Lupio, i ost'o živ!

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Čitam u jučerašnjoj Pravdi izjavu Vuka Jeremića:

"Istorija nas uči da je budućnost nepredvidiva."

Pa, mislim, stvarno!
Ovo može da izjavi neki seizmolog, astronom, ili neka proročica, ali ne i jedan ministar spoljnih poslova! No, kao što vidimo ministar spoljnih poslova Srbije - može.

Ovo je, po mom mišljenju, dokaz koliko su svi u našoj vladi oportunisti, koji nabadaju kako će da se slože oko po Srbiju važnih pitanja sa stranim diplomatama, jer pojma nemaju ni o istoriji ni o njenoj važnosti, a kamoli šta su srpski interesi!

Jedno ipak može da se predvidi - budućnost takvog ministra kao i vlade koju predstavlja.
 
Evo ga od neki dan s Glavnog Odbora DS - propao bre čovek ...

1738633.jpg
 
Ajde bre Torente, pa on jedini žuti koji mi se sviđa ... :mrgreen:

Ma to je fora za naivce ovde.....Kako moze da mi se svidja neko ko je bio u SPS-u omladinac dok mu je tata krao narodne pare u Jugopetrolu a onda sincica ukradenim parama poslao da kao studira u inostranstvu dok njegovi vrsnjaci su pod bombama u Srbiji mobilisani ili sl.........i onda ga njegov tutor BoTa vuce sa sobom kao savetnika....ej klinac neki da mu bude savetnik......da bi ga na kraju stavio za ministra ino poslova.....Nema tu nista za divljenje.
 
Пошто је Јермија мало учио физику

мисло је на Временски парадокс
Да када се варатиш у прошлос и нештоо измениш неш знати шта ће се десити у будућности мож да се промени а мож и да не

Мислим јел вам сада јасно ?
 

Back
Top