Da li devojke volite uravnotezene tipove?

Vrlo sam mlada... :P
I ne kažem... kad bih želela brak možda bi mi baš takav odgovarao...
Ono, čisto da može da mi priušti da ne budem pored njega...
Ali... iz ove perspektive...
Ne..
:)

z:lol: Odlično si ih opisala. Oni se baš i trude da priušte suprugama da ne budu pored njih. Evo ti butik, parfimerija, frizerski salon, šta već, zabavi se, a mene pusti da živim kao kocka, da mlatim lovu i da posle nedostatke takve "uravnoteženosti" nadomestim sa drugim ženama.
 
Trebala bi nekad da upoznaš neke moje kolege i da se sama uveriš u ono što pričam.
Preterane emocije i biznis ne idu jedno s drugim. To se posle kompenzuje u druženju sa devojkama. Koliko je samo lovatora koji su ekscentrični, na taj način nadoknađuju manjak pozitivnih emocija. Misliš li da u Mulen ruž, Krejzi hors, Lido, svraćaju uspešni emotivci da bi uživali u igri onih umetnica? Ne verujem. :)
Не мислим.
Али оно ... девојке воле... :banovati:
Стварно ми је доста тог "прозивања" жена овде на форуму.
Има таквих, али много мање него што се претпоставља.
 
z:lol: Odlično si ih opisala. Oni se baš i trude da priušte suprugama da ne budu pored njih. Evo ti butik, parfimerija, frizerski salon, šta već, zabavi se, a mene pusti da živim kao kocka, da mlatim lovu i da posle nedostatke takve "uravnoteženosti" nadomestim sa drugim ženama.

Mda...
A'e bre... kome treba takav čovek?!
I kome treba sigurnost u braku..
Brate, dok je lepo lepo je...
Dok ide - ide...
Kad prestanemo da uživamo jedno u drugom... ćao....
Nema tu meni nikakve mudrosti...
Kad volim volim, kad prestanem da volim, prestala sam...
Zato i kažem da nemam baš lepo mišljenje o takvim ljudima... a ni o ženama koje su sa takvim osobama..

Ali, dobro, svako ima svoje izbore... :)
Moj je da umrem na brodu za Peru...
 
Не мислим.
Али оно ... девојке воле... :banovati:
Стварно ми је доста тог "прозивања" жена овде на форуму.
Има таквих, али много мање него што се претпоставља.

Izvini. Nisam se odgovarajuće izrazio. Da preciziram, devojke ne vole takve tipove, ali žele materijalnu sigurnost koju oni mogu da im priušte, u takvim uslovima one mogu da potraže svoju sreću sa nekim drugim, sa voljenim osobama, ali te lovarne "kocke" im trebaju.
Nije to prozivanje. Kad poželiš da upoznaš nekog suočićeš se sa činjenicom da će jedno od prvih pitanja biti čime se baviš u životu, konkretno gde radiš, kad se pređe preko toga onda krene upoznavanje, to mu dođe kao test. A danas je to među devojkama, i među momcima, da se ne lažemo, već postalo uvreženo. Meni to ne smeta, to mi je normalno u društvu koje je u krizi.
 
Imam dosta primera, ne bi da širim temu. Evo samo jedan, najnoviji, bračni par od četrdesetak i više godina ide zajedno na zimovanje. U zasebnim su sobama, izlaze odvojeno i provode se kao da se ne poznaju. Svako od njih nalazi sebi i partnere za seks, jer nije sve u skijanju. Ja znam njegovu verziju priče, zadirkivao je ženu da je bio uspešniji u tom lovu, zbijao šale na njen račun.
On je izvor prihoda u tom braku, fantastično zarađuje, ne želi da se rastane od supruge, ali ne vole se više, zajedno su, ali žive odvojene živote, kao dobri prijatelji, a ne supružnici.
У теми да.
А на тему сам одговорила да је све наопако постављено и да такав мушкарац не постоји.
Isto i ja mislim, takav opis je pun protivrečnosti, takav ne postoji.
Mda...
A'e bre... kome treba takav čovek?!
I kome treba sigurnost u braku..
Brate, dok je lepo lepo je...
Dok ide - ide...
Kad prestanemo da uživamo jedno u drugom... ćao....
Nema tu meni nikakve mudrosti...
Kad volim volim, kad prestanem da volim, prestala sam...
Zato i kažem da nemam baš lepo mišljenje o takvim ljudima... a ni o ženama koje su sa takvim osobama..

Ali, dobro, svako ima svoje izbore... :)
Moj je da umrem na brodu za Peru...
Pa njihov život se ne bi mogao nazvati lepim, ali ide to s godinama, ljudi se ohlade, ali ostaju zajedno iz interesa i naviknu se na to.
I ja ću umreti na brodu... z:(
 
Pa njihov život se ne bi mogao nazvati lepim, ali ide to s godinama, ljudi se ohlade, ali ostaju zajedno iz interesa i naviknu se na to.
I ja ću umreti na brodu... z:(

Ako je brod koji ide za Peru, zovni me, 'ću se pridružim...
Telo obavezno bacite ajkulama... :)
A'e da ne spamujem...

Naravno da ne mislim da im je lep život..
I neću da kažem kako neću tako završiti...
Ko zna šta će mi flipne u mozgu pa se rešim na takav korak...
Ali, eto, ne bih želela...
:)
 
Izvini. Nisam se odgovarajuće izrazio. Da preciziram, devojke ne vole takve tipove, ali žele materijalnu sigurnost koju oni mogu da im priušte, u takvim uslovima one mogu da potraže svoju sreću sa nekim drugim, sa voljenim osobama, ali te lovarne "kocke" im trebaju.
Nije to prozivanje. Kad poželiš da upoznaš nekog suočićeš se sa činjenicom da će jedno od prvih pitanja biti čime se baviš u životu, konkretno gde radiš, kad se pređe preko toga onda krene upoznavanje, to mu dođe kao test. A danas je to među devojkama, i među momcima, da se ne lažemo, već postalo uvreženo. Meni to ne smeta, to mi je normalno u društvu koje je u krizi.

To bi znacilo da devojke ne mogu same sebi da obezbede materijalnu sigurnost? A to cim se neko bavi mozda ljudi pitaju da bi procenili koliko je vredan/obrazovan/sposoban a ne koliko para zaradjuje.
 
Zamislite kocku, koja stoji na stolu, i stranice su joj kao na kutiji za cipele. Takve su emocije takvog, smirenog, coveka. Njemu je jednako dobro ma gde da je, ali ipak voli da se krece, i ako mu je dobro i kad stoji.

Sve sto radi ne radi iz emocija, nego iz promisljenosti. Nije nikad pijan, drogiran, niti pije kafu. Voli i romantiku i sport. Da li bi vam odgovarao takav momak, i (ako ne) zasto ne?
Ima podforum "Licni kontakti", a ima i Krstarica svoje oglase.
 
To bi znacilo da devojke ne mogu same sebi da obezbede materijalnu sigurnost? A to cim se neko bavi mozda ljudi pitaju da bi procenili koliko je vredan/obrazovan/sposoban a ne koliko para zaradjuje.
Neću da špekulišem šta bi to značilo. Dovoljno je da ti kažem da meni tako nešto ne pada na pamet, da to nekoga pitam pri upoznavanju. Zašto to pitaju ne znam.
U vezi boldovanog - ne bi rekao da je to razdvojeno.
Ako je brod koji ide za Peru, zovni me, 'ću se pridružim...
Telo obavezno bacite ajkulama... :)
A'e da ne spamujem...

Naravno da ne mislim da im je lep život..
I neću da kažem kako neću tako završiti...
Ko zna šta će mi flipne u mozgu pa se rešim na takav korak...
Ali, eto, ne bih želela...
:)
Nađi dečka prema svojim kriterijumima, dečka koji ćete voleti, bio kocka ili ne. Samo to je važno. Pa dok traje, traje.

Da sam deset godina mlađi pozvao bi te na svoj brod devojko. Ali ovaj moj brod ne plovi prema Suncu, to je brod na čijem jarbolu je zastava sa mrtvačkom glavom, na ovom brodu nema sreće. Ti treba da uživaš u talasima, rano je da misliš na ajkule.
 
Zamislite kocku, koja stoji na stolu, i stranice su joj kao na kutiji za cipele. Takve su emocije takvog, smirenog, coveka. Njemu je jednako dobro ma gde da je, ali ipak voli da se krece, i ako mu je dobro i kad stoji.

Sve sto radi ne radi iz emocija, nego iz promisljenosti. Nije nikad pijan, drogiran, niti pije kafu. Voli i romantiku i sport. Da li bi vam odgovarao takav momak, i (ako ne) zasto ne?
ne znam kakve veze promisljenost ima sa kafom i alkoholom ili sportom :eek:
to ako je neko promisljen,ne znaci da je duhovna strebercina ili tako nesto.

vise volim promisljene,racionalne i stalozene ljude nego one koji se neprestano vode emocijama,i jos gore vade na emocionalnu nestabilnost u trenutku kada su napravili gluposti.
 
Zamislite kocku, koja stoji na stolu, i stranice su joj kao na kutiji za cipele. Takve su emocije takvog, smirenog, coveka. Njemu je jednako dobro ma gde da je, ali ipak voli da se krece, i ako mu je dobro i kad stoji.

Sve sto radi ne radi iz emocija, nego iz promisljenosti. Nije nikad pijan, drogiran, niti pije kafu. Voli i romantiku i sport. Da li bi vam odgovarao takav momak, i (ako ne) zasto ne?


Zmaj ne pije, ne pusi, ne drogira se, ne pije ni kafu. Ima drugih strasti kojima je predan da mene zapanji, sve sto radi, radi iz ljubavi. Njegova strast je trajne prirode, nije ono napalim se pa se ohladim, sto se meni desava npr.hocu sad i hocu sve. Pre neki dan mi rekla kuma, ja u zivotu nisam videla samouverenijeg coveka. Samozadovoljan sto je meni jako sexy, nekima deluje arogantno. Ne mogu pored sebe da zamislim neku paljevinu kao sto sam ja, izbio bi treci svetski rat!z:shock:
 

Back
Top