Vulgarno izrazavanje prilikom vodjenja ljubavi ...

Mozda sam izmashio, ali....
Meni se dogadjalo da za vreme sex-a caskam sa devojkom, ali ne vulgarno, nego prava caska..."kako je bilo....., jel' se secash...., umalo da zaboravim....
Prvo mi je bilo smeshno, ne samo meni tachnije, pucali smo od smeha, pa nam je posle postalo skroz ok...
Elem, desilo mi se meni magarcu da sam to isto uradio i sa devojkom posle nje, na shta me je ona pitala:"Izvini, a da prichamo malo o Cobetovom sudjenju u Hagu?", pa sam ispao tenkre...

Shto se vulgarnosti tokom sex-a tiche, desilo mi se da mi cura kaze:"To rascepaj mi ribicu", na shta sam prvo rekao:"Kozo, jel' si gledala neki purkos pre nego shto si doshla?", a zatim se obukao i isqlirao. Ja kontam da mi je to malo jeftino i neukusno...
 
Jeste proslo godinu dana od ove teme, ali ja sam nova, a zainteresovana, pa jel' mogu malo da je osvezim?
Moj momak prica umerene vulgarnosti, i priznajem da su posle prvobitnog soka pocele da me pale.Problem je sto on to ocekuje i od mene, a ja jednostavno ne mogu da prevalim preko usta. Ma, pricam sama u sebi sve sto, bih mu rado rekla, ali kad treba da izgovorim, toliko me sramota, da me prodje i volja za sexom. Ima li neko ideju kako da se opustim? I mozda neke konkretne recenice?!Da ne bude bas King Kong?
 
mackica ns:
Jeste proslo godinu dana od ove teme, ali ja sam nova, a zainteresovana, pa jel' mogu malo da je osvezim?
Moj momak prica umerene vulgarnosti, i priznajem da su posle prvobitnog soka pocele da me pale.Problem je sto on to ocekuje i od mene, a ja jednostavno ne mogu da prevalim preko usta. Ma, pricam sama u sebi sve sto, bih mu rado rekla, ali kad treba da izgovorim, toliko me sramota, da me prodje i volja za sexom. Ima li neko ideju kako da se opustim? I mozda neke konkretne recenice?!Da ne bude bas King Kong?

preporuke:
1/'UZMI ME MALI MOJ KROKODILU!'
2/'AL' JE VREDNA I NE BOJI SE RADA,
TVOJA MALA KODZAK-BRIGADA!'
8)
 

Back
Top