Zasto zene cine preljubu u braku?

pa ih jednom odvede kod yebacha i kaze.... da vas upoznam sa novim tatom, pa im da slatkise i dok oni gledaju pink pantera ona u drugoj sobi sa drugim tatom stenje ko prasica

A ne, ovo je strasno.....

Zena koja TO radu u prisustvu dece... je za svaku osudu.

Jadna deca.....

Ovo je pitanje,cak i kada se mama preuda.... pa dovede neko drugo musko da zivi sa njima^^

Teska tema :aha:
 
A ne, ovo je strasno.....

Zena koja TO radu u prisustvu dece... je za svaku osudu.

Jadna deca.....

Ovo je pitanje,cak i kada se mama preuda.... pa dovede neko drugo musko da zivi sa njima^^

Teska tema :aha:

ne yebe se pred njima ona su u drugoj sobi ali cuju stenjane i vrisku kad joj novi tata mece kobaju a ona ne moze cela da stane...a mozda zato vristi :think:
 
Ovde ionako nijedna udata zena ne vara svoga muza tako daa su svi odgovori na temi samo hipoteticki :zkez:
81.gif
 
Мени је исто љигаво рецимо разведена жена дете је код ње нормално, и сад она доводи своје љубавнике кући.

pa mora negde omladina da vezba :lol:

- - - - - - - - - -

Nek ode na planinu, more, banju, na selo, nek plete, hekla, ide na pilates, kurs za kuvanje....zar je jedina moguca promena u braku naci drugog muskarca van braka?!

...nek se uchlani na forum :rotf:
 
Uzas...
Ako moram da biram - ipak da mama vara tatu...
Mislim da deca su svesni da je mama ,ipak, kao zena podredjena tj.- muskarac je glava kuce.
Ako je muz,kao takvu, odbaci... i deca mogu da osete vrlo taj kompleks nize vrednosti ^^
Zene i kada vara - vara muza, a svoju decu drzi uz sebe :flert:
Barem ja to tako osecam.....
evo je mama znalac... :lol:
a mozda ce metaforicki da im objasni....ono kad sam bila mala mama se posekla tamo dole pa mi ovaj cika sad stavlja zavoje...a deca ce naravno... mamaaaaaaaaa pa zar posred pi...... :hahaha:
Nista ja ne znam, samo pazljivo citam. :lol:
 

Back
Top