Hormonska oluja

Kako muskarac da prezivi zensku hormonsku oluju?

Molim za survival tips :mrgreen:
Žene nisu svoje kad su gladne. Trkni do kioska i kupi Snikers (a možeš i da naručiš večeru ili da ju izvedeš na večeru ali nikako nemoj sam da kuhaš; to je greška koju sam pravio dok nisam naučio)

Uglavnom hrana. Hrana stvara serotonin što dovodi da žena bude sretna i zadovoljna. Inače, muškarci nikako da shvate važnost hrane u vezi

nadam se da sam pomogao:zjede:

Žene nisu svoje kad su gladne. Trkni do kioska i kupi Snikers (a možeš i da naručiš večeru ili da ju izvedeš na večeru ali nikako nemoj sam da kuhaš; to je greška koju sam pravio dok nisam naučio)

Uglavnom hrana. Hrana stvara serotonin što dovodi da žena bude sretna i zadovoljna. Inače, muškarci nikako da shvate važnost hrane u vezi

nadam se da sam pomogao:zjede:
Slažem se. Najbolje eurokrem u kantici. Od 1 kg.

Psiho terapija,seks,psiho terapija.
Jedini način.
Naglasak na l psiho terapiji.
Slušaš.Masiraš joj šaku,češkaš glavu,pustiš da priča.Blago povlađuješ,slažeš se,...podstičeš da se ispriča,..malo je ljubiš,tešiš,opet povlađuješ,slažeš se,pa je opet malo ljubiš,onda vodite ljubav,posle joj ti pričaš,to što želi da čuje a ona sluša.
I to bi bilo to.
Naravno skuvaš joj kafu ili slično.Kasnije.

Poslednja izmena:
Momci koji vole momke namaju tih problema. Eto resila sam Vam to.

Salu na stranu sta je to "hormonska oluja" ? Molim za detalje ne bili mogla da Vam odgovorim kao zena u zrelim godinama.
To je kad ti telo govori da nemaš više 20+,...a ti se i dalje kočoperiš ne uzimajući hormonski disbalans " zdravo za gotovo", pa je ponašanje neusklađeno i neuravnoteženo. Slično kao i PMS, samo su drugačije tegobe.
Hormonski disbalans je inače tipičan za pretklimaks i klimaks i ukoliko se ne vodi računa o tome, javljaju se bolesti.

Back