Da li postoje muškarci koji frendzoniraju devojke?

Pa ok popijes kafu, al sad da se druzim, visimo, blejimo, to je druga stvar.

Pa ako ćemo realno ako lik zove neku devojku/ženu na kafu ili da se malo vide ili izadju negde ono sva je prilika da je zove da bi je muvao i da se nada nečemu (što naravno ne znači odma da hoće da je iskoristi ili da ima neke skrivene ili loše namere), to samo žene mogu da pomisle da ih neki muškarac zove na kafu zato što je eto željan priče i kafenisanja, znači ako neki momak zove devojku na kafu ili na klopu ono ogromne su šanse da mu se svidja i da se nada nečemu od strane nje.
Ono kad zoveš neku devojku na kafu sigurno da nije isto kao kada zoveš drugara kao, eeee desi brate ajd malo da izblejimo, malo da proćaskamo o sportu ili o muzici.

Pa ako ćemo realno ako lik zove neku devojku/ženu na kafu ili da se malo vide ili izadju negde ono sva je prilika da je zove da bi je muvao i da se nada nečemu (što naravno ne znači odma da hoće da je iskoristi ili da ima neke skrivene ili loše namere), to samo žene mogu da pomisle da ih neki muškarac zove na kafu zato što je eto željan priče i kafenisanja, znači ako neki momak zove devojku na kafu ili na klopu ono ogromne su šanse da mu se svidja i da se nada nečemu od strane nje.
Ono kad zoveš neku devojku na kafu sigurno da nije isto kao kada zoveš drugara kao, eeee desi brate ajd malo da izblejimo, malo da proćaskamo o sportu ili o muzici.
Ma imas i ok zena, ortakinje fazon, mozes da izadjes s njima da nije seksualni kontekst. Ali je to redje. Jer nije samo tu da li ce biti seksa ili ne, vec i teme, nacin komunikacije.
Ne volim da se pretvaram da sam gej drugarica. I nemoj to da mi radis, budem jako neprijatan. Niti me zanima da slusam necije price o sopingu, gde ima jeftina a dobra patika/majica, posao.. To do neke mere - informativno, posle toga otvaram pijo bajo. I krece zayebancija.
Ja tako i sa ortacima. A kamoli sa nekom zenom koja mislo da cu da se kocim, spazmove na faci da pravim i slusam njeno sranye, svaki put kad se vidimo na kafi.

Back