Zašto ne želimo dosadne muškarce?

@~sweet girl~
E vala, ako ova debata ne podseća na ovu pesmu , ne znam na koju bi :)

"Ako je savršen onda je oženjen
Lep i simpatičan je problematičan
Svi bi da probaju, i da se igraju
A šta da radi devojka za udaju

Ako je bogat i sam nije normalan
Ako je mami okey onda je sigurno gay
Svi bi da pipkaju, malo da štipkaju
A šta da radi ova devojka za udaju" :D

Imam jedan najiskreniji savet za cure, a to je spuste kriterijume. Za ovako nešto što se priča u ovoj temi je potreban visok IQ da bi momak mogao da izvede sve zahteve koje cure hoće.
U mojem odeljenju iz srednje škole samo jedan je imao visok IQ 154 i on je bio car za devojke. IQ je povezan direktno sa EQ-em tako da ko ima jedno ima i drugo. IQ može da se poveća samo u Rusiji koji imaju tablete za neuroplastičnost mozga ali nije u javnoj prodaji ... tako da ...

Imam jedan najiskreniji savet za cure, a to je spuste kriterijume. Za ovako nešto što se priča u ovoj temi je potreban visok IQ da bi momak mogao da izvede sve zahteve koje cure hoće.
U mojem odeljenju iz srednje škole samo jedan je imao visok IQ 154 i on je bio car za devojke. IQ je povezan direktno sa EQ-em tako da ko ima jedno ima i drugo. IQ može da se poveća samo u Rusiji koji imaju tablete za neuroplastičnost mozga ali nije u javnoj prodaji ... tako da ...
Da bre,retkla baba davala sam,zao mi sto nisam nudila!

Znate ono, lijep, pristojan, iskren, očaran vama, zbunjen koliko mu se dopadate,
Ali što su nam takvi dosadni? :zper:

Zašto mi tu uvijek izaberemo one svojeglave, distanciranije i hanimljivije?

Ja bih rekla jer nam se čini da imaju bolju samokontrolu, da smo im izbor, da im nećemo biti potrebne, da neće smarati itd.

Da li je to tako i kod muškaraca? Prije izaberu samostalnu, koja se neće zalijepiti? Jel u tome fazon?
Ili je izbor iz traume, neću nekoga ko mi može i želi dati puno ljubavi?

drugim rijecima hocete bad boyse.

ali kada taj bad boy podivlja i vidis da izmice van svih kontrola, onda i taj dosadan sa vremenom i zreloscu moze da bude meden i sladak, kada vidis kako te bad boy moze da opece

Odnosi su lijepi kada je partner taj koji je odlučan, i pruža osjećaj sigurnosti i povjerenja.
Ključno. Reč je o osećaju a ne mora suštinski da je tako. Radi se o izvežbanosti momka da vodi. On vodi daje osecaj sigurnosti itd. Medjutim ima momaka koji su iskreni a ne daju taj osecaj...ali su iskreni... Od iskrenosti su slabi pa izgledaju kao da nemaju samopouzdanje.

Poslednja izmena:
Alaj bi se širgicala al mi ne da nana, alaj ću se širgicati kad ostanem sama 😂 Jel vjerujete da je ovo pjesma? A sve moral bio na visokoj ljestvici prije 100 godina, aham nego nije bilo interneta :zper::zper::zper:
Ali kako internet preduslovljava moral jer se svasta pusta onda je moral drasticno opao tokom internet ere. Bio je veci moral pre 100 godina ali nije bilo savrseno. Cim su brakovi opstajali moral je bio veci.

Back