Da li vam je elegancija sexy ili više volite neku "normalnost"?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.807
Okej na dejtu ste u elitnom restoranu sa zanosnom plavušom, pijete ekstravagantno vino i ona uradi... ŠTA?z:shock::per:

Šalu na stranu. Moje neko pitanje je da li vam odgovara ovakva Eleganzija ili ste više za neku opuštenost i normalnost?

Pitanje je i ko će da plati džinovski račun takođe.:fdlan::lol:

 
Meni je samo dosadno.
Znaci evri lejdi in evri movie evr scena, ona se nesto u nekom upscale restoranu u elegantnoj haljini razvlaci ko zvakaca guma, i te neke fore, kao izvadi crvene gace i stavi u casu za vino, pogleda te u fazonu: ta daaa!
I ti sad treba da se foliras kao da si toliko odlepio na njen fazon da ces da skoics do meseca. A u stvar smor.
I jos kao svi mi smrtnici treba da budemp zavidni sto je ona razbila monotoniju nekog restoranskog stila i kao wow uzbudlijva je.
Nachi evo, ospe dobijam. U vise dimenzija.
 
Meni je samo dosadno.
Znaci evri lejdi in evri movie evr scena, ona se nesto u nekom upscale restoranu u elegantnoj haljini razvlaci ko zvakaca guma, i te neke fore, kao izvadi crvene gace i stavi u casu za vino, pogleda te u fazonu: ta daaa!
I ti sad treba da se foliras kao da si toliko odlepio na njen fazon da ces da skoics do meseca. A u stvar smor.
I jos kao svi mi smrtnici treba da budemp zavidni sto je ona razbila monotoniju nekog restoranskog stila i kao wow uzbudlijva je.
Nachi evo, ospe dobijam. U vise dimenzija.
Alergičan si na ovakve žene, je li?
Razumljivo pomalo, svuda traže keš.
 
Zvuci lepo. I nevino.
Ali posto je Jugoslav u pitanju to mora da ima neko drugo znacenje…
Ja sam se vec uplasila.
Odnosilo se na velike grudi. Ovako:

1000009282.jpg
 
Šta je ovo - dečiji sanak da ga super riba muva, kad on jadan ne zna kako?
Priča mog života.:prstic:
Sanak mog žiFota to jest.:per:;

Daj Smoriša, šta treba ovde komentarisati - neboluzni tik tok klip?
Instagram pre kolko vidim. Kad nađem nešto što mislim da je zanimljivo ja postavim kao temu.
Potrudiću se više sledeći put.:heart2:
Postavi i ti neku temu ako ti se ne sviđaju moje teme.:)

Ја сам алергичан на Тик Ток.
I ja nisam ljubitelj Tik Toka, ali nađu se neki okej klipovi.
 
Priča mog života.:prstic:
Sanak mog žiFota to jest.:per:;


Instagram pre kolko vidim. Kad nađem nešto što mislim da je zanimljivo ja postavim kao temu.
Potrudiću se više sledeći put.:heart2:
Postavi i ti neku temu ako ti se ne sviđaju moje teme.:)


I ja nisam ljubitelj Tik Toka, ali nađu se neki okej klipovi.
haha rađe ću da kritikujem tvoje pokušaje :per:

a za ovo gore, šta da ti kažem, više radi, manje sanjaj :lol:

p.s. elegancija je cool.
 

Back
Top