Зашто мушкарци не разумеју кад им се каже Не?

Ствар је јасна као дан а то је да пријави полицији.
Нажалост умови многих мушкараца су отупели као што нечија кожа постане неосетљива на вреле предмете које држи.
Да би им се повратила поновна осетљивост потребно је да се одговори адекватном мером.
Ипак је морала да затражи помоћ. Није разумео другачије.
 
I onda šta,...budeš za celi život obeležen kao siledžija. Bravo!
Ženi se uvek više veruje u takvim situacijama,...dovoljno je samo da te prijavi policiji.
У Србији?
Полиција не предузима ништа док не падне крв.
 
У Србији?
Полиција не предузима ништа док не падне крв.
Tada rešava zločin,.. ali je tada već kasno.
Valjda ga prvo privedu, upozore i sl.
Kako god,...preduzmeš šta god, msm što bi trpela nekog da spopada i maltretira. Drugo je što stvarno postoje žene koje glume žrtve i nemoć. Logično je da se prvo sam odbraniš, pa ako ne upali ni to, onda reaguješ. Policija, advokat, muž, otac, momak, brat,...! Neko bi mu već izašao na "crtu".
 
I onda šta,...budeš za celi život obeležen kao siledžija. Bravo!
Ženi se uvek više veruje u takvim situacijama,...dovoljno je samo da te prijavi policiji.
Znam da se veruje, ali bar ce mi savest biti cista. Nikada nisam udario, prevario neku zenu i to ocekujem isto i od njih. Recima sve moze, ali da me udari, to je crvena linika koju mozda vise nece preci nikad u zivotu.
 
Не капирам те форе. Ако кажеш не, онда је не. Ако се фемкаш, онда има простора за даље.
Imas NE i imas hihi pa neeee jao hihi
Te sto se kikoco uz ne su zajebale stvar nama kojima je NE
Sad oni misle da je svako ne femkanje
 
Imas NE i imas hihi pa neeee jao hihi
Te sto se kikoco uz ne su zajebale stvar nama kojima je NE
Sad oni misle da je svako ne femkanje
То и кажем, једно је фемкање, друго јасно не.
Зато сам и помињала социјалну интелигенцију.
 
Понукана неким данашњим догађањима, морам да питам: зашто мушкарци не разумеју да треба да стану и одустану кад им жена каже Не?
Одакле та идеја да Не значи Да и да само треба бити упоран?
Да ли схватају какав осећај тескобе и мучнине изазивају код жене кад толико инсистирају?
pa to neki paćenici, ranije ako nema trenutne idealne interakcije odmah se povlačim,sada,ne bavim se više tim
 
eee ovo je zanimljivo a šta je sa tim femkanjem čemu to,mislim znam ali pričamo
To ti je uslovljeni sa dva faktora
Prvi je bioloski, zena pri odnosu moze biti oplodjena, iz tog razloga mora da bira s kim ce biti. A kako da zna da li je potencijalni kandidat pogodan za ocinski materijal, pa mora da ga testira
Ovo ti pricam o onom zivotinjskom u nama koje nema veze sa raciom ili karakterom
Drugi faktor je socioloski, zene su vaspitavane od malena kroz kucno vaspitanje i meinstrim medije i kulturu da se ne daju olako svakome i da moraju da birkaju i testiraju muskarce, da muskarac mora da je dobar provajder i dr

Kako god obrnes biologija tu radi svoje

E sad naravno onaj svestan deo ostaje, ono kako je neko karakterno satkan, pa ce to raditi u vecoj ili manjoj meri, na bezobrazan nacin ili na fin...
Na zalost mnogo je bezobraznih, jer se to kroz kulturu namece kao nesto moderno i dobro. I te bezobrazne kroje kod vas muskaraca kroz iskustvo utisak da smo sve takve na zalost
 
Не знам, и ја се питам.
U moje vreme to se zvalo dizanje cene. Al to je bilo drugo vreme, učili nas da se ne predajemo lako, da držimo do svog ponosa i časti, da će nas ‚‚naš'' muškarac više ceniti, poštovati i voleti, ali je to imalo svoju cenu u vidu uzvraćenog poštovanja, ljubavi i pažnje što je meni sasvim normalno. A onda je došao feminizam.

Danas devojke hoće sve i odmah, hoće muškarca koji je hranitelj, branitelj i kućna pomoćnica sve u jednoj osobi. Hoće da on sve plaća a ona treba da je lepa, zgodna, sposobna i da....taj muškarac i ne mora da se ističe mnogo jer ona je prava žena, jaka al ne bi da radi u rudniku, na naftnoj platformi...o bože moj pa ko će da radi nokte, ten i da se slika za insta dok gura kolica gledajući u mob i prelazi ulicu bez semafora?

I tako dođoh do prave teme, sada imamo gomilu nesnađenih mučenih muškaraca koji bi da imaju devojku - ženu, ali kako prići nekome ko ti na prvu reč ispostavi detaljan spisak šta smeš i ne smeš i šta moraš, pa se vođeni glupošću na koju su navikli vode instinktom i navaljuju i gde treba i gde ne treba, pa tako nastrada i ona devojka koja takvu vrstu pažnje ne želi.

Da imam sina kao što nemam taj bi meni završio u manastiru ili kao gej. Više bi ljubavi i pažnje dobio od drugog muškarca nego od moderne i slobodne i jake žene.

I....ovo nije generalno primenjivo na sve jer još uvek postoje normalne devojke i mladići ali je malo teže doći do njih jer se ne ističu u masi šljašta i šareniša i ne vode svoje živote na internetu.
 
U moje vreme to se zvalo dizanje cene. Al to je bilo drugo vreme, učili nas da se ne predajemo lako, da držimo do svog ponosa i časti, da će nas ‚‚naš'' muškarac više ceniti, poštovati i voleti, ali je to imalo svoju cenu u vidu uzvraćenog poštovanja, ljubavi i pažnje što je meni sasvim normalno. A onda je došao feminizam.

Danas devojke hoće sve i odmah, hoće muškarca koji je hranitelj, branitelj i kućna pomoćnica sve u jednoj osobi. Hoće da on sve plaća a ona treba da je lepa, zgodna, sposobna i da....taj muškarac i ne mora da se ističe mnogo jer ona je prava žena, jaka al ne bi da radi u rudniku, na naftnoj platformi...o bože moj pa ko će da radi nokte, ten i da se slika za insta dok gura kolica gledajući u mob i prelazi ulicu bez semafora?

I tako dođoh do prave teme, sada imamo gomilu nesnađenih mučenih muškaraca koji bi da imaju devojku - ženu, ali kako prići nekome ko ti na prvu reč ispostavi detaljan spisak šta smeš i ne smeš i šta moraš, pa se vođeni glupošću na koju su navikli vode instinktom i navaljuju i gde treba i gde ne treba, pa tako nastrada i ona devojka koja takvu vrstu pažnje ne želi.

Da imam sina kao što nemam taj bi meni završio u manastiru ili kao gej. Više bi ljubavi i pažnje dobio od drugog muškarca nego od moderne i slobodne i jake žene.

I....ovo nije generalno primenjivo na sve jer još uvek postoje normalne devojke i mladići ali je malo teže doći do njih jer se ne ističu u masi šljašta i šareniša i ne vode svoje živote na internetu.
E svaka ti ka njegoseva ❤️
 
Moram na kontu nedinog expozea da se nadovezem sa rl iskustvom, slikoviti primer u rl ovoga sto neda pise
Zimus, caskam sa jednom devojkom od 21 god, znaci dete. Ali ona je u svojoj glavi odrasla zena jelte, sve zna, u sve se razume, puna mudrosti i iskustva u pm :lol:
Prodavacica u jednom tc, srednja skola, malo prijatelja (jer je tesko trpe). Dakle ni po cemu ona nije posebna, ni po obrazovanju ni po uspesima nekim, prosecna devojka ko i vecina nas jelte. Izgled prosecan, blago punacka
Muva je lik koji radi u gsp
Problem!
Sladak je on njoj i vidi se kaze da je dobrica, ali nema sanse da bude s njim jer je vozac, tu nema perspektive, nema napredka. Sta ce on njoj. I ide recenica "on je ispod mog nivoa, ja sam bre za njega premija, kako se on uopste usudio mene da muva!?"
Kad mi kafa na nos nije izasla tad nikad nece
Srcem ja kafu i razmisljam se sad sam sela sa nekim derletom na kafu i nikad vise :lol: posle se cude kad kazem da hejtujem omladinu
Elem
Ja sa svojih 21 sam bila susta suprotnost od onoga sto danas vidjam medju tim mladim devojkama. Niti sam medju drugaricama imala devojke kao sto su sada ove, sve smo bile slicne, skromne i stidljive. Nama bre kad pridje momcic mi se stidimo. Ovo bre sada ajkule samo ih ispljunu.

Napravili smo generacije narcisoidnih zena koje misle da mogu sve i da su iznad svega. Potpuno nesvene svoje supljine. Potpuno nesvesne da su one te koje ne mogu da daju nista u vezama tim muskarcima, a ujedno od njih traze sve.
Gadno smo zajebali taj feminizam

Evo vam jos jedan primer od pre neki dan, drug mi popije pedalu od jedne ludaje od 44 god koja ima misiju da joj neko napravi dete, ali on joj nije pouzdani kandidat jer je fotograf, nema on platetine firme automobili i sl. I to je shvatila nakon sto mu je uredno sela na onu stvar i drndala ga danima sa neodlucnoscu sta hoce s njim. Pri tome ona nezaposlena, srednja kola, istorijat f dijagnoza sa kojima se i dalje drnda, ne da nije materijal za majku nego ne daj boze!
Al nju niko ne skenira i ne etiketira da li je pogodna za majku, neee, ona je ta koja drugima deli etikete.
Umesto da je odmah rekla to i to. Sad ga juri da budu kres sema jer eto on je njoj simpa i dobrica je pa steta da propadne. Fala sv kravi oterao ju je u majcinu.
Tako da izgleda da su se i ove nase generacije potpuno iskvarile

Sta sam ovim htela da kazem - sve ludo! :deda2: ja kad pogledam ove zene oko mene jos se i zahvalim sv kravi koliko sam ja normlna ( a nisam :lol: )
 
Moram na kontu nedinog expozea da se nadovezem sa rl iskustvom, slikoviti primer u rl ovoga sto neda pise
Zimus, caskam sa jednom devojkom od 21 god, znaci dete. Ali ona je u svojoj glavi odrasla zena jelte, sve zna, u sve se razume, puna mudrosti i iskustva u pm :lol:
Prodavacica u jednom tc, srednja skola, malo prijatelja (jer je tesko trpe). Dakle ni po cemu ona nije posebna, ni po obrazovanju ni po uspesima nekim, prosecna devojka ko i vecina nas jelte. Izgled prosecan, blago punacka
Muva je lik koji radi u gsp
Problem!
Sladak je on njoj i vidi se kaze da je dobrica, ali nema sanse da bude s njim jer je vozac, tu nema perspektive, nema napredka. Sta ce on njoj. I ide recenica "on je ispod mog nivoa, ja sam bre za njega premija, kako se on uopste usudio mene da muva!?"
Kad mi kafa na nos nije izasla tad nikad nece
Srcem ja kafu i razmisljam se sad sam sela sa nekim derletom na kafu i nikad vise :lol: posle se cude kad kazem da hejtujem omladinu
Elem
Ja sa svojih 21 sam bila susta suprotnost od onoga sto danas vidjam medju tim mladim devojkama. Niti sam medju drugaricama imala devojke kao sto su sada ove, sve smo bile slicne, skromne i stidljive. Nama bre kad pridje momcic mi se stidimo. Ovo bre sada ajkule samo ih ispljunu.

Napravili smo generacije narcisoidnih zena koje misle da mogu sve i da su iznad svega. Potpuno nesvene svoje supljine. Potpuno nesvesne da su one te koje ne mogu da daju nista u vezama tim muskarcima, a ujedno od njih traze sve.
Gadno smo zajebali taj feminizam

Evo vam jos jedan primer od pre neki dan, drug mi popije pedalu od jedne ludaje od 44 god koja ima misiju da joj neko napravi dete, ali on joj nije pouzdani kandidat jer je fotograf, nema on platetine firme automobili i sl. I to je shvatila nakon sto mu je uredno sela na onu stvar i drndala ga danima sa neodlucnoscu sta hoce s njim. Pri tome ona nezaposlena, srednja kola, istorijat f dijagnoza sa kojima se i dalje drnda, ne da nije materijal za majku nego ne daj boze!
Al nju niko ne skenira i ne etiketira da li je pogodna za majku, neee, ona je ta koja drugima deli etikete.
Umesto da je odmah rekla to i to. Sad ga juri da budu kres sema jer eto on je njoj simpa i dobrica je pa steta da propadne. Fala sv kravi oterao ju je u majcinu.
Tako da izgleda da su se i ove nase generacije potpuno iskvarile

Sta sam ovim htela da kazem - sve ludo! :deda2: ja kad pogledam ove zene oko mene jos se i zahvalim sv kravi koliko sam ja normlna ( a nisam :lol: )
Arogancija, pogrešna procena sopstvene vrednosti i sebičnost, japajaizam i ....daj bože da je tako....3 pročitane lektire u životu.
 
Рецимо да би ми тако дизале самопоуздање јер бих научио да и жене могу да буду досадне и нападне и да их таквих има на све стране. То би ми умањило страх од жена и повећало самопоуздаље, у фазону кад су оне смарачице онда могу и ја да будем опуштенији са женама. И то значи, жене су благословене што их смарају мушкарци јер им дижу его.

do neke granice da, posle prelazi u uznemiravanje, isto važi i obrnuto s tim što možda muškarci ne znaju da je to uznemiravanje ko zna
 

Back
Top