Da li postoje muškarci koji frendzoniraju devojke?

Uvek se kreće od pretpostavke da je muško neki zagoreli pičkopaćenik i da nema nikakve šanse da mu se ne je*e to što mu se nudi, jer se, takođe, kreće od pretpostavke da je svaka od njih fem fatal.

Suština je da je vrlo mali broj njih fem fatal, kao i da svako ko izgleda dobro i ima određenih kvaliteta ima bar njih 20 koje bi bile sa njim, ali ih on prosto neće.
 
Uvek se kreće od pretpostavke da je muško neki zagoreli pičkopaćenik i da nema nikakve šanse da mu se ne je*e to što mu se nudi, jer se, takođe, kreće od pretpostavke da je svaka od njih fem fatal.

Suština je da je vrlo mali broj njih fem fatal, kao i da svako ko izgleda dobro i ima određenih kvaliteta ima bar njih 20 koje bi bile sa njim, ali ih on prosto neće.
P da, ali je pitanje da ako ti nije privlacna, znas da je muvkanje u pitanju, jel bi bio u fazonu: budi mi samo drugarica?
I znas da ce se cudno ponasati u tvom prisustvu. Terace ti zenske od tebe, cinizmom i fazonom : ah jooj Arone, ko te ne zna... I te fore. Bice negativna kad god hoces da se zezas, nasalis, izadjete ti haha hohi a ona:ma daj uozbilji se, pricala sam ti o svom poslu fazon.
 
P da, ali je pitanje da ako ti nije privlacna, znas da je muvkanje u pitanju, jel bi bio u fazonu: budi mi samo drugarica?
I znas da ce se cudno ponasati u tvom prisustvu. Terace ti zenske od tebe, cinizmom i fazonom : ah jooj Arone, ko te ne zna... I te fore. Bice negativna kad god hoces da se zezas, nasalis, izadjete ti haha hohi a ona:ma daj uozbilji se, pricala sam ti o svom poslu fazon.

Postaviš se tako da nema šta čudno da se ponaša, ako se ponaša kao kreten ti od*ebeš to i ćao.

Naravno da mi se dešavalo da imam osobe koje mi se ne sviđaju za više, praktično im objasnim da možemo biti dobri, da se možemo čak i viđati na piću, ali da ne očekuju da ću promeniti mišljenje i da je takva vrsta odnosa moguća samo ako na kraju ne bude "jao, ti si svinja, pustio si me da se nadam, a onda si pokupio ovu ili onu, ti si ovakav, ti si onakav".

Dobar deo njih odustane vremenom jer ih povređuje takav odnos, ali ko hoće da ostane može, ali da ne pravi glupe izlete.
 
Postaviš se tako da nema šta čudno da se ponaša, ako se ponaša kao kreten ti od*ebeš to i ćao.

Naravno da mi se dešavalo da imam osobe koje mi se ne sviđaju za više, praktično im objasnim da možemo biti dobri, da se možemo čak i viđati na piću, ali da ne očekuju da ću promeniti mišljenje i da je takva vrsta odnosa moguća samo ako na kraju ne bude "jao, ti si svinja, pustio si me da se nadam, a onda si pokupio ovu ili onu, ti si ovakav, ti si onakav".

Dobar deo njih odustane vremenom jer ih povređuje takav odnos, ali ko hoće da ostane može, ali da ne pravi glupe izlete.
Ja to volim da sasecem. Obicno bude nekih suptilnih tripova i sitnica koje sa kasnije pretvore u krupne. S obe strane, sve jedno ko tu koga frendzonuje.
A to je lako provliti i testirati.
Hoces da mi budes drugarica? Svidja mi se tvoja druga drugarica. Nabaci mi je.
 
Ja to volim da sasecem. Obicno bude nekih suptilnih tripova i sitnica koje sa kasnije pretvore u krupne. S obe strane, sve jedno ko tu koga frendzonuje.
A to je lako provliti i testirati.
Hoces da mi budes drugarica? Svidja mi se tvoja druga drugarica. Nabaci mi je.

Šta te briga, ne misliš ti na nju i one frendzonuju muškarce za koje znaju da im se sviđaju, čak ih i koriste.
 
Iskreno, nisam još čuo da ima normalnih muškaraca, poslovnih, uspešnih, koji vise i bleje sa nekim devojkama kao regularna ekipa.
Pa sad to je kako rasporedjujes svoje slobodno vreme.
Bio poslovan ili ne, zelis razonodu i zelis da je provedes s nekim sa kim ti je ispunjujuce.
Razlika je u poimanju razonode.
Neki vole da kafenisu sa drugaricama ,neki vole produktivnije aktivnosti.
 
Ja licno ne volim da se druzim na taj nacin osim ako mi je bas bas zanimljiva.
Dakle ono ajmo na kafu da mi isprica sta joj se desilo, a to sto joj se desilo je zapravo neka svakodnevnica i provedes sat vremena, dva sa nekim kome samo prija da se nekome isprica je za mene gubljenje mog licnog vremena. Niti to ocekujem od druge strane.
 
Pa sad to je kako rasporedjujes svoje slobodno vreme.
Bio poslovan ili ne, zelis razonodu i zelis da je provedes s nekim sa kim ti je ispunjujuce.
Razlika je u poimanju razonode.
Neki vole da kafenisu sa drugaricama ,neki vole produktivnije aktivnosti.

Ako mi nije kombinacija ili veza, sa devojkama ne provodim ispunjujuće vreme, jer ne znam šta bi ona mogla reći da mene interesuje preterano i da mi je to kao "vau, al' sam se proveo".
 
upravo. drugarstvo podrayumeva neko stalno vidjanje i to, na to sam mislila.

sasvim drugo je da se jednom u par meseci sa nekim cujem i vidim, ali to nije druzenje. Nekad i jednom u par godina.
Pa da, ja to zovem i interesni poznanici. Imate neki zajednicki interes i cool. Aj na pice, ovo ono i vidimo se za par meseci.
 

Back
Top