Ako su svi Hrvati ustaše, objasnite mi ovu anomaliju

Lep gest hrvatskog sajta Index.hr

23. jun 2010. 13:56 > 14:04
Hrvatski internet sajt Index.hr dao neobičnu podršku Srbima i Slovencima u danu odluke na Mundijalu.

v174141p0.jpg



Ne mora uvek da bude ono "da komšiji crkne krava".

Takvu, rekli bismo ispravnu, filozofiju ima hrvatski portal Index.hr, koji je u danu kada fudbalske reprezentacije Slovenije i Srbije biju odlučujuće bitke za plasman u osminu finala Mundijala, stao na stranu komšija!

Kada otvorite naslovnu stranu Indexa sa leve i desne strane na slovenačkom i na srpskom jeziku (i to na ćirilici!) piše: "Index za sosede" i "Индекс уз комшије".

E, pa komšije, stvarno lep gest. Umećemo da cenimo i pamtimo!

http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/741/v174141p0.jpg
-------------------------------

Dakle?

Da li su normalni?
Letece glave.
 
Upravo se i radi o mecki koja je svojevremeno zakucala i na vasa vrata, djevojcice.



Pa na vas. :lol:

Gle ga, ne zna ime grada ispravno napisati a neko mu kao treba nesto odgovarati :lol: Gro ho ho.


Ako će da ti bude lakše evo ja ću da ti pomognem i olakšam muku.

Ima kod mene kući koliko hoćeš tih bombica i prodajem ih kao dečije igračke u takozvanu Hrvatsku.
 
Poslednja izmena:
Babić?

Pa Srbin, sve je jasno:lol:

Ако је Бабић, онда је Црногорац :lol:


Тема: не наседам ја тако лако да пропаганду медија, док не знам ко их финансира, а како не пратим новине и портале комшија не могу да знам.. У сваком сл. не верујем латинима ни кад дарове носе ;)
 
Ако је Бабић, онда је Црногорац :lol:


Тема: не наседам ја тако лако да пропаганду медија, док не знам ко их финансира, а како не пратим новине и портале комшија не могу да знам.. У сваком сл. не верујем латинима ни кад дарове носе ;)



LATINI SU STARE VARALICE ALI NE I RVATI...:zcepanje:
 

Back
Top