Zasto zene cine preljubu u braku?

gost 343533

Elita
Poruka
17.529
Danas sam pricala sa mamom na ovu temu...

Neki nasi prijatelji su se razveli....
posle 25 godina braka... ali imali su probleme.
Ona je imala neke druge muskarce..pa su se razdvajali i mirili, pokusavali da se sastave.
Ali, ipak je puklo na kraju :(

Taj muz mi deluje grubo i surovo.

Moja mama je misljenja, da ako udata zena trazi drugog muskarca.
to je zato sto joj kod njenog nesto fali.

1. Ljubav i erotika

2. Materijalna sigurnost

3. Uvazavanje i postovanje


Sta je vase misljenje:
Zasto udata zena trazi drugog muskarca ?
 
Danas sam pricala sa mamom na ovu temu...

Neki nasi prijatelji su se razveli....
posle 25 godina braka... ali imali su probleme.
Ona je imala neke druge muskarce..pa su se razdvajali i mirili, pokusavali da se sastave.
Ali, ipak je puklo na kraju :(

Taj muz mi deluje grubo i surovo.

Moja mama je misljenja, da ako udata zena trazi drugog muskarca.
to je zato sto joj kod njenog nesto fali.

1. Ljubav i erotika

2. Materijalna sigurnost

3. Uvazavanje i postovanje

Sta je vase misljenje:
Zasto udata zena trazi drugog muskarca ?]

svaka čast mami za ovo :super:
a uostalom ko će drugi da kaže istinu ako ne majka :)
svi razlozi su tačni...ja bi dodao još - ako pored tog muškarca nema osećaj sigurnosti, ako muškarac nije muškarac nego papučica, ako nije opredeljen za nju nego za nekog drugog (za majku - edipovac)...
 
Poslednja izmena:
svaka čast mami za ovo :super:
a uostalom ko će drugi da kaže istinu ako ne majka :)
svi razlozi su tačni...ja bi dodao još - ako pored tog muškarca nema osećaj sigurnosti, ako muškarac nije muškarac nego papučica, ako nije opredeljen za nju nego za nekog drugog (za majku - edipovac)...
ili ako pocne da se oseca suvise sigurno pored muza,pocne da sve uzima zdravo za gotovo
 
znam par njih koje to cine, suma sumaru svodi se na to da ih svrbi nesto, radoznalost, nesto novo, drugo, drugacije...
ovo je izraženo kod žena koje nisu menjale mnogo muškaraca, il su nedo bog završile provod s prvim muškarcem u životu - udale se za njega...
e to je frka...
pa kad u neke matore godine počnu da je stežu misli kako li je s drugim, kako li drugi jebbu, kakvi li su ovako...pa ka poželi da nadoknadi ono što nije prošla kao mlada...
isto važi i za muškarce naravno

mada...neke prisvrbi za drugog iako su se iživile kao mlade...
 
Poslednja izmena:
svaka čast mami za ovo :super:
a uostalom ko će drugi da kaže istinu ako ne majka :)
svi razlozi su tačni...ja bi dodao još - ako pored tog muškarca nema osećaj sigurnosti, ako muškarac nije muškarac nego papučica, ako nije opredeljen za nju nego za nekog drugog (za majku - edipovac)...

Aaa da , edipovci su poseban slucaj :whistling:

- - - - - - - - - -

ma ne vara valja zbog para?
ja mislim da ne moze da pronadje uzbudjenje vise u braku.ne moze da zaboravi dobar osecaj koji izazivaju leptirici u stomaku...

Da li su ti leptirici u stomaku ,koji su se izgubili negde, samo dovoljni da zena izda svog muza i porodicu ???

Samo,eto, da bi opet imala taj osecaj..../
 
Aaa da , edipovci su poseban slucaj :whistling:

- - - - - - - - - -



Da li su ti leptirici u stomaku ,koji su se izgubili negde, samo dovoljni da zena izda svog muza i porodicu ???

Samo,eto, da bi opet imala taj osecaj..../

pa leptirići su najmanji razlog...ja zato i pitam smokvu jel moguće da još ima leptiriće...
jer leptirići se vremenom gube, al to nije razlog da odma počne varanje...
 
Danas sam pricala sa mamom na ovu temu...

Neki nasi prijatelji su se razveli....
posle 25 godina braka... ali imali su probleme.
Ona je imala neke druge muskarce..pa su se razdvajali i mirili, pokusavali da se sastave.
Ali, ipak je puklo na kraju :(

Taj muz mi deluje grubo i surovo.

Moja mama je misljenja, da ako udata zena trazi drugog muskarca.
to je zato sto joj kod njenog nesto fali.

1. Ljubav i erotika

2. Materijalna sigurnost

3. Uvazavanje i postovanje


Sta je vase misljenje:
Zasto udata zena trazi drugog muskarca ?

svakome je potrebno sve od sva tri
ako nema erotike i ljubavi ili se preusmeravaju na decu ili traze svalere
ako nema materijalne sigurnosti, nisu same sposobne za zivot i stvaranje te vrste siurnosti, ali moraju dobro da izgledaju da bi ih neko novcano potkovao, tj neka vrsta prostitucije
ako nema uvazavanja i postovanja, a takve zene to kapiraju, cisto sumnjam da varaju vec se razvode
 
Ko bi ga znao kome sta u nekom momentu pocne da fali, s obzirom da su me mnogi iznenadili razvodom a imali, gledano sa strane, sve. I lep odnos, i decu, i svoje uspesne karijere i materijalnu sigurnost... Posle razvoda su za javnost, uglavnom, imali razlicite price.

Zasto udata zena trazi drugog muskarca ?

Verovatno iz istih razloga kao i neudata. :lol:
Fer "igraci" prvo zavrse sa brakom, pa idu u "potragu". "Prljavi" sede na dve stolice, pa dokle moze tako. Kad im se izmaknu obe i tresnu na goozu, malo placu, malo se pravdaju, ali iskreno nikda ne zale. I retko od takvih zena zavisi ishod braka.
 

Back
Top