Vode li sve religije istom Bogu ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesam udata i simpatična i imam rogove. :D :lol:

al i da nisam udana, džaba bi ti bilo jer sam budista...:mrgreen:

aj sad mi odgovori na onaj komentar, ako smeš...

Kada sam bio na balkanskom prvenstvu u kickboxingu u Istambulu, jedan moj borac je slomio nogu, tako da sam ostao sa njim u bolnici još desetak dana duže. Jedna medicinska sestra mi se upucavala, a bila je simpa. No, rekla je da možemo biti zajedno jedino ako ja pređem u njihovu vjeru, i mala operacija "zločestog uda". Ipak nisam pristao.

Vidiš, koga više voliš tamo i ideš. :bye:

Matej 22:37-39 - On mu je odgovorio: “‘Ljubi Jehovu, Boga svojega, svim srcem svojim i svom dušom svojom i svim umom svojim!’ To je najveća i prva zapovijed. Druga, slična toj, jest ova: ‘Ljubi bližnjega svojeg kao samoga sebe!’ :heart:
 
Kada sam bio na balkanskom prvenstvu u kickboxingu u Istambulu, jedan moj borac je slomio nogu, tako da sam ostao sa njim u bolnici još desetak dana duže. Jedna medicinska sestra mi se upucavala, a bila je simpa. No, rekla je da možemo biti zajedno jedino ako ja pređem u njihovu vjeru, i mala operacija "zločestog uda". Ipak nisam pristao.

Vidiš, koga više voliš tamo i ideš. :bye:

Matej 22:37-39 - On mu je odgovorio: “‘Ljubi Jehovu, Boga svojega, svim srcem svojim i svom dušom svojom i svim umom svojim!’ To je najveća i prva zapovijed. Druga, slična toj, jest ova: ‘Ljubi bližnjega svojeg kao samoga sebe!’ :heart:
Nisam baš razumela šta je operisala.. al valjda i nije bitno za priču...
upucavala.... :zcepanje: kakav izraz...:lol:

Nego.. ti ćeš sad za vikend dobiti zvanično mnogo braće i sestara...
braća će te poljubiti u čelo.. a sestre? :D

Stvarno ne smeš da mi ogovoriš na onaj komentar? :zcepanje:
 
Nisam baš razumela šta je operisala.. al valjda i nije bitno za priču...
upucavala.... :zcepanje: kakav izraz...:lol:

Nego.. ti ćeš sad za vikend dobiti zvanično mnogo braće i sestara...
braća će te poljubiti u čelo.. a sestre? :D

Stvarno ne smeš da mi ogovoriš na onaj komentar? :zcepanje:

Uglavnom će biti zanimljivo, puno ljubavi i sve u kršćanskom duhu.

Normalno da se i zabavljamo i uživamo u druženju.

:pivce: :zurka:
 
Što, bitna ti je gramatika za vjeru ??? :bye:

Ivan 8:29 - Onaj koji me poslao sa mnom je. Nije me ostavio samog, jer ja uvijek činim ono što je njemu ugodno.” :heart:

Pusti ti to, šta je meni bitno za veru..... Nego sam te, lektore, pitao sledeće... Zar nije degutantno to što se usudjuješ da tvrdiš, da je tvoja interpretacija Svetog pisma jedina ispravna, da ti Bibliju tumačiš i razumeš ispravnije od mene Pravoslavnog, koji veruje u nešto što je staro dvadeset vekova... A, pri tome, ne znaš ni da pišeš ispravno... Na osnovu čega da ti verujem da si u pravu?
 
Pusti ti to, šta je meni bitno za veru..... Nego sam te, lektore, pitao sledeće... Zar nije degutantno to što se usudjuješ da tvrdiš, da je tvoja interpretacija Svetog pisma jedina ispravna, da ti Bibliju tumačiš i razumeš ispravnije od mene Pravoslavnog, koji veruje u nešto što je staro dvadeset vekova... A, pri tome, ne znaš ni da pišeš ispravno... Na osnovu čega da ti verujem da si u pravu?

Pa on ZNA ISTINU.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top