Tomislav Nikolić imao udes: Bio u službenom vozilu, sve se desilo u centru grada

Tomislav Nikolić, bivši predsednik Srbije i direktor Nacionalnog saveta za koordinaciju saradnje s Ruskom Federacijom i NR Kinom, imao je jutros saobraćajnu nezgodu. U udesu, srećom, niko nije povređen.Nikolić je jutros oko 9.15 bio u službenom vozilu "audi A8" kada se desio udes na uglu Kneza Miloša i Birčaninove ulice. Sudarili su se "audijem", kojim je upravljao njegov vozač Z. S. i "fiat 500" kojim je upravljala žena, V. A. Nikolić je potom prebačen u drugo vozilo koje je došlo po njega. Na sreću nije bilo povređenih - piše Kurir.

https://www.blic.rs/vesti/politika/tomislav-nikolic-imao-udes-bio-u-sluzbenom-automobilu/6fzf23s

Srećom da niko nije povrijeđen. Samo me interesuje na koju foru on još ima službeno vozilo i vozača? I to još ovako skupo.

Đavolčiću, pa zar ticne znaš da svi bivši predsednici imaju pravo na zaposlene, obezbeđenje, vozača itd...do kraja života?

Mislim, Nikolić ima i značajno više od toga što mu pripada po zakonu. U skladu sa dogovorom sa Vučićem, on se nije iselio iz predsedničke vile i dok je Vučić predsednik ustupio mu joj je, kao i celu armiju savetnika i pomoćnika. Pa za Tomu se bukvalno izdvajaju višemilionske svote iz budžeta, i tu ne govorim uopšte o onome što mu nominalno pripada.

I sad tebi čudno što ima vozača i skup auto, uz toliko pomoćnika i para koje dobija? :D

Dakle, mimo predsedničke vile, vozača, obezbeđenja, automobila, on ima negde oko 50 miliona dinara godišnje budžeta. I to nije jedina para koja se izdvaja; dobija još nešto sa strane. Pored dosta velike penzije, naravno.
 
A šta on na tom "poslu" uopšte radi?

Ništa. To je fantomska organizacija.

Nikolić je 2017. godine pretio da će se kandidovati pored Vučića ili eventualno podržati kandidaturu Vuka Jeremića, a u kojoj situaciji bi se i Dačić kandidovao samostalno tj. da se ne meša u podele ne bi SPS podržao Vučića. I pretio je da će mu pocepati stranku ili početi sa iznošenjem prljavog veša. To je bio do sada možda najkritičniji momenat za Vučića od kada je došao na vlast.

Vučić je time platio Nikolićevu ćutnju, i eventualno sad ovu podršku na ovim parlamentarnim izborima što su sada bili 2023. godine. Vučić mu ustupa vilu na korišćenje i svake godine rastu pare koje se izdvajaju iz budžeta za njega i njegovu suprugu, a zauzvrat on ćuti i ne pravi probleme u Srpskoj naprednoj stranci.
 
Vučić je time platio Nikolićevu ćutnju, i eventualno sad ovu podršku na ovim sad parlamentarnkm izborima 2023. godine. Vučić mu ustupa vilu i svake godine rastu pare koje se izdvajaju iz budžeta za njega i njegovu suprugu, a zauzvrat on ćuti i ne pravi probleme.
:hahaha1: nego, jel vi sami smisljate ovakav scenario, ili vam neko posalje pa vi prepisujete po internetu?
 
A šta on na tom "poslu" uopšte radi?
радио не радио...
и онда Смрт дође по свакога од нас..

И све би то било неприметно да не постоје хиљаде и хиљаде који су на ивици Глади или се тешко злопате кроз Живот,
међутим,
неписани Закон Владалаца је такав:"Држи га бедног и сиромашног јер САМО ТАКАВ неће имати Снаге да се побуни против тебе јер уколико порасте-бићеш у Проблему".
А пошто нико нико не воли Проблеме,
тако је ,како је :)
 
:hahaha1: nego, jel vi sami smisljate ovakav scenario, ili vam neko posalje pa vi prepisujete po internetu?

?

Nikolić se pojavljuje po medijima. Priča da sprema svoju kandidaturu i pušta priču o podršci Jeremiću. Traži da se vrati na mesto predsednika SNS i nudi konstantno Vučiću dogovor.

Dogovor se postiže i sutradan Vučić obelodanjuje da se Nikolić neće iseliti iz vile tj. da ostaje u vili sve dok traje Vučićev mandat i osnivaju se organizacije za koje se izdvajaju višemilionske svotevza celu armiju savetnika koji u suštini gotovo ništa ne rade.

Mislim, ne znam šta ti tačno hoćeš da kažeš, ali stvari su jasne crno na belo. To niko ni je spori...
 
sti se tice Tome, verujem da je napunio slamaricu i bankovne racune...a i nekretnine, sinovi mu funkcioneri,,,mislio sam na Kostunicu, da se nije nalopovisao

Koštunica koliko znam koristi bukvalno samo penziju. Možda je koristio samo usluge vozača, neko vreme.

Boris Tadić ne koristi ništa. Niti jednu jedinu privilegiju; nema kancelariju, vozača, ništa. Ni penziju ne uzima.

Svetozar Marović bukvalno samo koristi da mu država plati psihijatrijsko lečenje dok izbegava izručenje Crnoj Gori radi krivičnog gonjenja.

Valjda Toma mora da nadoknadi to što pre njega niko nije bio bahat, pa uzima za gomilu ljudi umesto sebe.
 
Koštunica koliko znam koristi bukvalno samo penziju. Možda je koristio samo usluge vozača, neko vreme.

Boris Tadić ne koristi ništa. Niti jednu jedinu privilegiju; nema kancelariju, vozača, ništa. Ni penziju ne uzima.

Svetozar Marović bukvalno samo koristi da mu država plati psihijatrijsko lečenje dok izbegava izručenje Crnoj Gori radi krivičnog gonjenja.

Valjda Toma mora da nadoknadi to što pre njega niko nije bio bahat, pa uzima za gomilu ljudi umesto sebe.
slazem se, ali sin Marovica bio je upleten u kriminal
 
Koštunica koliko znam koristi bukvalno samo penziju. Možda je koristio samo usluge vozača, neko vreme.

Boris Tadić ne koristi ništa. Niti jednu jedinu privilegiju; nema kancelariju, vozača, ništa. Ni penziju ne uzima.

Svetozar Marović bukvalno samo koristi da mu država plati psihijatrijsko lečenje dok izbegava izručenje Crnoj Gori radi krivičnog gonjenja.

Valjda Toma mora da nadoknadi to što pre njega niko nije bio bahat, pa uzima za gomilu ljudi umesto sebe.
Коштуница је возио ( не само поседовао), свог црвеног југа док му је трајао мандат.
 
Ništa. To je fantomska organizacija.

Nikolić je 2017. godine pretio da će se kandidovati pored Vučića ili eventualno podržati kandidaturu Vuka Jeremića, a u kojoj situaciji bi se i Dačić kandidovao samostalno tj. da se ne meša u podele ne bi SPS podržao Vučića. I pretio je da će mu pocepati stranku ili početi sa iznošenjem prljavog veša. To je bio do sada možda najkritičniji momenat za Vučića od kada je došao na vlast.

Vučić je time platio Nikolićevu ćutnju, i eventualno sad ovu podršku na ovim parlamentarnim izborima što su sada bili 2023. godine. Vučić mu ustupa vilu na korišćenje i svake godine rastu pare koje se izdvajaju iz budžeta za njega i njegovu suprugu, a zauzvrat on ćuti i ne pravi probleme u Srpskoj naprednoj stranci.
Ок,има ту Резона шта ти овде проповедаш због тренутне Консталације Снага у Свету јер је Исток у Експанзији и као такав тражи поузданог Партнера за разлику од КОУРВЕ Вучића који се приклања Западу,
међутим,
Он је далеко пре 2017 Године добио ту Вилу на Коришћење,наиме од Тренутка када је званично прешао у Илегалу,
даље ,има ту нешто и у његовој скарадној Личности тиме што је уопште прихватио све те силне Привилегије с Обзиром да је цео свој Живот провео веома скромно,без Родитеља...за Разлику од малтене свих наших Званичника њега издваја да га стварно нико није гурао .
Има он путера на Глави око Фонда његове Драгице о чему се својевремено много расправљало..
оно,
човек је кварљива Роба,
он се по мом Мишљењу много искварио и као такав нема више моје Поверење.
 
Ок,има ту Резона шта ти овде проповедаш због тренутне Консталације Снага у Свету јер је Исток у Експанзији и као такав тражи поузданог Партнера за разлику од КОУРВЕ Вучића који се приклања Западу,
међутим,
Он је далеко пре 2017 Године добио ту Вилу на Коришћење,наиме од Тренутка када је званично прешао у Илегалу,
даље ,има ту нешто и у његовој скарадној Личности тиме што је уопште прихватио све те силне Привилегије с Обзиром да је цео свој Живот провео веома скромно,без Родитеља...за Разлику од малтене свих наших Званичника њега издваја да га стварно нико није гурао .
Има он путера на Глави око Фонда његове Драгице о чему се својевремено много расправљало..
оно,
човек је кварљива Роба,
он се по мом Мишљењу много искварио и као такав нема више моје Поверење.

Kakav prelazak u ilegalu? To je bio dil, ne teraš me da zovem kamione za selidbu i daješ mi dovoljno para da zadržim sve ljude i priuštim šta hoću...nije to nikakva ilegala, uredno se porez plaća.
 
Kakav prelazak u ilegalu? To je bio dil, ne teraš me da zovem kamione za selidbu i daješ mi dovoljno para da zadržim sve ljude i priuštim šta hoću...nije to nikakva ilegala, uredno se porez plaća.
Каква Вила на Дедињу и зашто је он то уопште прихватио или потраживао?
Ја овде говорим о кварљивој Роби.
Има његову Бајчетину,Очевину,Имање и Воћњаке,све тамо његово,има и Цркву...
Шта се он шири по Дедињу?
Чим се зацарио поставио свог Сина као Градоначелника Крагујевца поред свих осталих,силних образованијих и елоквентнијих,далеко старијих Крагујевчана.
Он се претворио у тешко Смеће.
 
Каква Вила на Дедињу и зашто је он то уопште прихватио или потраживао?
Ја овде говорим о кварљивој Роби.
Има његову Бајчетину,Очевину,Имање и Воћњаке,све тамо његово,има и Цркву...
Шта се он шири по Дедињу?
Чим се зацарио поставио свог Сина као Градоначелника Крагујевца поред свих осталих,силних образованијих и елоквентнијих,далеко старијих Крагујевчана.
Он се претворио у тешко Смеће.

Kakvo je to pitanje zašto bi predsednik Republike Srbije potraživao predsedničku rezidenciju?

Nije mu se selilo. Kada 5 godina negde živiš, teško je napustiti, posebno kada ti i cela tvoja familija živite u pravoj vili.

Kada istekne Vučićev drugi mandat, to će mu biti 15 godina boravka tamo. Ako Vučić ne promeni ustav da bi sebi dopustio 3. mandat, ko god da nasledi Vučića na toj poziciji samo će još teže iseliti Nikolića odatle.
 
Kakvo je to pitanje zašto bi predsednik Republike Srbije potraživao predsedničku rezidenciju?

Nije mu se selilo. Kada 5 godina negde živiš, teško je napustiti, posebno kada ti i cela tvoja familija živite u pravoj vili.

Kada istekne Vučićev drugi mandat, to će mu biti 15 godina boravka tamo. Ako Vučić ne promeni ustav da bi sebi dopustio 3. mandat, ko god da nasledi Vučića na toj poziciji samo će još teže iseliti Nikolića odatle.
Није му се селило?
Он ,да има иоле Морала и Људскости сам би се преселио јер ИТЕКАКО ИМА где да живи.
И он и Синови.
 
Није му се селило?
Он ,да има иоле Морала и Људскости сам би се преселио јер ИТЕКАКО ИМА где да живи.
И он и Синови.

Pa nema.

Mislim, ja ne znam šta je neko toliko iznenađen, uvek je Toma bio takav. Uvek se stalno vrtelo oko novca nešto ili itsko nekih stvari npr. on je na sednici kada je pravio Srpsku naprednu stranku potpuno otvoreno pričao o tome da je razlog za pravljenje SNS stranačko zapošljavanje. Rekao je, to sve ima na YouTube, koga ćemo od volontera SNS mi da zapošljavamo ili kome ćemo da nudimo zdravstvene usluge ako ostanemo večito opozicija (znači, doslovno, koga ćemo lečiti preko veze o trošku države).

To je njegov celi domet i šta treba u životu; daj pare i da pečemo rakiju. Skoro sve što Šešelj priča o njemu je uglavnom tačno; takav je oduvek bio, još od kad je osnovao Narodnu radikalnu stranku prilikom vraćanja višestranačja. Čim je došao na neku funkciju za vreme NATO bombardovanja, odmah je gledao kako da nabavi stan za sebe od države.
 
Đavolčiću, pa zar ticne znaš da svi bivši predsednici imaju pravo na zaposlene, obezbeđenje, vozača itd...do kraja života?

Mislim, Nikolić ima i značajno više od toga što mu pripada po zakonu. U skladu sa dogovorom sa Vučićem, on se nije iselio iz predsedničke vile i dok je Vučić predsednik ustupio mu joj je, kao i celu armiju savetnika i pomoćnika. Pa za Tomu se bukvalno izdvajaju višemilionske svote iz budžeta, i tu ne govorim uopšte o onome što mu nominalno pripada.

I sad tebi čudno što ima vozača i skup auto, uz toliko pomoćnika i para koje dobija? :D

Dakle, mimo predsedničke vile, vozača, obezbeđenja, automobila, on ima negde oko 50 miliona dinara godišnje budžeta. I to nije jedina para koja se izdvaja; dobija još nešto sa strane. Pored dosta velike penzije, naravno.
Nema prava na sve to do kraja života.
 
Uništili su oni tone automobils do sada sve našmrkano i drogirano

https://www.politika.rs/sr/clanak/2...-dzipa-predsednika-Srbije-kosta-milion-dinara

Screenshot_2024-05-19-02-42-03-382_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 

Back
Top