Zasto zene cine preljubu u braku?

Znam devojcicu koja je dobila secer, jer je tata imao ljubavnicu :whistling:

nije mogla to da prezali.....

A znam i devojcicu kojoj je bilo sasvom OK , da zive sa drugim muskarcem tj. mama je nasla decka,i dovela ga da zivi snjih dve :mrgreen:

Tako da - mnogo je i do mentalnog skolpa deteta... sto znaci, da je svaki slucaj za sebe :konfete:
 
Па ако нема сталног него често мења. Али ок ми је да нађе неког са ким планира нешто више па да га деца упознају, у ствари и морају да га упознају јер ће живети с њима.

Pa dobro, cenim da ni jedna žena koja zaista drži do sebe
i koja voli svoju decu neće sebe izložiti ovakvim ljigavštinama o kojima kuckaju nedorasle pubertetlije na ovoj temi.
Sigurno je da će, pre svega poučena prethodnim sigurno mučnim iskustvom, debelo razmisliti sa kime će se vezati
i koga će predstaviti deci kao svog budućeg partnera.
 
Pa o tome i pricam - kada je mama u drugoj sobi - a deca to znaju, i znaju sta rade :zroll:

Sve mora biti diskretno....

- - - - - - - - - -

I te stvari treba nocu da se rade....

mame ne mogu nocu jer ce muz da se zapita di su.. zato to rade u dnevnom mimohodu, ono posle pijace se guzi u nekom haustoru dok pazi da joj iz zembila ne ispadne glavica kupusa.. :lol:

a zato i kratko traje jer se na danu vide strije, salce, celulit pa doticni zadovoljivac dok rmba kaze ybt sta ja heb... i zato im aferice kratko traju ali one posle od njih grade kulu ljubavi koje se sa setom secaju kad ko babe vezu miljee :lol:
 
99% koji su ucesnici preljube imaju decu....

63 % su muskraci
37% zene

67 % su fakultetski obrazovani
6% su magistri i sl.
ostali su sa srednjom i osnovnom skolom( mrzime da vam pisem u detalje).

Najvise varaju ekonomisti, pravnici, lekari, nastavnici i td.
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, cenim da ni jedna žena koja zaista drži do sebe
i koja voli svoju decu neće sebe izložiti ovakvim ljigavštinama o kojima kuckaju nedorasle pubertetlije na ovoj temi.
Sigurno je da će, pre svega poučena prethodnim sigurno mučnim iskustvom, debelo razmisliti sa kime će se vezati
i koga će predstaviti deci kao svog budućeg partnera.

То сам и ја рекла.
 

Back
Top