Запанде дипломате "Николић прагматичан-бољи избор од Коштунице"

Njihove politike imaju jednu stavr koja ih moze dobro drzati zajedno, a to je politika oko Kosova tj stavljanje odbrane teritorije na prvo mesto .Dok ostalima zinulo ***e za pare .

Тачно кааи79 - сада си ме потсетио на једну радничку песмицу (нисам сигуран да сам је баш тачно запамтио)

"Тито нас је крао
ал' је и нама дао.

Ови само краду
ал' нама не даду"...:lol::lol::lol:
 
...
pa ovaj Nikolić je krajnje korektno ušao na mesto predsednika Parlamenta, kad ga je ovaj otresao kao siromah napolitanku

vb_kez.gif
:lol:
 
najjače je kad je grobar išao kod medvedeva, pa radikali snimali prilog: susret dva buduća preCednika:lol:

Хералд Трибјун наводи сусрет са Медведевим као пример залагања за сарадњу са Русима и са Западом....
 
Хералд Трибјун наводи сусрет са Медведевим као пример залагања за сарадњу са Русима и са Западом....

Ne...Herald Trubun navodi da Nikolic KAZE da bi voleo da i Rusija i EU imaju svoje veze sa Srbijom.
 
Zna se da nema "tvrdjeg oraha" od Kostunice u Srbiji.
A Toma ume da "saradjuje"...

Bas je tvrd??? Jel to onaj tvrd orah sto je pustio siptarske koljace iz zatvora,ili onaj sto je izabrao Olivera Dulica za predsednika skupstine i sad kuka sto ovaj nece da sazove skupstinu za ratifikaciju gasnog sporazuma,ili je to onaj koji je usao u koaliciju sa DS-om koju sada pljuje sto je potpisala SSP a sam Kostunica je to omogucio DS-u.

To ti je kao da pustis nekoga za koga znas da je lopov u kucu i posle ti on kriv sto te je pokrao.
 
Kada sam videla onu N. Jovanović, kako nosom para oblake poput neke esesovke, izgubila sam svaku želju za čitanjem.
Uostalom, uopšte nije bitno ko je gori po zapadne interese već je suština ta što su obojica, i Koštunica i Nikolić, katastrofalni po naše, srpske...
Dva šuplja demagoga.

A ko nije demogog??? Tadic koji je pre 3 godine obecao 500000 radnih mesta?? Sada smanjio cifru na 200000 i da ne pricam jos kakva obecanja i prazne price prosipa taj covek.Od demagogije da je jedino resenje svih problema ulazak u EU i da cemo uslaskom u istu automatski imati vece plate,bolje zdravstvo,obrazovanje,zivot..... pa gde ces vece demagogije.
DS je nesto najgore po Srbiju.Vece zlo od LDP-a. Sa LDP-om se bar zna sta mozes da ocekujes dok je DS gomila takvih lazova i lopova da je to nezapamceno do sada u istoriji Srbije
 
Torrente-Bgd - naravno da su svi demagozi, ali mislim da se ovog puta konačno moramo odlučiti za one koji imaju čvrstu nameru da Srbiju primaknu EU. Svako ko očekuje da se bilo šta reši preko noći i veruje svim predizbornim obećanjima je naivan...
Međutim, kada pogledaš kako se živelo devedesetih a kako se u Srbiji živi danas, mislim da niko ne može da ospori da se stvari menjaju na bolje. Čemu sada opet eksperimentisati i nadati se, "nečemu"? Čemu?
 
A ko nije demogog??? Tadic koji je pre 3 godine obecao 500000 radnih mesta?? Sada smanjio cifru na 200000 i da ne pricam jos kakva obecanja i prazne price prosipa taj covek.Od demagogije da je jedino resenje svih problema ulazak u EU i da cemo uslaskom u istu automatski imati vece plate,bolje zdravstvo,obrazovanje,zivot..... pa gde ces vece demagogije.
DS je nesto najgore po Srbiju.Vece zlo od LDP-a. Sa LDP-om se bar zna sta mozes da ocekujes dok je DS gomila takvih lazova i lopova da je to nezapamceno do sada u istoriji Srbije


DSS je nesto najgore po Srbiju.Vece zlo od SRS-a. Sa SRS-om se bar zna sta mozes da ocekujes, dok je DSS gomila takvih lazova i lopova, da je to nezapamceno do sada u istoriji Srbije. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Torrente-Bgd - naravno da su svi demagozi, ali mislim da se ovog puta konačno moramo odlučiti za one koji imaju čvrstu nameru da Srbiju primaknu EU. Svako ko očekuje da se bilo šta reši preko noći i veruje svim predizbornim obećanjima je naivan...
Međutim, kada pogledaš kako se živelo devedesetih a kako se u Srbiji živi danas, mislim da niko ne može da ospori da se stvari menjaju na bolje. Čemu sada opet eksperimentisati i nadati se, "nečemu"? Čemu?

Pa zavisi kako ko. Mnogi ne zive bolje. Sto se mene licno tice najbolje sam ziveo u periodu posle bombardovanja pa do polovine 2001.god. Danas jedino rat jos fali i mogu reci da zivim kao 1993.godine.

Narod u Srbiji treba da shvati da mu ulazak u EU nece doneti nista. Narod u Srbiji sam mora da se izbori za bolji zivot nece se za to umesto njih boriti EU.
Znaci taj narod treba poceti pametno da razmislja i da se ne lozi na politicare kao na bogove posto su politicari obicna balega covecanstva. Ovaj DS je ocajan i katastrofa za Srbiju. Ono sto su oni i taj DSS ,G17 i ostala DOS ekipa uradili za ovih 8 godina je porazavajuce. Veruj mi cak i da je onaj majmun Milosevic ostao na vlasti ne bi gore bilo nego sto je sada.A o tom Milosevicu inace mislim sve najgore i zelim da mu citava familija pocrka od neke lepre,ebole ili neke opake bolestine.

Muka mi je ovih da ih i dalje gledam.Sto je mnogo,mnogo je.
 
[/B]

DSS je nesto najgore po Srbiju.Vece zlo od SRS-a. Sa SRS-om se bar zna sta mozes da ocekujes, dok je DSS gomila takvih lazova i lopova, da je to nezapamceno do sada u istoriji Srbije. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tu se slazem mada u tom DSS-u ima ok ljudi koji mogu biti korisni ali vodjstvo im je zlo.Pa zahvaljujuci DSS-u se desava sve ovo sto DS danas radi.Zahvaljujuci DSS-u Dinkic,Jelasic i ostala G17 ekipa hara ekonomijom Srbije vec godinama. Sve ovo sto se zbiva omogucio je DSS.
 
Pa zavisi kako ko. Mnogi ne zive bolje. Sto se mene licno tice najbolje sam ziveo u periodu posle bombardovanja pa do polovine 2001.god. Danas jedino rat jos fali i mogu reci da zivim kao 1993.godine.

Narod u Srbiji treba da shvati da mu ulazak u EU nece doneti nista. Narod u Srbiji sam mora da se izbori za bolji zivot nece se za to umesto njih boriti EU.
Znaci taj narod treba poceti pametno da razmislja i da se ne lozi na politicare kao na bogove posto su politicari obicna balega covecanstva. Ovaj DS je ocajan i katastrofa za Srbiju. Ono sto su oni i taj DSS ,G17 i ostala DOS ekipa uradili za ovih 8 godina je porazavajuce. Veruj mi cak i da je onaj majmun Milosevic ostao na vlasti ne bi gore bilo nego sto je sada.A o tom Milosevicu inace mislim sve najgore i zelim da mu citava familija pocrka od neke lepre,ebole ili neke opake bolestine.

Muka mi je ovih da ih i dalje gledam.Sto je mnogo,mnogo je.

Žao mi je ako ti živiš lošije danas nego ranije ali ne verujem da bi bilo bolje da su na vlasti poslednijh osam godina umesto demokrata bili radikali, a pogotovo ne socijalisti.

Šta je narod u Srbiji sprečavalo da se bori za bolji život do sada? Da li samo demokratska vlast? Mi uvek nešto čekamo. Što se nismo borili protiv nepotizma, što nismo izlazili na ulice da sprečimo pljačku u privatizaciji? Ko nam je do sada branio da proizvodimo i izvozimo naše sočne, ukusne jabuke i šljive? Što nismo iskoristili šansu da bez carine više izvozimo u Rusiju? Da stvaramo vlastite proizvodne marke? Da se organizujemo, donesemo i primenimo zakone, da uredimo državu? Šta smo uradili?
Očigledno nam treba neki okvir, smernica, plan.

Uostalom, nikada nisam pročitala famozni ekonomski program SRS...
 
Žao mi je ako ti živiš lošije danas nego ranije ali ne verujem da bi bilo bolje da su na vlasti poslednijh osam godina umesto demokrata bili radikali, a pogotovo ne socijalisti.

Šta je narod u Srbiji sprečavalo da se bori za bolji život do sada? Da li samo demokratska vlast? Mi uvek nešto čekamo. Što se nismo borili protiv nepotizma, što nismo izlazili na ulice da sprečimo pljačku u privatizaciji? Ko nam je do sada branio da proizvodimo i izvozimo naše sočne, ukusne jabuke i šljive? Što nismo iskoristili šansu da bez carine više izvozimo u Rusiju? Da stvaramo vlastite proizvodne marke? Da se organizujemo, donesemo i primenimo zakone, da uredimo državu? Šta smo uradili?
Očigledno nam treba neki okvir, smernica, plan.

Uostalom, nikada nisam pročitala famozni ekonomski program SRS...

Pa ja i kazem da narod treba da se opameti vec jednom i da ne gleda politicare kao bogove vec kao potrosnu robu.Da je tako ovi danasnji bi visili odavno a i oni pre njih.
 
...и стога је прагматичан и западне дипломате кажу бољи од Коштунице...

Apsolutno netacno...procitaj clanak ponovo...i razmisli malo, pogledaj fotografiju koja je postavljena (MNOGO govori), razmisli o onom delu kada navode Nikoliceve kritike na racun Milosevica ("nista sto je zapoceo nije zavrsio") zasto to naglasavaju...i veoma bitan detalj da se radi o osobi koja je kao dete posmatrala uzasnu smrt majke i brata.
 
Ne bi bilo bolje, daleko od toga, jedino sto je dobro i neophodno za ovu zemlju su velika strana ulaganja i sto vise iste te velikodusne pomoci od strane USA i EU, ona sa istoka moze da izostane (jer je nikada nije ni bilo i to ni u kakvom obliku).

Ko je i zašto sabotirao svaki pokušaj investicija sa istoka? Rusi i Kinezi trenutno imaju najviše para, ali su im ovde zatvorena vrata. Zašto? Ko?

Dinkić nije ni jednom rečju ovih dana pomenuo Kineze koji su zainteresovani za Zastavu. Ni jedna ruska banka nije ušla u Srbiju sve ove godine. Bor je poništen. Gasni sporazum nije potpisan. Još jednom - ko i zašto sve to sabotira?
 
Ko je i zašto sabotirao svaki pokušaj investicija sa istoka? Rusi i Kinezi trenutno imaju najviše para, ali su im ovde zatvorena vrata. Zašto? Ko?

Dinkić nije ni jednom rečju ovih dana pomenuo Kineze koji su zainteresovani za Zastavu. Ni jedna ruska banka nije ušla u Srbiju sve ove godine. Bor je poništen. Gasni sporazum nije potpisan. Još jednom - ko i zašto sve to sabotira?

Nista iz Rusije i Kine nam ovde i ne treba, a to da te dve drzave "imaju najvise para" ne znam kako da shvatim...kojih para, odakle...hoces da kazes da tamo postoje drzavni investicioni fondovi koji imaju vise sredstava od USA i EU...??
 

Back
Top