Da li muškarac treba da razume ženu ili obrnuto?

Verujem daje govorio i da ih treba maziti i paziti ..uzvrate ti dvostruko ..
Ma jeste.
Ali nijedna žena nije kao mačka. Prođe pored tebe, pomiluje te repom po potkolenici, a ti odmah spuštaš ruku i šašoljiš je među ušima.
Ili skoči na kredenac, počne da jede burek koji si sebi kupio, i još ti baca komadiće da i ti jedeš.

Ženska ćud je smiješna rabota.
Ženu moraš da voliš i čuvaš.

Nikad nisam pokušavao da razumem žene.

Ima onaj vic kad Bog da Lali da bira želju.

Lala kaže oću most odavde do Amerike.
Kaže Bog ne može to tako, ima komplikacija.
Daj neku drugu.

Može, želim da razumem žene.

....a koliko traka treba da ima onaj most?

Žena muškarca.
Hrana, krevet, seks.
Svakog muškog koji traži više treba okačiti o banderu, dok je kod žena toliko stvari u igri, da ni one same više ne znaju.
Pokojna baba kada je došla u posjetu nama u Njemačkoj dok sam bio mali, poželjela je kupiti kućne papuče.
Starci su je odveli u prodavaonicu koja u ponudi ima isključivo cipele, najveću u toj Saveznoj Republici.
Satima je prebirala, da na kraju nije ništa kupila.
Ove su pretople, ove prehladne, ove predebele, ove pretanke, ove precipelaste, ove prepapučaste, ove premekane, ove pretvrde, ove prekričave, ove bezbojne, ove preskupe, ove prejeftine, ove preloše, ove predobre.
Pokojni deda bi uvijek kada je s njom išao u shoping sebi šakama doslovno čupao obrve (uvijek sam govorio da si od muke čupa oči).
Jednom prilikom kada su išli kupiti TV i kada je deda ipak nametnuo jeftiniji model koji je on želio, baba mu je na putu doma toliko zvocala da je ovaj počeo otvarati vrata auta u vožnji, da će tobože iskočiti van, a kad se gradila kuća, toliko ga je iznapadala zbog okvira za vrata da je tobože krenuo skočiti u jamu s krečom.

Poslednja izmena:
generalno kada žena traži da bude razumevena (odnosi se i na neke muškarce) to znači da hoće da uradiš kako ona hoće
Za razliku od muskaraca, koji hoce da uradiš kako on hoće.

Ne dopada mi se to pitanje ili-ili, tu sreće nema. Potrebno je da se partneri medjusobno razumeju kao preduslov za bilo sta.

Poslednja izmena:
zena ti je bre ko najsposobniji americki politicki manipulator kojoj ni henri kisindzer nije ravan po broju rezervnih planova koje ima u glavi kao zaledjinu ako joj glavni omane :lol:

a kad baci kosku a musko dileja se primi na nju, on je upecan ko som na durdubak i ne zna sta ga je snaslo sve dok ne zaglavi razanj.

zene su zlo. :lol:
Daj bre što sam video lepo u životu video sam od žena. Od prababe do ćerke.

Back