Ako su svi Hrvati ustaše, objasnite mi ovu anomaliju

pa,znam, zato sam i rekla da me je bilo sramota ( vaše gluposti ). Mi jesmo bili bombardovani poprilično dugo, samo što vi ne znate da smo mi tad bili jedninstveniji i složniji nego decenijama unazad..a vi ste se za to vreme hranili mržnjom.

Cijelih 78 dana, i to vrlo selektivno. No necu o tome s tobom, zensko si.

Nego, uopceno proricem vrlo mracnu buducnost ovom bratskojedinstvenom pokusaju od teme. Mnijem da netko vec u zasjedi sprema Jasenovac da ga rokne ovdje kao neki ultimativni argument, ili tako nesto.
 
Uglavnom......dobro si rekao. Ne uvek nego uglavnom.... tako da teza i dalje vrlo stoji.:D

A šta misliš, onaj avion sa bombama što je preleteo tvoje nebo da bi došao do mene, nije uz put ostavio nešto od tih neutrona, protona i ostalih bombona kod tebe, ne nije?:lol:...ili one silne bombice koje je većina pilota ispustila u tvoje more umesto nama na glavu?...

zato ta riba nije više dobra ni za mačiju hranu
 
@Eremita

Ja ne verujem da nas sad Hrvati nešto preterano vole. Niti da su promenili mišljenje o nama. Niti da Hrvatska navija za nas.

Ali im skidam kapu, jer je ovo zaista lep gest. Ne znam samo što se ovo ne može prihvatiti.

Ni ja ne navijam za Hrvate, ne očekujem da oni navijaju za nas, ali je gest stvarno na mestu.

Прихвата се и памти се,:ok::ok::ok:
МОООООООООЖДА ЋЕМО ИХ МАЛО МАЊЕ ТУЋИ!
:per::per::per:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Lep gest hrvatskog sajta Index.hr

23. jun 2010. 13:56 > 14:04
Hrvatski internet sajt Index.hr dao neobičnu podršku Srbima i Slovencima u danu odluke na Mundijalu.

v174141p0.jpg



Ne mora uvek da bude ono "da komšiji crkne krava".

Takvu, rekli bismo ispravnu, filozofiju ima hrvatski portal Index.hr, koji je u danu kada fudbalske reprezentacije Slovenije i Srbije biju odlučujuće bitke za plasman u osminu finala Mundijala, stao na stranu komšija!

Kada otvorite naslovnu stranu Indexa sa leve i desne strane na slovenačkom i na srpskom jeziku (i to na ćirilici!) piše: "Index za sosede" i "Индекс уз комшије".

E, pa komšije, stvarno lep gest. Umećemo da cenimo i pamtimo!

http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/741/v174141p0.jpg
-------------------------------

Dakle?

kakve veze ima neki bezvezni sajt sa bilo chime lol
probudi se iz tih bajki
navodno trenutni"najliberalniji"poglavnik te tvorevine je otishao da se pokloni pobijenim ustashama u blajburgu
to sve govori
 
Пази чиме си се ти одушевио: ИНТЕРНЕТ САЈТОМ... па не могу да верујем... и моментално си заборавио 136 000 избеглица, 42 000 станова, покрадене пензије... уништене животе и да не набрајам даље...

Internet sajt je dobar početak za normalizovanje komšijskih odnosa. Nemci i Francuzi su to uradili, što ne bismo i mi?

Što se tiče svega ovog što si nabrojao, ništa tu nije problem. Hrvatska neće moći ući u EU ako ne reši pitanje vlasništva nad tom imovinom, isto i što se tiče penzija i svega ostalog.

Problem je u palim životima koje ni jedan zakon neće moći da vrati.
 
Cijelih 78 dana, i to vrlo selektivno. No necu o tome s tobom, zensko si.

Nego, uopceno proricem vrlo mracnu buducnost ovom bratskojedinstvenom pokusaju od teme. Mnijem da netko vec u zasjedi sprema Jasenovac da ga rokne ovdje kao neki ultimativni argument, ili tako nesto.

Ма не треба ЈАСЕНОВАЦ овде - довољно је што си ти ту да нас подсетиш на ваше "домољубне бранитеље и заслуге последњих деценија"... можемо да кренемо од тога да је било забрањено да било ко дође и сними догађај О ИЗБЕГЛИМ СРБИМА СВЕ ДОК НИСТЕ ДОБРО ОПРАЛИ КРВ СА "ЦЕСТА"...:rtfm:
 
Cijelih 78 dana, i to vrlo selektivno. No necu o tome s tobom, zensko si.

Nego, uopceno proricem vrlo mracnu buducnost ovom bratskojedinstvenom pokusaju od teme. Mnijem da netko vec u zasjedi sprema Jasenovac da ga rokne ovdje kao neki ultimativni argument, ili tako nesto.

ЈЕДИ ГОВНА..........................................................НЕСЕЛЕКТИВНО!:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Uglavnom......dobro si rekao. Ne uvek nego uglavnom.... tako da teza i dalje vrlo stoji.:D

A šta misliš, onaj avion sa bombama što je preleteo tvoje nebo da bi došao do mene, nije uz put ostavio nešto od tih neutrona, protona i ostalih bombona kod tebe, ne nije?:lol:...ili one silne bombice koje je većina pilota ispustila u tvoje more umesto nama na glavu?...

Ma nikakav problem, spremni smo uciniti takve sitne ustupke radi visih ciljeva :kafa:
 
Cijelih 78 dana, i to vrlo selektivno. No necu o tome s tobom, zensko si.

Nego, uopceno proricem vrlo mracnu buducnost ovom bratskojedinstvenom pokusaju od teme. Mnijem da netko vec u zasjedi sprema Jasenovac da ga rokne ovdje kao neki ultimativni argument, ili tako nesto.

Znam ja vrlo dobro koliko je dana i sati trajalo bombardovanje.

A, tebe bih potsetila samo na onu mečku koja može doći i na tvoja vrata...I vi imate teritorijalnih problema..lako se može desiti da jednog dana popijete bombice zbog, recimo, Istre.. Prema tome, ćuti i misli na Boga.

zato ta riba nije više dobra ni za mačiju hranu

Te će kamare bombica stajati vekovima tu..
 
Пази чиме си се ти одушевио: ИНТЕРНЕТ САЈТОМ... па не могу да верујем... и моментално си заборавио 136 000 избеглица, 42 000 станова, покрадене пензије... уништене животе и да не набрајам даље...
Ja se dragi Mito ne oduševljavam tako lako kao ti...
kakve veze ima neki bezvezni sajt sa bilo chime lol
probudi se iz tih bajki
navodno trenutni"najliberalniji"poglavnik te tvorevine je otishao da se pokloni pobijenim ustashama u blajburgu
to sve govori

Bezvezni sajt je jedan od najposećenijih u Hrvatskoj.

A reci mi koje su to bajke? Da možemo prestati da ignorišemo činjenicu da smo osuđeni da za večnost budemo susedi, i da bi nam to susedstvo bilo bar trunku lepše i prijatnije kada bi bilo malo više ovakvih gestova? Jel to ta bajka?

Inače, politika je večito dodatno yebavala stvari među nama, pa sam ja prestao isključivo da gledam u političare da bih video neku "pravu sliku".
 
Uglavnom......dobro si rekao. Ne uvek nego uglavnom.... tako da teza i dalje vrlo stoji.:D

A šta misliš, onaj avion sa bombama što je preleteo tvoje nebo da bi došao do mene, nije uz put ostavio nešto od tih neutrona, protona i ostalih bombona kod tebe, ne nije?:lol:...ili one silne bombice koje je većina pilota ispustila u tvoje more umesto nama na glavu?...



Ovo boldovano je odlično primećeno a pogotovo jer o tome niko ništa ne priča jer je to najteža tabu tema. Za to imaš bombonicu.

Uzleti bar 100 aviona od kojih 2-3 ispuste tovar a poznato je da kada je avion natovren avio teretom (bombama i raketama) ne sme sa njim i da sleti jer postoji opasnost od samoaktiviranja i to mora da ispusti na određenu lokaciju.

Sad da vidimo gde je taj teret ispustan ako je najmanje 70% letova išlo iz Arijana ?

Evo ga nagradno pitanje za sve forumaše ?
 
Lep gest hrvatskog sajta Index.hr

23. jun 2010. 13:56 > 14:04
Hrvatski internet sajt Index.hr dao neobičnu podršku Srbima i Slovencima u danu odluke na Mundijalu.

v174141p0.jpg



Ne mora uvek da bude ono "da komšiji crkne krava".

Takvu, rekli bismo ispravnu, filozofiju ima hrvatski portal Index.hr, koji je u danu kada fudbalske reprezentacije Slovenije i Srbije biju odlučujuće bitke za plasman u osminu finala Mundijala, stao na stranu komšija!

Kada otvorite naslovnu stranu Indexa sa leve i desne strane na slovenačkom i na srpskom jeziku (i to na ćirilici!) piše: "Index za sosede" i "Индекс уз комшије".

E, pa komšije, stvarno lep gest. Umećemo da cenimo i pamtimo!

http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/741/v174141p0.jpg
-------------------------------

Dakle?

Бацају мађију...
 
Ovo boldovano je odlično primećeno a pogotovo jer o tome niko ništa ne priča jer je to najteža tabu tema. Za to imaš bombonicu.

Uzleti bar 100 aviona od kojih 2-3 ispuste tovar a poznato je da kada je avion natovren avio teretom (bombama i raketama) ne sme sa njim i da sleti jer postoji opasnost od samoaktiviranja i to mora da ispusti na određenu lokaciju.

Sad da vidimo gde je taj teret ispustan ako je najmanje 70% letova išlo iz Arijana ?

Evo ga nagradno pitanje za sve forumaše ?

Ne znam tačno mesta, al na hrvatskoj strani Jadrana paralelno od Avijana sigurno, i znam da je velika količina završila u moru kod Trsta i Venecije.

Kad smo kod toga, da li se neko seća samog početka kad je pok. Milja Vujanović rekla da će prvi avioni pasti ispred samog kopna tadašnje BiH? Sećate li se da su prva tri aviona natovarena bombama upravo tako završila ?!
 
A, tebe bih potsetila samo na onu mečku koja može doći i na tvoja vrata..

Upravo se i radi o mecki koja je svojevremeno zakucala i na vasa vrata, djevojcice.

Sad da vidimo gde je taj teret ispustan ako je najmanje 70% letova išlo iz Arijana ?

Pa na vas. :lol:

Gle ga, ne zna ime grada ispravno napisati a neko mu kao treba nesto odgovarati :lol: Gro ho ho.
 

Back
Top