски солидарне, увек на страни жена, заштитнички настројене према свом полу?
И ако јесте, да ли постоји црвена линија код које стајете?
Boze sacuvaj
Na strani sam zdravog razuma i morala

Е, ово је поента.
Шта је старије, кока или јаје?
Жене су временом успеле да се изборе за нека основна људска права, а најважније је право избора.
Да ли ћемо се школовати, да ли ћемо радити, да ли ћемо рађати...
Како смо одједном дошли у ситуацију да толико мушкараца тежи ретроградном процесу?
Због чега то наше право избора почиње толико да смета?
To su bile teme do tamo 70-ih.
Najkasnije pocetkom 80-ih.
Sada su teme, kao i za sve ostalo, koliko drzava treba da daje, nemaju veze sa pravom izbora.
Doslo je dotle da cetvrti talas feminizma cak i zastupa teze koje su direktno suprotne sa zenskim pravom na izbor.

Колико сте пута овде наишли на ситуацију да се мушкарац сложи са женама око нечега, а да са друге стране одмах стигне подругљив коментар Неш ј...
pa dobro to je lokalni forumski običaj koji se primio kao štos i sada se troši za svrhe zabave i razonode.
nije to u svrhu ponižavanja to se govori i ženama i muškarcima.
ali moram priznati da se izlizao i da bi trebalo da se nađe nešto sveže...

Да ли сте?
Jesam prema ženama koje ne umeju same da se brane ili nemaju manevarskog prostora da se izvuku iz neke neprijatnosti kojoj je kumovao muškarac ali...
kako bih mogla biti zaštitnički nastrojena prema onom stvoru sa pinka recimo?

Да ли сте?
Jesam ali cu posle u 4 oka svašta da joj kažem ako je bas kriva.

Ne dijelim svijet na muški i ženski i mene smara po malo to da su žene uvijek u pravu zato sto su žene. Generalno ne podnosim nepravdu tako da stanem na stranu (ako uopšte biram stranu) onog ko je po mom mišljenju u datoj situaciji ispravno postupio.
Pretjerana solidarnost može dovesti do toga da manipulatori to iskoriste.
Saglasna do poslednjeg slova.

U realnom životu nikada nisam čula ni videla muškarca koji priča o ženama ovo što čitam na Krstarici i na šta reagujem.

Na strani sam onoga za koga mislim da je u pravu, bez obzira na pol ili naše međusobne relacije.

Većinom, žene žele da dominiraju, kontrolišu, odlučuju.
Muškarac treba da bude jači, stabilniji i zaštitnik žene i porodice.

I da se osvrnem na pisanje nekoliko najglasnijih muških članova foruma, ili su bolesni, bezobrazni, ili iz nemoći pišu na način da ponižavaju i vređaju žene.

Jesam prema ženama koje ne umeju same da se brane ili nemaju manevarskog prostora da se izvuku iz neke neprijatnosti kojoj je kumovao muškarac ali...
kako bih mogla biti zaštitnički nastrojena prema onom stvoru sa pinka recimo?
Створ са Пинка је управо то. Створ. Не знам у коју другу категорију то да сврсташ.
Али, створови се код нас нешто питају, било ког да су биолошког пола и нису овде тема. Више су за психологију...

Back