Зашто мушкарци не разумеју кад им се каже Не?

Vi ste poštovana šefice, minorna manjina.

Glavni talas, tok je drugačiji.

Imate 50+ sigurno...za vas i ima nade.
Na sreću, ima i među mladima kojima nije pimk i zvezde granda model po kome biraju način života. Nama je takvih žao koji misle da je roleks znak obrazovanja i intelekta :mrgreen:
 
Ovo je gruba generalizacija- zasto muskarci...
Ja sam muskarac i kad mi neka kaze one, okrenem se i odem. I to iz dva razloga, prvi zato sto postujem njeno ne a drugi zato sto ne mogu da budem vise u blizini osobe koja toliko ne prepoznaje sta joj se nudi i sta odbija.
Извињавам се оном нормалном делу мушке популације, али писала сам овде и о њима. Културно се поздраве и оду.
 
Poslednja izmena:
Ali tu lezi problem i tvog pitanja tj. teme...uvjerit ce se i navalentan lik da nema nista od njegovog ocekivanja, ali treba vremena..nece odmah prihvatiti fakticko stanje.
Навалентно понашање и превара нису исто. Први нису у вези и, према речима женске особе, неће ни бити. Други су у вези и требало би да се мало боље познају, а има и емоција.
 
zato što osećaju da postoji neko fizičko "da" kod nje, i da joj negde i drago što on obraća pažnju, ali nije joj baš skroz drago i onda on voli celu tu situaciju
što ne znači da ona mora da pristane, isto važi i za žensko nabacivanje :confused:
То је на дугачком штапу.
 
Извињавам се оном нормалном делу мушке популације, али посала сам овде и о њима. Културно се поздраве и оду.
Pa vidi, ko ne postuje njeno ne, vrsi seksualno uznemiravanje. Za to se ide i u bajbok. Mislim, to je tako jasna stvar, tu nema sta da se prica. Ali i da se ne ide, vecina muskaraca ce apsolutno postovati to ne. Veruj mi.
 
ne kontamo ne, zato sto uvijek postoji sansa da promjeni u da..:mrgreen: sto bi rekla narodna ne **** bogat ni lijep vec uporan..
s0215.gif
Е, ово вечерас још нико није рекао.
 
Рецимо да те смара особа са којом не би ни кафу попио, не прија ти ни за друштво, а не за нешто више. И упорна је, баш...није ти привлачна ни на један начин...и даље би ти пријало?
Рецимо да би ми тако дизале самопоуздање јер бих научио да и жене могу да буду досадне и нападне и да их таквих има на све стране. То би ми умањило страх од жена и повећало самопоуздаље, у фазону кад су оне смарачице онда могу и ја да будем опуштенији са женама. И то значи, жене су благословене што их смарају мушкарци јер им дижу его.
 
Рецимо да би ми тако дизале самопоуздање јер бих научио да и жене могу да буду досадне и нападне и да их таквих има на све стране. То би ми умањило страх од жена и повећало самопоуздаље, у фазону кад су оне смарачице онда могу и ја да будем опуштенији са женама. И то значи, жене су благословене што их смарају мушкарци јер им дижу его.
Многим женама не прија. А ни мушкарцима кад их прогањају жене. Прогањање није случајно кажњиво.
 
a mogu i ovako da objasnim.. :mrgreen:

Gledam je dok se svlaci
kako to sada strucno radi
i pitam je da l' se sjeca onih dana
kako nas je redom odbijala tada

Ona se smije i kaze
"ma hajde mali, pusti
bila sam mlada"
Крпа и закрпа, он упоран, она лујка...
 

Back
Top