Zašto ne želimo dosadne muškarce?

Bio sam uspešni moćni muškarac.
То је малко противречно, ваљда, уколико желиш некога ко је самопоуздан, снажан и јак првенствено, већ тад мислиш да је духовно изнад тебе, или барем не испод тебе. Ваљда не размишљаш стварно о томе да желиш да неко доживи лични раст уз тебе у правом смислу те речи ако ти треба по претпоставци неко коме га и треба изазвати?
Moj lični rast se usmerio na sve veći porast trbuva. Osim toga, to je moj lični rast, a ne partnerov. Oću vedar duh. Das ist genug fuer mich.
 
Neki ljudi su prosto dosadni i nezanimljivi
Sta je tu cudno
Mogu oni biti i dobri i fini ali su smor
Ne mogu da budu. Ne radi se o lenjosti nego o infantilnosti koja je danas masovni sindrom. To je poremećaj nastao u detinjstvu usled zanemarivanja roditelja a genetikom je to malo. Nisam siguran koliko može da se sanira kasnije, možda može donekle. Recimo ranije dok je bilo suženje vojnog roka, vojska je od osamnaestogodišnjaka i devetneastogodišnjaka pravila čudo, ali radi se o jednogodišnjem ritmu kojeg sami ljudi u kući ne mogu da stvore. To je stvarno bio drill koji se odrazi i na psihomotornoemocionalne sposobnosti... Koliko znam organizam raste do 23. godine, tako da je taj vojni rok upadao u taj uzrast pa su promene bile moguće. Da očekuješ od momka 23-33 da ode u teretanu i da time sebe promeni u smislu vedrosti, poleta i elana koji se kasnije odraze na raspoloženje, humor i druge veštine je praktično nemoguće.
 
Ne mogu da budu. Ne radi se o lenjosti nego o infantilnosti koja je danas masovni sindrom. To je poremećaj nastao u detinjstvu usled zanemarivanja roditelja a genetikom je to malo. Nisam siguran koliko može da se sanira kasnije, možda može donekle. Recimo ranije dok je bilo suženje vojnog roka, vojska je od osamnaestogodišnjaka i devetneastogodišnjaka pravila čudo, ali radi se o jednogodišnjem ritmu kojeg sami ljudi u kući ne mogu da stvore. To je stvarno bio drill koji se odrazi i na psihomotornoemocionalne sposobnosti... Koliko znam organizam raste do 23. godine, tako da je taj vojni rok upadao u taj uzrast pa su promene bile moguće. Da očekuješ od momka 23-33 da ode u teretanu i da time sebe promeni u smislu vedrosti, poleta i elana koji se kasnije odraze na raspoloženje, humor i druge veštine je praktično nemoguće.
Vojska je zaglupljivala momke. Ja sam bezbroj godina posle vojske još glup. A bio sam fini momak kad sam obuk'o uniformu.
Vojska od ljudi pravi kretene. Kad god se prevarim da se obrijem vidim kretena u ogledalu.
 
Vojska je zaglupljivala momke. Ja sam bezbroj godina posle vojske još glup. A bio sam fini momak kad sam obuk'o uniformu.
Vojska od ljudi pravi kretene. Kad god se prevarim da se obrijem vidim kretena u ogledalu.
Ti onda imas neki drugi problem. Zapravo imao si nesrecu da si zapao kod rigidnih kapetana... Podrazumeva se da iz vojske poneses rad, red i disciplinu a da radis na sebi nakon vojske sofisticirano.
 
Ti onda imas neki drugi problem. Zapravo imao si nesrecu da si zapao kod rigidnih kapetana... Podrazumeva se da iz vojske poneses rad, red i disciplinu a da radis na sebi nakon vojske sofisticirano.
U vojsci sam naučio još dve stvari: 1. Da je važnije da budem dobro obrijan nego da dobro pucam; 2. Da uvek tražim na koga mogu da svalim odgovornost za svoje postupke.
 
---Zene logicno traze zabavu i da izlaze vani u svijet,jer su istorijski bile u sijenci muskaraca,dok su muskarci bili osvajaci itd i uvijek bili vani,zene su bile u kuci uz sporet i kuhinju sami taj vjekovni nacin zivota je ucinio da zene su site monotonije ,dosade (kako one kazu).A u modernom vremenu logicno da zele sve kontra,a opet sto je bolesno sve vise muskaraca je pasivno i nevidljivo vezano za kucu sve manje izlaze,dok zene sve vise izlaze vani i sve su manje vezane za kucu.To na duge staze donosi posledice lose,jer je samo po sebi neprirodno.



---E sada ljudi treba da prave razliku Izmedju zabave i idiotizma.A to zene ne razlikuju one u muskarcu zavole idiotizam a ne zabavu iako to one tumace kao zabavu.Zabavan muskarac ima potrebu kada hoce da radi stvari koje nisu rutina,a idiotizovan covjek je rob ponasanja koje je maloumno on tu nista ne kontrolise.


- Zabava je zivot koji je kao paleta boja.Ako neko radi jednu stvar ili dvije cijeli zivot koliko one god djelovale privlacno i zanimljivo za zene,taj vodi idiotizovan ne zabavan zivot cak i predvidljiv.Nema nikakve pustolovine,avanture,anegdote,nego ima naviku da radi 1 ekstremni sport ili da vozi motor 200 na sat to je idiotizam,cak je taj lik predvidjljiv kao i svaki monotoni lik


Ja licno npr sam zabavan lik,iako na forumu sam analiticki i tu mi je uloga da ne budem zabavan nego da budem analiticki, sve ima svoju upotrebu.Al vodim zabavan zivot jer nisam zavistan od stvari koje nisu rutina a mogu da ih radim.E sada ako jedan dan zelim da budem monoton i siv bicu,cak cu neku draz i u tome da nadjem.Zabava je sirina,a ja licno cijeli zivot radim gomile zabavnih stvari,al nisam zavistan od njih i ne namecen ih,niti me te zabavne stvari nece sprijeciti da nekih dana radim dosadne rutinske stvari.Al ako radeci neke stvari koje izlaze iz okvira rutine i to radim pred drugim ljudima da navucem paznju onda nisam zabavan,vec idiotizovan jer sam rob stvari koje nisu rutinske a paznja drugih me oblikuje,ne vladam sobom ni stvarima oko sebe
 
Poslednja izmena:
Čovek je smor čak i kad peva.😁
Има пар добрих песама и то је све, да не причам о константном дрању, као да ће да се бије. Није он Тома, и нико никада неће бити. Не само због песама, већ због емоције и топлине коју осећаш у свакој речи и његовом гласу.
Или Станиша Стошић.
Певање није само погађање тоналитета.
 
Ja licno npr sam zabavan lik
"Забаван" је релативна категорија.

iako na forumu sam analiticki i tu mi je uloga da ne budem zabavan nego da budem analiticki
Ако је неко аналитичан, не значи да није забаван.

Zabavan muskarac ima potrebu kada hoce da radi stvari koje nisu rutina
Ако је нешто рутина, не значи да је досадно. И обратно, ако се нешто стално мења, не значи да је забавно.
 

Back
Top