Zašto ne želimo dosadne muškarce?

Ali kako internet preduslovljava moral jer se svasta pusta onda je moral drasticno opao tokom internet ere. Bio je veci moral pre 100 godina ali nije bilo savrseno. Cim su brakovi opstajali moral je bio veci.
Да, еманципација жена нема никакве везе са тим, могућност избора и слично...

Alaj bi se širgicala al mi ne da nana, alaj ću se širgicati kad ostanem sama 😂 Jel vjerujete da je ovo pjesma? A sve moral bio na visokoj ljestvici prije 100 godina, aham nego nije bilo interneta :zper::zper::zper:
Da to nije pesma od Savete

1000009497.jpg

Prazna osoba je neznimljiva . Samim tim nam je kraj nje dosadno, ali nije ona sama po sebi dosadna, jer ni to nema s čim da bude.
Dosadan je onaj ko nas previše 'saleće' koje čime, a mi ga ne bi ni slušali , ni gledali.
Nije nezanimljiv ko nije duhovit. Nije ti potreban klovn. Čak duhoviti mogu na nos da ti izađu , ako ne znaju da stanu kad je potrebno. Zanimljivi su ljudi koji imaju šta da kažu. I urade, a da tebi to drži pažnju, i da tebe to interesuje. E sad, šta te interesuje, to i dobiješ. Nisu ćutolozi dosadni, jer jednom ako ih otvoriš da progovore, predivne priče iz njih izlaze. Lepše nego iz tih 'transparentno' zanimljivih.
I opet se vraćamo na početak: do tebe je ko te privlači.

Шта знам, ... (знам, али зеје6авам)... тако се само каже ... :kafa:

Женама управљају не само емоције, већ њихове варијације, промене и интензитети, а да ли их и којих у том тренутку има или нема, има ли или нема хормона, стање физиологије услед тих промена и тог обртног момента ...итд,

Свет је њихова представа и онакав је у каквом су тренутном физиолошком стању.

Доста је то варљиво и блентаво из м.угла посматрања стварности, јер ми мушкарци смо глупи за то, праведније је рећи да смо ускраћени за то ветрењасто понашање.

Али природа ж.је да тим варирањем стално заокупља пажњу м., а не обрнуто, као што је ова наопака тема где ж. треба да одигра м.принцип !

Крај предавања

---

Опет, Шта ја знам, о метафизици... (м.- ж. принципа , ж.центрифугалних и м.центрипеталних сила )...тако се само каже...:kafa:...зар не?!?

Gledaj na urodjeno kao na tradiciju koja se prenosi bioloskim putem. Tradicija moze da se odbaci delom ili u potpunosti sa ili bez opravdanih razloga.

Не може традиција сакралног света да се одбаци (одбацује -процес), док не заживи употпуности виртуелни свет...

Припрема је обављена кроз Симулације & Симулакруми

Ако ме разумеш шта хоћу рећи, ако не онда ништа, добро вам је и овако ...:kafa:

A to sta meni treba - ti ne znas i nemoj da mi se obracas na nacin - sta meni treba.

Наравно да м.не зна шта ти као ж.хоћеш, али није то све, само ти као ж. тек што не знаш шта хоћеш да ти м.удовољи.

ж. поставља једну једначину са 2 непознате са м. и собом, е то сада м.треба решавати и ту има више решења...некада бесконачно, никада једно !!!

Наравно да м.не зна шта ти као ж.хоћеш, али није то све, само ти као ж. тек што не знаш шта хоћеш да ти м.удовољи.

ж. поставља једну једначину са 2 непознате са м. и собом, е то сада м.треба решавати и ту има више решења...некада бесконачно, никада једно !!!
U pravu si :zcepanje:

Шта знам, ... (знам, али зеје6авам)... тако се само каже ... :kafa:

Женама управљају не само емоције, већ њихове варијације, промене и интензитети, а да ли их и којих у том тренутку има или нема, има ли или нема хормона, стање физиологије услед тих промена и тог обртног момента ...итд,

Свет је њихова представа и онакав је у каквом су тренутном физиолошком стању.

Доста је то варљиво и блентаво из м.угла посматрања стварности, јер ми мушкарци смо глупи за то, праведније је рећи да смо ускраћени за то ветрењасто понашање.

Али природа ж.је да тим варирањем стално заокупља пажњу м., а не обрнуто, као што је ова наопака тема где ж. треба да одигра м.принцип !

Крај предавања

---

Опет, Шта ја знам, о метафизици... (м.- ж. принципа , ж.центрифугалних и м.центрипеталних сила )...тако се само каже...:kafa:...зар не?!?
varira to raspolozenje, to je tacno..nije dobro, ali tako je!

Znate ono, lijep, pristojan, iskren, očaran vama, zbunjen koliko mu se dopadate,
Ali što su nam takvi dosadni? :zper:

Zašto mi tu uvijek izaberemo one svojeglave, distanciranije i hanimljivije?

Ja bih rekla jer nam se čini da imaju bolju samokontrolu, da smo im izbor, da im nećemo biti potrebne, da neće smarati itd.

Da li je to tako i kod muškaraca? Prije izaberu samostalnu, koja se neće zalijepiti? Jel u tome fazon?
Ili je izbor iz traume, neću nekoga ko mi može i želi dati puno ljubavi?
Ја мислим да је до тога што је @marija288 једном написала. Људи воле драму. Више него што желе везу заради тог партнера и њихове повезаности. Барем ја тако доживљавам.

Мислим да треба бити стварно добар, а када је неко добар, то значи да је у сваком смислу добар за своју девојку и себе и остале око себе, у већој мери. Дакле да доноси добро, између осталог, да је своје ја, да зна шта жели и шта хоће, то је такође особина мудрих, паметних, дакле добра особина.

, i koga mi izazivamo na lični rast?
То је малко противречно, ваљда, уколико желиш некога ко је самопоуздан, снажан и јак првенствено, већ тад мислиш да је духовно изнад тебе, или барем не испод тебе. Ваљда не размишљаш стварно о томе да желиш да неко доживи лични раст уз тебе у правом смислу те речи ако ти треба по претпоставци неко коме га и треба изазвати?

Крај предавања
.. (Где се од оволког света на мене надовеза )

Da, da, šta ko o tome može da zna ... PAF i dok trepneš zaljubljen si u nekog , koga nikada razumom ne bi odabrao...

Back