Da li Beograd zaista previse 'muze' provinciju?

a ovako nije opterecena? sa 25 ministarstava koje su takodje u beogradu u zaposljavaju beogradjane.
Изгледа да ти никада ниси имао прилике да уђеш ни у једну државну установу чије седиште је у Београду.
Као ни у јавна предузећа.
У ствари, било коју установу која је на буџету.
Који се финансира од твојих пара.
И мојих.
 
Изгледа да ти никада ниси имао прилике да уђеш ни у једну државну установу чије седиште је у Београду.
Као ни у јавна предузећа.
У ствари, било коју установу која је на буџету.
Који се финансира од твојих пара.
И мојих.

a kakve veze to ima sa svim ovim, da li sam usao ili ne...
cemu potrebe za tim, pa ja to hocu, da ne ulazim po institucujama po beogradu
 
ne interesuje me kom ću regionu da pripadam i sva ta ostala politička sranjja, samo želim da umesto 20 od ukupnih 100 dinara koje zaradi opština, mom gradu ostane 80 a da za bg ode 20...

A ja bih bas sto manje posle da imam sa opstinom i da se ne prebacuje lopta na lokalne i regionalne vlasti, jer su i sad dovoljno leglo korupcije i nepotizma, a to sto bi se njima nominalno prenela veca samostalnost, ne znaci da bi promenilo njihovu zavisnost od stranacke direktive iz beogradske centrale.

Da li plate kasne zbog Beograda ili zbog lokalne vlasti, potpuno je svejedno, jer ce rezim decentralizacijom samo da opere ruke od odgovornosti, a da nastavi da sprovodi diktaturu po partijskoj liniji preko svojih namestenika.

A je na znam da li si ti svestan kakvu alu i vranu Srbija ima na polozajima u lokalu...
 

Back
Top