Da li vam je elegancija sexy ili više volite neku "normalnost"?

Bilo koji oblik ponašanja koji za motiv ima pokušaj da se predstavi osoba drugačije nego što jeste ili fascinira osobu preko puta boljom slikom, koju lično ne smatram nužno boljom.

А видиш, ја нешто и не ценим другу страну кад се не потруди да изгледа бар мало другачије него што је на свакодневном нивоу.
 
А видиш, ја нешто и не ценим другу страну кад се не потруди да изгледа бар мало другачије него што је на свакодневном нивоу.

Jedno je obući se malo lepše ili srediti se, pokazati da ti znači taj izlazak ili šta god, to što kažem predstavi drugačije ili fascinira je plasiranje ponašanja i prikazivanje nečga što nije tako u stvarnosti.

U smislu ja se tebi sad predstavljam kao smeran tip, ćutljiv, sav fin i ne znam ni ja šta, a onda sutra budem aždaja i jahač apokalipse. To prosto ne volim kada neko kroz ukočenost pokušava da se predstavi bolje.
 
Bilo koji oblik ponašanja koji za motiv ima pokušaj da se predstavi osoba drugačije nego što jeste ili fascinira osobu preko puta boljom slikom, koju lično ne smatram nužno boljom.

Питао сам те зато што се реч "уштогљен" обично користи када хоћеш да кажеш да је неко претерано суздржан. А ко је претерано суздржан а ко није, релативна је ствар. Самим тим, лако је погрешно бити схваћен.

У твом случају, изгледа да је заправо реч о нечему што се у жаргону зове фолирање.

U smislu ja se tebi sad predstavljam kao smeran tip, ćutljiv, sav fin i ne znam ni ja šta, a onda sutra budem aždaja i jahač apokalipse. To prosto ne volim kada neko kroz ukočenost pokušava da se predstavi bolje.

Значи не свиђа ти се када се девојка представља суздржанијом него што заправо јесте.

Да, то није лепо. Буде велико разочарење.
 

Back
Top