Запанде дипломате "Николић прагматичан-бољи избор од Коштунице"

Nemam ja patolosku "ljubav" prema Kostunici, vec utemeljeno poverenje.
A tvoj stav i vlastita procena ide izgleda od zapadnih diplomata.

gaji ti šta hoćeš prema Koštunica dr Vojislavu, ali ne možeš ti meni osporavati utisak ko je bolji čovek, Nikolić ili Koštunica...
pa ovaj Nikolić je krajnje korektno ušao na mesto predsednika Parlamenta, kad ga je ovaj otresao kao siromah napolitanku
sad što je ovaj glup pa ponovo hoće sa teletabisom u koaliciju:roll:
takav politička scena
 
gaji ti šta hoćeš prema Koštunica dr Vojislavu, ali ne možeš ti meni osporavati utisak ko je bolji čovek, Nikolić ili Koštunica...
pa ovaj Nikolić je krajnje korektno ušao na mesto predsednika Parlamenta, kad ga je ovaj otresao kao siromah napolitanku
sad što je ovaj glup pa ponovo hoće sa teletabisom u koaliciju:roll:
takav politička scena

:rotf::rotf:
 
gaji ti šta hoćeš prema Koštunica dr Vojislavu, ali ne možeš ti meni osporavati utisak ko je bolji čovek, Nikolić ili Koštunica...
pa ovaj Nikolić je krajnje korektno ušao na mesto predsednika Parlamenta, kad ga je ovaj otresao kao siromah napolitanku
sad što je ovaj glup pa ponovo hoće sa teletabisom u koaliciju:roll:
takav politička scena

Hoće i ovi drugi, ne brini. Dve ogromne amorfne mase koje jedna sa drugom ne mogu...ima ko može!
 
Mislim da bi koalicija Mlohavi-Narkoman bila delotvornija! :lol:
22.gif
 
gaji ti šta hoćeš prema Koštunica dr Vojislavu, ali ne možeš ti meni osporavati utisak ko je bolji čovek, Nikolić ili Koštunica...
pa ovaj Nikolić je krajnje korektno ušao na mesto predsednika Parlamenta, kad ga je ovaj otresao kao siromah napolitanku
sad što je ovaj glup pa ponovo hoće sa teletabisom u koaliciju:roll:
takav politička scena

A ti si bio presrecan, inace, kad je Toma postao predsednik parlamenta?!:lol:
Uostalom, kad ga toliko vatreno branis, sto ne glasas za radikale?
Pa i taj i takav Toma zeli sa Kostunicom i ceni ga!
 
A ti si bio presrecan, inace, kad je Toma postao predsednik parlamenta?!:lol:
Uostalom, kad ga toliko vatreno branis, sto ne glasas za radikale?
Pa i taj i takav Toma zeli sa Kostunicom i ceni ga!

:roll:
i to je kao odgovor
kakve veze ima moj stav prema izboru TN sa ...
....zašto da glasam....
sa kim se ja "mlatim" ovde:roll:
ignore
 
joj ono kad je toma postao predsednik parlamenta ono je bilo za plakanje...

demokrate ja mislim da su pile dnevno bromozepam dozu od 100 miligrama da se opuste malo i izdrze sve to :rotf:

Pa jel se secas da su i akcije pale na berzi, toliki je bio strah?!
Uplasili se za svoje pare, eto!
Bromazepam je slab za to, pili su nesto mnogo jace...
 
jel se secate onoga "Gospodine Tadicu, bivsi preCednice"?

Da, da, secamo se toga :) ...a sta je bilo sa onim njegovim drugovima sa "zapada" koji nece priznati Kosmet, mislim bili su u pravu, sacekali su 2 dana :twisted: a o svim novim radnim mestima, investicijama i milijardama sto jos uvek cekaju na granici da ne pricam :D LOL
 
Ja mislim da bi Nikolic imao nekakvu pro-Evropsku politiku za razliku od Kostunice i tu se slazem sa tim diplomatom. Nesto kao Sanader.

Ахахахааааа...... па ову тему треба пребацити на ХУМОР..... видите шта жути раде...
 
Данашњи Хералд Трибјун доноси интервју са Николићем, који је најзначајнији по свом закључку

"Иако Српски либерали покуишавају Николића да опишу као радикалног демагога, неки западни дипломати га поисују као мању претњу за западне интересе од војислава Коштунице:
"Коштуница је анти-Западни романтични националиста као из 19. века"- рекао је виши западни дипломата- који није имао одобрење да коментарише унутрашње ствари Србије, али је додао- "Господин Николић је много прагматичнији"

http://www.iht.com/articles/2008/05/02/europe/profile.php?page=2

Лукави Латини......хехехе... ако им није пошло за руком да сломију Коштуницу - сада им једино преостаје да почну да се улизују Томи на време а и да му мало дирну у сујету - НЕ БИ ЛИ КОНФРОНТИРАЛИ ЊЕГА И КОШТУНИЦУ... али ту су се зајеб*** и Тома и Коштуњави СУ ШУМАДИНЦИ а и Веља.........хехехе..:cool::cool::cool:

ОДЛИЧАН ТРИЈУМВИРАТ:
ТОМА-КОШТУНИЦА-ВЕЉА..............
 
Poslednja izmena:
U clanku su na fin nacin (ipak je to Herald Tribune) objasnili o kakvom se uzasu radi, potencijalnom izboru jednog grobara (koji je nkada pokusao da zavrsi neku gradjevinsku skolu) na mesto gde mu ono nije - predsednika vlade. Izjava nekog sitnog politicara da je mozda njegova pojava na vlasti u Srbiji manje zlo od Kostunicine pokazuje koliko je jadan izbor o kom jedan deo stanovnistva Srbije razmislja.

Naravno, kljucna recenica u tekstu je:

"Licni stav visokih americkih i evropskih politicara je da ce, ukoliko Radikalna stranka dodje na vlast velikod usna pomoc Zapada Srbiji biti smanjena, zajedno sa stranim investivijama."
 
U clanku su na fin nacin (ipak je to Herald Tribune) objasnili o kakvom se uzasu radi, potencijalnom izboru jednog grobara (koji je nkada pokusao da zavrsi neku gradjevinsku skolu) na mesto gde mu ono nije - predsednika vlade. Izjava nekog sitnog politicara da je mozda njegova pojava na vlasti u Srbiji manje zlo od Kostunicine pokazuje koliko je jadan izbor o kom jedan deo stanovnistva Srbije razmislja.

Naravno, kljucna recenica u tekstu je:

"Licni stav visokih americkih i evropskih politicara je da ce, ukoliko Radikalna stranka dodje na vlast velikodusna pomoc Zapada Srbiji biti smanjena, zajedno sa stranim investivijama."

Хах, свиђа ми се ово "ВЕЛИКОДУШНА" - какав цинични олош, боље би им било

- ДА НАМ ВРАТЕ НОВАЦ ЗАПЛЕЊЕН ЗА ВРЕМЕ СМ У СТРАНИМ БАНКАМА,

- ДА ПЛАТЕ ШТЕТУ И УНИШТЕЊЕ ЉУДИ, ЦИВИЛНИХ МЕТА И ОБЈЕКАТА,

- ДА ПРЕКИНУ ДА ПРАВЕ НА ТЕРИТОРИЈИ НАШЕ ПОКРАЈИНЕ НАТО-ДРЖАВУ...

а своју "великодушност" нека понуде неком другом.:cool:
 
Хах, свиђа ми се ово "ВЕЛИКОДУШНА" - какав цинични олош, боље би им било

- ДА НАМ ВРАТЕ НОВАЦ ЗАПЛЕЊЕН ЗА ВРЕМЕ СМ У СТРАНИМ БАНКАМА,

- ДА ПЛАТЕ ШТЕТУ И УНИШТЕЊЕ ЉУДИ, ЦИВИЛНИХ МЕТА И ОБЈЕКАТА,

- ДА ПРЕКИНУ ДА ПРАВЕ НА ТЕРИТОРИЈИ НАШЕ ПОКРАЈИНЕ НАТО-ДРЖАВУ...

а своју "великодушност" нека понуде неком другом.:cool:


Ne bi bilo bolje, daleko od toga, jedino sto je dobro i neophodno za ovu zemlju su velika strana ulaganja i sto vise iste te velikodusne pomoci od strane USA i EU, ona sa istoka moze da izostane (jer je nikada nije ni bilo i to ni u kakvom obliku). Stavovi kakve si ovde naveo su veoma destruktivni.

Clanak je odlican primer kako se na fini nasin moze prikazati koliko je dramaticna situacija u Srbiji pred ove izbore i sta moze da znaci izbor jedne potencijalno manijakalne licnosti na vazno mesto u vlasti posle jedne koju smo vec imali (paralela izmedju Milosevica i Nikolica postavljena u tekstu je takva da je Nikolic, po stanovnistvo Srbije, predstavljen kao opasniji od Milosevica).
 
Njihove politike imaju jednu stavr koja ih moze dobro drzati zajedno, a to je politika oko Kosova tj stavljanje odbrane teritorije na prvo mesto .Dok ostalima zinulo ***e za pare .

Apsolutno...samo si zaboravio da napises "njihove POGRSNE politike..."...svi ostali razmisljaju o novcu sto je u interesu stanovnistva Srbije, jer ono od odbrane Kosova ziveti ne moze.
 

Back
Top