Ubačena 1153 nova šiptarska birača u Severnoj Mitrovici za vanredne izbore za izbor gradonačelnika

Демократе 1998-1999. године кад се све дешавало нису имали промил утицаја на дешавања.

Касније су демократе имале утицаја на гушење побуне у Прешеву, Бујановцу и Медвеђи,

као и утицаја да се укине 10 километара копнене зоне безбедности.



Вечерас ћеш вероватно да чујеш вучића како каже "Срби ће опстати на КиМ" и том једном реченицом купиће све вас бабе које више волите да слушате шарене лаже него да гледате истини у очи.
Ne laži više....gebelsov slugo....
Demokrate imaju vlast u srbiji dokazanu ustavom iz 1971. godine, a onda i sve druge bastijalnosti prema narodu sledećih 50 godina....i sve je dokazano istorijskim dokumentima...sudovi bi trebalo da rade dve godine samo da isčitaju sva dokumenta izdaje u zadnjih 50 godina....i svakog pojedinca koji je potpisivao da stavi u optužnicu, a sve su javni dokumenti...
 
Јуче сам на Тњитер гледао неку изјаву где Оскар каже

Ако вас превере једном...па нешто тамо каже...ак овас преваре два пута..па нешто тамо..

а ако вас преваре три пута...опет нешто...


очигледно да прича о КиМ. Њега су већ 20 пута превеслали за све у вези КиМ. Сваки пут га најстрашније израде, јер виде да је будалетина. Да не зна ништа и не разуме ништа.

Е, тако он влада целом Србијом. Као потпуни дилетант и незналица.

Разлика је у томе што на Косову и Метохији има противника, Куртија, који сваки пут убере бенефиције кад изради будалу,

а у Србији он нема никога са друге стране, па не може народ ни да види резултате погубне политике.
 
Ne laži više....gebelsov slugo....
Demokrate imaju vlast u srbiji dokazanu ustavom iz 1971. godine, a onda i sve druge bastijalnosti prema narodu sledećih 50 godina....i sve je dokazano istorijskim dokumentima...sudovi bi trebalo da rade dve godine samo da isčitaju sva dokumenta izdaje u zadnjih 50 godina....i svakog pojedinca koji je potpisivao da stavi u optužnicu, a sve su javni dokumenti...

Погледај мој пост и означи конкретну лаж из поста.
 
Погледај мој пост и означи конкретну лаж из поста.
na šta ti ja ličim trolčino? Treba li da dokazujem da ste izdajnici? Da nastavim sa izvodjenjem dokaza konkretno ili da to ostavimo sudu....ja bih da vidim kako sudovi sprovode zakone srbije, a da ne mlatimo ovde oko laži koje piskaraš godinama...
 
na šta ti ja ličim trolčino? Treba li da dokazujem da ste izdajnici? Da nastavim sa izvodjenjem dokaza konkretno ili da to ostavimo sudu....ja bih da vidim kako sudovi sprovode zakone srbije, a da ne mlatimo ovde oko laži koje piskaraš godinama...

Таксативно сам набројао оскарове издаје,

а ти онда неодређено помињеш неке демократе (вероватно мислиш на Демократску странку), а онда пишеш о некој 1971. години (мада су Демократе биле антикомунисти) и помињеш неке судове који 50 година треба да читају нека неодређена документа.

Демократе су регулисале побуну у Прешеву, Бујановцу и Медвеђи, вратиле Копнену зону безбедности, а Оскар издао оно што сам горе набројао, и то сам набрајао на брзину. Има он још издаја.

Он је највећа будалетина која је овом земљом владала. Незналица и дилетант.
 

Back
Top