Da li devojke volite uravnotezene tipove?

To je zato sto ti verujes kako se uravnotezen moze biti samo na jedan nacin i kako je svaka uravnotezenost jedna te ista. Dokazi to u sta verujes majke ti... bas da vidim kako to da se ne moze biti uravnotezen na razne nacine.

E, pa nismo se razumjeli. Nigdje nisam navela šta je za mene uravnoteženost, niti sam rekla da ništa osim toga nije.
I zato ne vidim razlog da ovako reaguješ na ovo što sam napisala.

Jednostavno ne razumijem kakve veze imaju afiniteti prema piću, narkoticima, kafi, romantici ili sportu i uravnoteženost. :confused:
To su te babe i žabe. Ne vidim u tome neku vezu.
Ovo što ti navodiš kao karakteristike uravnotežene osobe su (po mom mišljenju) samo neke crtice nečijeg karaktera...naravno da nisu svi uravnoteženi ljudi isti, u tome se slažem - ALI to nema mnogo veze sa interesovanjima i sklonostima koje si ti naveo u uvodnom postu.

Ne smatram da uravnoteženi ljudi ne rade ništa iz emocija,
niti da je smirenom (uravnoteženom) čovjeku dobro ma gdje da je.
To što neko ne reaguje burno, ne šizi, ne paniči, ne viče, i ne gubi razum u različitim okolnostima - ne znači
da ne osjeća, i da mu je svejedno šta se oko njega dešava.
 
Zamislite kocku, koja stoji na stolu, i stranice su joj kao na kutiji za cipele. Takve su emocije takvog, smirenog, coveka. Njemu je jednako dobro ma gde da je, ali ipak voli da se krece, i ako mu je dobro i kad stoji.

Sve sto radi ne radi iz emocija, nego iz promisljenosti. Nije nikad pijan, drogiran, niti pije kafu. Voli i romantiku i sport. Da li bi vam odgovarao takav momak, i (ako ne) zasto ne?

Taj ne odgovara ni sebi a kamoli njima.
 
Zamislite kocku, koja stoji na stolu, i stranice su joj kao na kutiji za cipele. Takve su emocije takvog, smirenog, coveka. Njemu je jednako dobro ma gde da je, ali ipak voli da se krece, i ako mu je dobro i kad stoji.

Sve sto radi ne radi iz emocija, nego iz promisljenosti. Nije nikad pijan, drogiran, niti pije kafu. Voli i romantiku i sport. Da li bi vam odgovarao takav momak, i (ako ne) zasto ne?
da da, znam jednog takvog, ako je to uravnotezeno, onda sam ja kraljica elizabeta..
sta je uravnotezio kad ne pusi, ne pije kafu, ne drogira se, pa njegova vaga je odavno pretegla na jednu stranu.. sve je uradio da drugi pomisle da je uravnotezen, a ustvari je flipnuo dibidus..
 
Zamislite kocku, koja stoji na stolu, i stranice su joj kao na kutiji za cipele. Takve su emocije takvog, smirenog, coveka. Njemu je jednako dobro ma gde da je, ali ipak voli da se krece, i ako mu je dobro i kad stoji.

Sve sto radi ne radi iz emocija, nego iz promisljenosti. Nije nikad pijan, drogiran, niti pije kafu. Voli i romantiku i sport. Da li bi vam odgovarao takav momak, i (ako ne) zasto ne?

kao prvo svi imaju emocije i strast...dok je strastan tamo gde treba i dok mogu da se zezam,izadjem,zabavim,salim sa njim sve je uredu
 
da da, znam jednog takvog, ako je to uravnotezeno, onda sam ja kraljica elizabeta..
sta je uravnotezio kad ne pusi, ne pije kafu, ne drogira se, pa njegova vaga je odavno pretegla na jednu stranu.. sve je uradio da drugi pomisle da je uravnotezen, a ustvari je flipnuo dibidus..

Otkad su poroci sinonim za uspostavljanje ravnoteze? :neutral:
Osim ako se ne misli na popunjavanje praznine, one iznutra.
 
Ti "spontani i nepromišljeni postupci" uglavnom služe da naprave fleku koju posle nikakav racionalizam ne moze da spere.
Emocije kod "emotivnih" tipova su u stvari izgovor za svakakve pizdarije koje oni prave u zivotu.Emocije kod promišljenog, racionalnog čoveka su najvrednija stvar koja može da se dobije od ljudi.
Toliko o kutijama za cipele.
 
Ako rec promisljen izostavim ..gde je taj mr. Big...
Smiren..dobro mu je ..znaci ume da se snadje u svakoj situaciji..voli da se krece..racionalan je..ne drogira se ..ne pije ..ovo za kafu je nebitno..pri tom voli sport i ...romantiku sto znaci da nije bez emocija..romnticni muskarci mogu biti samo oni emotivni..eee pa..tu kod navedenog lika nesto ne stima ocigledno...
 
ok, mene mrzelo sve da pročitam, al mi malo glupo što postavljač teme
(a i ostali čini mi se)
ne razlikuje emocionalno zaravnjenog (što je poremećaj valjda neki, ne razumem se =) ) od uravnoteženog.
ebemu, znate li vi koliko su zaista uravnoteženi ljudi interesantni i dinamični? i koliko uz njih može biti sve samo ne dosadno?
 

Back
Top